Seriale

Pierwszy odcinek SoA zajebisty.



Pojawił się także World Without End, czyli kontynuacja świetnych Filarów Ziemi - pierwsze dwa odcinki bardzo mi się spodobały.
 
@Gambit, nie widziałem aczkolwiek jak teraz podałeś to zalukam.



Tyle że nie moge znalezc sezonów pełnych :P
 
Mną wersja USA po prostu zawładnęła, choć pierwszy sezon wydaje się być trochę rozwleczony i w końcówce "przeskoczenie rekina" może wkurzyć co niektórych, to jako całość jest to jeden z najlepszych serialów kryminalnych jakie w życiu widziałem :]







@Legenda



jest tylko jeden 7 odcinkowy sezon
 
Ja pierdole ale mam ostrą dziurę w mózgu, przypomni ktoś czemu Clay leżał w szpitalu? Co mu się stąło?
 
nie używasz napiprojekt?:D



wczoraj usunąłem z kompa,więc nie podeśle Ci ich w żaden sposób.
 
@gambit & bronson, dzieki za rekomendacje serialu :-)



Ogladnalem juz oba sezony (sry, ze nie dalem znac), i oceniam go na 8/10, co w moim dosc krytycznym podejsciu do seriali, gier czy filmow, jest wysoka ocena. Poczatkowo odcinki dosc mozolnie mi "wchodzily", ale z czasem oczywiscie sie wkrecilem i ogladalem nawet kilka pod rzad. Duzo seriali dosc latwo mnie lapie w sidla, mimo wielu bledow, niescislosci czy po prostu marnych aktorow. "The Killing" oczywiscie bledow sie nie wystrzeglo, no ale raczej polece go wiekszosci, ktorej takie dramato/kryminaly z zalozenia sie podobaja. Ja z czasem przyzwyczailem sie nawet do glownej (brzydkiej) bohaterki, i polubilem deszczowe Seattle :-)



Teraz celuje w Breaking Bad (chyba wstyd, ze nie ogladalem), no ale jak to zwykle jest z serialami, bardzo ciezko nowy zaczac, wiec nie wiem kiedy uda mi sie za niego zabrac.
 
Shameles US bardzo polecam (chyba, że ktoś już to zrobił). Wersja brytyjska słaba - szkoda czasu.
 
@nicos



Wersja UK słaba ? Oglądam obie i moim zdaniem zdecydowanie oryginał lepszy. Troche się rozkręca, ale po kilku odc jest świetny. Ile obejrzeałeś odcinków ?







Co do Boardwalk Empire to pierwszy odcinek otwiera spoooro kwestii i nie mogę się doczekać kolejnych epizodów :) Jest moc.
 
@Hang



Nie wyszedłem poza 1 sezon (a potem trochę sezonu 10), możliwe więc, że za mało, albo różnimy się gustami.
 
Jeśli podoba Wam się Boardwalk Empire to polecam Magic City od stacji Starz.



Visu, BB bierz w ciemno bo ten serial poprostu miażdzy konkurencję, a co do napisów to z całym szacunkiem ale napiprojekt to shit, bez aktualizacji subów czy też same napisy tłumaczone przez laików. Rejestracja na stronach typu n24, nast czy kinomania to zalediwe kilka minut, ale ma się gwarancję, ze napisy będą porządne no i jest się na bieżąco z postępem w tłumaczeniach, które nas interesują ...



a co do oglądania serialów czy filmów online to jakoś nie mgę się przekonać
 
Podziękujesz jak Ci się spodoba, a tego nie mogę zagwarantować :]



Nie wiem czy tu wspominałem, ale jak ktoś chce się pośmiać, ale to porządnie pośmiać to oglądajcie serial Louie - normalnie kozak wśórd seriali komediowych :]



Ja obecnię nadrabiam zaległości do których wstyd się przynać, ale dopiero teraz zabrałem się za The Shield - jest moc.
 
Back
Top