Seriale

A Kaznodzieje ktoś z Was oglądał?

20220508_205010.jpg
 
HBO Max wrzucili dzisiaj The O.C. a ja pod nosem nucę sobie
Californiaaaaaaaaa!
Here we cooooooome!

Moja ulubiona teen drama :heart:
6 odcinków za mną i wśród pięknych i bogatych ludzi zamieszkujących Newport Beach w Californii są sami biali. Latynosi pojawiają się tylko jako pomoc domowa i w więzieniu czyli na swoim miejscu. W TYM SERIALU NIE MA MURZYNOW ?! Tak kiedyś wyglądała telewizja :antonio:
 
6 odcinków za mną i wśród pięknych i bogatych ludzi zamieszkujących Newport Beach w Californii są sami biali. Latynosi pojawiają się tylko jako pomoc domowa i w więzieniu czyli na swoim miejscu. W TYM SERIALU NIE MA MURZYNOW ?! Tak kiedyś wyglądała telewizja :antonio:

Pamiętam, że szósty odcinek był pierwszym, który obejrzałem i do tej pory jest moim ulubionym. Aż chyba wrócę do tego serialu, dzięki, że wspomniałeś o dodaniu tego na HBO Max. Był to pierwszy serial jaki obejrzałem w całości. Ciekawi mnie czy spodoba mi się również te 12 lat później
 
Last edited:
Widziałem dwa epy i jest dobrze. Wygląda jakby King skrzyżował Yellowstone z Lost i dorzucając przy tym świetna ścieżkę dźwiękową.
Wyszedł już cały sezon to się wziąłem za oglądanie i dla mnie to bardziej takie Dark w Wyoming, ale bez dobrego pomysłu na fabułę, zostały mi jeszcze 3 odcinki do końca, średnio póki co.
Ten typ co ciągle śpiewa jaki wkurwiający, kto to wymyślił coś takiego i jeszcze ta szeryf indianka od lgbt :ożeszty:
 

W końcu ktoś w netflixie zauważa, że większość odbiorców nie przepada raczej za poprawnością polityczną i wciskaną na chama propagandą. Get woke, go broke.
może coś tym tępym łbom trafi w końcu do rozumu
"go woke, go broke"
:korwinlaugh:
 
Back
Top