Seriale

To już dzisiaj, swoją drogą chyba nigdy w życiu nie widziałem takiego hajpu przed premierą jakiejkolwiek serii (szczególnie jeśli chodzi o krytykę - setka na metacritic z 17 reckami to miazga :-)
 
Niepotrzebnie włączyłem początej Dextera. Trza będzie czekać, jeszcze Synowie Anarchii do kompletu.
 
Z Dexterem jest tak, że na 100 % pierwszy odcinek "wycieknie" do sieci jakieś 3 tygonie przed oficjalną premierą. A SoAwłaśnie kończę czwarty sezon, bo miałem trochę przerwę z tym tytułem i nie mogę zrozumieć co ją spowodowało, bo serial jest z takich co wciągają na maksa.
 
Właśnie skończyłem oglądać mini-serię "Hatfields & McCoys". Osadzona w XIX wieku ( zaraz po zakończeniu wojny secesyjnej ), oparta na faktach, historia 2 zwaśnionych rodzin i o tym jak ich poczynania prawie doprowadziły do kolejnej wojny domowej. Jeżeli ktoś lubi klimaty dzikiego zachodu, powinien sie wkręcić w te 6h rozrywki, które za oceanem pobiły wszelkie rekordy popularności. W rolach głównych Kevin Kostner i Bill Paxton ( UWAGA! - nie mylić z tym shitem z Christianem Slaterem, który krąży w sieci pod tym samym tytułem )
 
No ja po 4 sezonach Dextera bylem maga podjranym fanem, piąty obejrzalem tak jakoś z automatu ale nie byłem jakoś wzruszony, szóstą totalnie odpuścilem i jesli mnie nie najdzie żeby ją nadrobić to siodemkę pewnie też odpuszczę...



Newsroom na HBO ktoś oglądał? (jeśli nie to na hbogo.pl jest za free)
Fajny, mi się podoba, już po 7 minutach pierwszego odcinka mi się spodobal ;)
 
@ Madman



jeśli przebrnąłeś przez 3 i 5 sezon dexa i masz chwile czasu to śmiało odpal sobie s6. może dupy nie urywa ale nie jest tak słaby jak 3 i5.
 
@Madman



Moim zdaniem 6 jest całkiem dobry fakt że 3 i 5 były troche zamulone ale 6 mnie zaciekawił i jeszcze ta końcówka... faktycznie jak masz troche czasu to powinieneś spróbować zakończenie sezonu jest zajebiste... dołożysz sobie filmik który wrzucił Gambit wyżej i już nie będziesz się mógł doczekać 7 sezonu (lepiej nie oglądaj filmiku Gambita wcześniej niż po skończeniu 6 sezonu spoiler alert)
 
No i własnie skonczyłem ostatni odc 2 sezonu "Shameless".
Przedstawiony tam obraz rodziny wydaje się wręcz nie realny, ale jednak możliwy. słowo PATOLOGIA to za mało . W tym serialu jest wszytsko co wiąże się z degeneracją (morderstwa, samobójstwa, alkoholizm, dragi, homoseksualizm, kazirodztwo, pedofilia, aborcja, w jednym z punktów kulminacyjnych - nastolatka rodzi dziecko z zespołem Downa)
A wszystko zobrazowane albo w sposób dramatyczny, albo komediowy z przymrozeniem oka.

Szczerze polecam. Serial jest świetny !
 
A ten serial ktoś ogląda?



7383459.3.jpg




Jeden z moich ulubionych. Tematyka prawnicza, ale jest to zupełnie inny produkt niż dotychczasowe. Trochę dramatu, trochę komedii. Dużym atutem są bardzo wyraziści pierwszo- i drugoplanowi bohaterowie.
 
Suits jest świetny, choć nie przepadam za proceduralami to w tym przypadku jest zupełnie inaczej, co do aktorów to ta grająca Donnę szczególnie mi imponuje :]



Hatfields & McCoys także polecam choć jeszcze nie ma literek do ostatniego odcinka ...
 
Dzieki za Hatfield & McCoys-wlasnie skonczylem swietna rzecz.



Sonny87 to sie przygotuj na sporo wiecej jezeli chodzi o Shameless (szkoda tylko ze Amerykanie uglaskali ten serial, wersja brytyjska jest duzo bardziej surowa przez co wiele lepsza IMHO).
 
Dexter po 3 sezonie zrobił się wtórny, nie było już tego napięcia. Nie mam zamiaru oglądać żadnych teaserów itp. 7 sezonu aż do premiery ale mam wrażenie ze maź w 2gim odc całe napięcie spadnie.



Ale do tego czasu jest Breaking Bad - jeszcze nie obejrzałem 1odc nowego sezonu ale ten serial trzyma poziom, polecam wszystkim!
 
Sonsi wracają we wrzesniu!!!!! w końcu,uwielbiam ich i dla mnie mogą trwać tyle ile moda na sukces!
 
bikiewars.jpg




Dla fanów SONsów czekających na 5 sezon mam coś co może trochę skrócić cierpienia



"Bikie Wars: Brothers In Arms" [S01] BDRip.XviD-BWB 6 odcinków
 
nie wiedziałem ze jest też brytyjska wersja "Shameless". Dla mnie amerykanska jest rewelacyjna, a tu slysze ze z UK lepsza. Jutro zasysam wszystkie sezony.
 
Cieszy, że w kolejnym sezonie TWD Merle powróci. Jedyny serial, na który czekam w tym momencie.
 
Pomocy jeśli mozna



szukam serialu "okupacja" do ściągnięcia lub online w HD jeśli byście coś wrzucili byłbym bardzo wdzięczny
 
Jesli ktos nie ogladal polecam goraco serial Rzym. Jak dla mnie top 5 osobistego rankingu. Serial skalda sie z 2 sezonow, w ktorych przedstawiono historie zycia dwoch bohaterow na tle wydarzen historycznych, w ktore zostali mimowolnie wplatani. Idealnie polaczono watki sesnacyjne, kryminalne, intrygi itd.



Co do promo III sezonu The Walking Dead zapowiada sie, iz bedzie zywsza akcja i serial ruszy z kopyta. Czekam z niecierpliwoscia bo jest potencjal :)
 
ja właśnie też sie zatrzymalem na 6 sezonie , pisalem do typa co robi to tlumaczenie i mowil ze juz nie bedzie nowych.
 
I tak po obejżeniu 5 sezonów z napisami pl łatwiej jest zrozumieć ich slang ale co do monologów masz rację, w chuj rozkminkowe żeby z angielskiego ogarniać.
 
Przesadzacie. Da się to oglądać. Ja oglądałem z eng napisami, tylko, że ja od dłuższego czasu oglądam wszystko z eng napisami. Jeżeli nie rozumiesz jakiegoś słowa to robisz pauzę i szukasz znaczenia na necie/google translator.
 
Black Mirror - tak inteligentnej i genialnie spuentowanej satyry w XXI wieku jeszcze nie widziałem, mnie ta mini seria pozamiatała.
 
Ktokolwiek z tego forum (wybacz - nie pamiętam nicku) polecił mi żeby jednak wrócić na 6 sezon do oglądania Dextera temu serdeczne 'Bóg zapłać!', bardzo fajny sezon i zajebista ostatnia scena!



Przy okazji:

Executive producer Sara Colleton confirmed that Season 8 will be the show's last season and they already know how the show is going to end.
 
Back
Top