Seriale

Chłopie, ale co to ma do tematu rozmowy?
Porównaj sobie z tym
18657.jpg

Widzisz różnicę?


No i? Młody doktor z Azji.
 
Dzisiaj na Netflixa wpadł Berserk, kto nie widział niech żałuję.
Słyszałem dużo dobrego o tym anime, a akurat niedawno skończyłem Attack on titan. Czy te 25 odcinków to jest jakaś zamknięta historia czy bardziej początkowy sezon?
 
Słyszałem dużo dobrego o tym anime, a akurat niedawno skończyłem Attack on titan. Czy te 25 odcinków to jest jakaś zamknięta historia czy bardziej początkowy sezon?
Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, bo w pewnym sensie to zamknięta historia, ale końcówka ryje baniak i kończy się mega cliffhangeram, a kontynuacja nie powstała. Jedynie w formie mangi.
@Autovidol , stary z 1997 roku.

Btw, Chainsaw Man ktoś widział? Hajp ponoć większy niż przy Tytanach.
 

Ta pani niech już naprawdę wypierdala ze swoją wersja wiedźmina. Akurat znowu zacząłem grać w trzecia część więc tym bardziej czuje ten zjebany klimat serialu który nijak ma się do pierwowzoru. Mam nadzieję że sapkowski udławi się zapłatą od netflixa
 
Ta pani niech już naprawdę wypierdala ze swoją wersja wiedźmina. Akurat znowu zacząłem grać w trzecia część więc tym bardziej czuje ten zjebany klimat serialu który nijak ma się do pierwowzoru. Mam nadzieję że sapkowski udławi się zapłatą od netflixa
Ale ona chce tylko by oni mogli się odwiedzać w szpitalach, pondro karateboy
by było kolorowo, wesoło i niech oni wszyscy tam biegają szczęśliwi trzymając się radośnie za penisy (męskie, damskie i te nieokreślone).
Chwaląc jaką to świetną robotę robią i jak są "excited na każdy detal produkcji",
a potajemnie jak się wysypał jeden zwolniony z ekipy bambus plują na stworzony przez Sapka a następnie przez CDP świat

Laura chyba zrobiła casting na największą białą pizdę wśród ciepłych aktorów?
Let that sink in
1671547402864.png
 
To Blood origin to jest tak potężne gówno, że nawet postępowi tego nie kupią.

Ten kał nawet nie stał koło wiedźminskiego uniwersum. Nie ma chuja, żeby taki chłam się sprzedał.
 
To Blood origin to jest tak potężne gówno, że nawet postępowi tego nie kupią.

Ten kał nawet nie stał koło wiedźminskiego uniwersum. Nie ma chuja, żeby taki chłam się sprzedał.
...a żebyś się kurła nie zdziwił. :lesnarhappy:
 
Back
Top