Seriale

aNw0nZv_460swp.webp

Elfy z netflixa
 
A wiec to już koniec. Ostatni odcinek tylko mnie utwierdził , ze to poziom koreańskiego Parasite. Sądziłem że z nowych rzeczy w ostatnich 20 latach mnie nic nie ruszy oprócz uniwersum GOTA, ale AiB to przebiło, a pustka za tą serią będzie wielka. :applause::applause::applause:

Żegnaj AiB.:cry:


 
Last edited:
A wiec to już koniec. Ostatni odcinek tylko mnie utwierdził , ze to poziom koreańskiego Parasite. Sądziłem że z nowych rzeczy w ostatnich 20 latach mnie nic nie ruszy oprócz uniwersum GOTA, ale AiB to przebiło, a pustka za tą serią będzie wielka. :applause::applause::applause:

Żegnaj AiB.:cry:



Spokojnie fanatyku, manga Alice in Borderland ma dwa spin-offy, więc kto wie :wink:
 
@Spike

Czytam sobie teraz spokojnie neta i niektórzy nie skumali końcówki, myślą że będzie sezon 3 bo zobaczyli kartę Jokera albo też sądzą że meteoryt był iluzją :lol: i to wciąż świat AIB. To jest już koniec, bo Joker to symbol ostatniej karty, gdzie jest najtrudniejsza gra-prawdziwe życie
 
Obejrzałem Berserka na netflixie i bardzo mi się podobał. W jakiej kolejności teraz się powinno oglądać to co wyszło później i czy to w ogóle są kontynuacje serialu. Widzę ze są filmy i serial z zatrważająco chujową animacją z 2016, którego chyba nie dałbym rady obejrzeć
Nie oglądać.
 
Jakieś dobre anime?
Obejrzałem Berserka na netflixie i bardzo mi się podobał. W jakiej kolejności teraz się powinno oglądać to co wyszło później i czy to w ogóle są kontynuacje serialu. Widzę ze są filmy i serial z zatrważająco chujową animacją z 2016, którego chyba nie dałbym rady obejrzeć
 
@Spike i inni

Dajcie cynka jak znajdziecie zdjęcie tej ostatniej zajebistej sekwencji strzału przy murze Aguni vs King. Poszukuję obecnie tego foto.

 
Jakieś dobre anime?
Wszystko co powyżej + Code Geass obowiązkowo! Tylko to raczej musisz poszukać online, bo nie kojarzę, by poza alchemikami było coś na platformach strimingowych.
Na netflix masz odświeżonego Króla Szamanów jeszcze, pierwszy sezon Kimetsu no Yaiba i Vinland Saga - wszystko bardzo dobre pozycje wg mnie.
Z niekoniecznie japońskich - Castlevania, Arcane, wspomniane Cyberpunk: Edgerunners. To wszystko na netflix.
Na Prime jest świetna Vox Machina
 
Snk i FMA mam.obejrzane i zdecydowanie są to moje ulubione pozycje. Shaman kinga pamietam oglądałem kiedys na fox kids i mi się podobał. Wczoraj w końcu padło na baccano.bo krótka seria i się nie zawiodłem (ale obejrze jeszcze raz bo mie wssystko zrozumiałem :p). Teraz code geass soboe puszcze.

Dzieki Panowie
 
Snk i FMA mam.obejrzane i zdecydowanie są to moje ulubione pozycje. Shaman kinga pamietam oglądałem kiedys na fox kids i mi się podobał. Wczoraj w końcu padło na baccano.bo krótka seria i się nie zawiodłem (ale obejrze jeszcze raz bo mie wssystko zrozumiałem :p). Teraz code geass soboe puszcze.

Dzieki Panowie
I jak tam Geass? Siadło? W drugim sezonie zaczyna się rozpierdol dopiero :antonio:
 
Snk i FMA mam.obejrzane i zdecydowanie są to moje ulubione pozycje. Shaman kinga pamietam oglądałem kiedys na fox kids i mi się podobał. Wczoraj w końcu padło na baccano.bo krótka seria i się nie zawiodłem (ale obejrze jeszcze raz bo mie wssystko zrozumiałem :p). Teraz code geass soboe puszcze.

Dzieki Panowie
Ja dorzucę jeszcze
Darker than Black
Full Metal Panic
Elfen Lied
Ga-Rei: Zero
Higourashi
Great Teacher Onizuka
Claymore
Mnemosyne (kocham to intro)
 
Ja dorzucę jeszcze
Darker than Black
Full Metal Panic
Elfen Lied
Ga-Rei: Zero
Higourashi
Great Teacher Onizuka
Claymore
Mnemosyne (kocham to intro)

Elfen Lied :antonio:
Jeszcze w klimacie mechów i NGE jest bardzo dobry Rahxephon.
Monster i Ergo Proxy (świetna główna bohaterka) też warte sprawdzenia.
No i z nowszych produkcji kapitalne Yakusoku no Neverland
 
Back
Top