Seriale

The last of us
Jak dla mnie całkiem spore rozczarowanie. Praktycznie wszystkie zmiany w stosunku do gry na minus. Dobór głównej dwójki aktorów też według mnie nieudany. Serialowy Joel to jakiś Wujek Staszek bardziej uległy, ujarzmiony i ogólnie wrażliwszy na to co się dzieje wokół. W ogóle nie czuć, że ta postać to bezwzględny zabijaka, który się przystosował do nowej rzeczywistości. Wiem, że nieco go postarzyli względem gry ale bez przesady. Jak na horror postapo bardzo mało scen z zarażonymi, starć z bandytami i ogólnie walki o przetrwanie. Często nie czuć w ogóle grozy czy niebezpieczeństwa podczas wędrówki głównych bohaterów. Niektóre wątki są przesadnie rozwleczone, a inne pędzą jeden po drugim. Może gdybym nie grał w grę trochę przychylniej bym ocenił ten serial.
 
JPRDL czemu nikt mi nie powiedział, ze na Disney wleciało 6 kolejnych sezonów IASIP.
Zajebiście, właśnie obejrzałem pierwsze epy 16 sezonu i na świecie nie powstał lepszy serial komediowy ;)
 
Disney ogłosił nowy serial
1686768908530.png
 
Już nie sledze jak kiedyś Uniwersum seriali, ktoś poleci jakiś konkretny serial / seriale, 2022 / 2023 ? Poza Silo, bardzo dobry
 
Już nie sledze jak kiedyś Uniwersum seriali, ktoś poleci jakiś konkretny serial / seriale, 2022 / 2023 ? Poza Silo, bardzo dobry
Seriale z ostatnich lat, które mogę polecić
Winning time Rise of the Lakers Dynasty
Severance
Black bird
House of dragon
Peacemaker
Cyberpunk edgerunners
North water
Reacher
From
 
Zacząłem oglądać "Leftovers". I takie pytanie: długo będzie trzeba czekać na wyjaśnienie kim są te białe pojeby? Bo strasznie mnie to nurtuje, a od początku nikt nie podaje kontekstu kim oni ogółem są.
 
Zacząłem oglądać "Leftovers". I takie pytanie: długo będzie trzeba czekać na wyjaśnienie kim są te białe pojeby? Bo strasznie mnie to nurtuje, a od początku nikt nie podaje kontekstu kim oni ogółem są.
W drugim sezonie są jeszcze bardziej pojebani xD I tam generalnie będziesz miał trochę więcej wyjaśnień odnośnie tego ruchu
 
W drugim sezonie są jeszcze bardziej pojebani xD I tam generalnie będziesz miał trochę więcej wyjaśnień odnośnie tego ruchu

Czyli do drugiego sezonu trzeba czekać, żeby się czegokolwiek dowiedzieć? I będą tylko chodzić i udawać mimów, a nikt nic nie wyjaśni na ich temat?


Jeszcze serial się dobrze nie zaczął, a już mnie wkurwia :confused: Ale jest Margaret Qualley, ma w sobie ten typ urody który mnie urzeka. No i Liv Tyler też kiedyś była yummy
 
Czyli do drugiego sezonu trzeba czekać, żeby się czegokolwiek dowiedzieć? I będą tylko chodzić i udawać mimów, a nikt nic nie wyjaśni na ich temat?


Jeszcze serial się dobrze nie zaczął, a już mnie wkurwia :confused: Ale jest Margaret Qualley, ma w sobie ten typ urody który mnie urzeka. No i Liv Tyler też kiedyś była yummy
Nie pamiętam już dokładnie, ja wymiękłem na trzecim sezonie, bo skala absurdu w tym serialu mnie przerosła
 
Back
Top