Seriale

No kurwa znowu jakaś podpierducha i nie wiem na co chciałeś zwrócić uwagę. Klikasz w link, który zapodałeś no i kurwa pokazuje się chujnia taka:

"Niestety, nie udało się odnaleźć tej strony

Nie udało się połączyć z serwerem pod adresem „www.letmegooglethat.com”.
Jeśli adres jest prawidłowy, można jeszcze spróbować:
otworzyć stronę później
sprawdzić połączenie z Internetem
jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową, sprawdzić, czy Firefox jest uprawniony do łączenia się z siecią."
:childcry:




A tak poważnie, to po co te nerwy :muttley:
No właśnie nie wiem po chuja nam ten system nerwowy :childcry:
(...) te skroty naprawde utrudniaja, zauwaz, ze nie kazdy musi sledzic kazdy serial jaki wychodzi.
:goddamnright:
 
Podbijam Yellowstone to czysta epa dla prawdziwych facetów :redford:

Obejrzałem pilot Warriora, całkiem fajnie się zapowiada. Leją się, cycki są, głowy latają i posoka pryska, czyli wszystko się zgadza. Takie Banshee przemieszane z Peaky Blinders ;)
kolo peaky blinders to to nawet nie lezalo.
 
nowy sezon Gomorry póki co daje mi troche inny feeling niż poprzednie, ale jest super
kto wie czy to nie będzie najlepszy sezon nawet jak tak dalej pójdzie

a co do tej całej przehypowanej Gry o Tron to chyba będę musiał wrócić bo grzech nie znać zakończenia tak szeroko komentowanego "dzieła"
tylko że musiałbym zacząć od 6 oglądać bo przestałem jakoś w połowie sezonu nie mogąc znieść tych głupot które się tam działy, a szkoda bo początkowe 2-3 sezony były nawet znośnie prowadzone
 
Last edited:
Obejrzałem pilot Warriora, całkiem fajnie się zapowiada. Leją się, cycki są, głowy latają i posoka pryska, czyli wszystko się zgadza. Takie Banshee przemieszane z Peaky Blinders ;)
Dzięki Tobie mam dobry początek niedzieli - leją się, cycki są, głowy latają i posoka pryska. Nie wiedziałem, że już pilot Warriora się pojawił. Dzięki!
images
 
Bosch lektor, wszystkie sezony poza pierwszym. Może być online albo torrent. Poratuje ktoś?
 

Zawiodłem się trochę na tym odcinku. Z trzy dobre skecze, a zapowiadało się na jeden z lepszych epizodów. Poprzedni z Sandrą Oh był o wiele lepszy.

Na plus z monologu na pewno inside z seksem pomiędzy Kitem, a Emilią w 6tym sezonie, a który to został nakręcony przez ekipę GOT. Coś w stylu "I see what you did there":deniro:
 
Zawiodłem się trochę na tym odcinku. Z trzy dobre skecze, a zapowiadało się na jeden z lepszych epizodów. Poprzedni z Sandrą Oh był o wiele lepszy.

Na plus z monologu na pewno inside z seksem pomiędzy Kitem, a Emilią w 6tym sezonie, a który to został nakręcony przez ekipę GOT. Coś w stylu "I see what you did there":deniro:
Jego żona tym była i nie miała nic przeciwko, obstawiam że trójkąt miał miejsce.

:jjsmile:
 
Nie mogę przebrnąć póki co przez pierwszy odcinek Peaky Blinders, męczę się z tym pół dnia, bo niezmiernie mnie wkurwia ten brytolski akcent, gdy wypowiadają je ludzie o twarzach sugerujących lekki stopień upośledzenia (nie obrażam ludzi upośledzonych!) :confused: Po prostu nie trawię Brytoli...
 
Nie mogę przebrnąć póki co przez pierwszy odcinek Peaky Blinders, męczę się z tym pół dnia, bo niezmiernie mnie wkurwia ten brytolski akcent, gdy wypowiadają je ludzie o twarzach sugerujących lekki stopień upośledzenia (nie obrażam ludzi upośledzonych!) :confused: Po prostu nie trawię Brytoli...

Akcent z Birmingham rządzi, poczekaj (jeśli dasz radę) na Alfiego Solomonsa w wykonaniu Tomka Hardiego ;)

 
Nie mogę przebrnąć póki co przez pierwszy odcinek Peaky Blinders, męczę się z tym pół dnia, bo niezmiernie mnie wkurwia ten brytolski akcent, gdy wypowiadają je ludzie o twarzach sugerujących lekki stopień upośledzenia (nie obrażam ludzi upośledzonych!) :confused: Po prostu nie trawię Brytoli...
@HubiSSJ3 mordo wybacz, że „czepiam się” Ciebie drugi raz w ciągu 5 minut, ale jeżeli ten akcent Ci przeszkadza to możesz już odpuścić od razu i nie tracić czasu tylko załączyć sobie coś innego bo nic pod tym względem się nie zmieni. Do tego nie da się przywyknąć tylko trzeba to lubić. Dla mnie to jest akurat jeden z najmocniejszych punktów tego serialu, ale ja od zawsze lubiłem angielski takiego typowego brytyjskiego „mejta”.
 
Nie mogę przebrnąć póki co przez pierwszy odcinek Peaky Blinders, męczę się z tym pół dnia, bo niezmiernie mnie wkurwia ten brytolski akcent, gdy wypowiadają je ludzie o twarzach sugerujących lekki stopień upośledzenia (nie obrażam ludzi upośledzonych!) :confused: Po prostu nie trawię Brytoli...
Też tak kiedyś miałem, ale w pewnym momencie coś kliknęło i teraz wolę brytyjski akcent. Z tego względu nie słuchałem wielu brytyjskich zespołów, pomyśleć co traciłem.
 
@HubiSSJ3 mordo wybacz, że „czepiam się” Ciebie drugi raz w ciągu 5 minut, ale jeżeli ten akcent Ci przeszkadza to możesz już odpuścić od razu i nie tracić czasu tylko załączyć sobie coś innego bo nic pod tym względem się nie zmieni. Do tego nie da się przywyknąć tylko trzeba to lubić. Dla mnie to jest akurat jeden z najmocniejszych punktów tego serialu, ale ja od zawsze lubiłem angielski takiego typowego brytyjskiego „mejta”.

Ale w wykonaniu niektórych bohaterów mi ten akcent nie przeszkadza, np. u Thomasa to wygląda fajnie i naturalnie, może dlatego, że aktor jest dość "zamerykanizowany" i w wielu produkcjach mówił bez tego akcentu to jakoś mi to nie wadzi. Natomiast przy niektórych bohaterach to dostaję kurwicy, po prostu ten akcent od wielu lat strasznie mi przeszkadza. Przez wakacje w fabryce w Anglii się z nim nie oswoiłem, to może mi "Peaky blinders" to odmienią, bo całkiem przyjemnie się serial zapowiada. Jakby każdy z nich nie mógł mówić jak Kit Harrington w "Grze o Tron" - niby słychać ten akcent, ale to jest tylko ślad po akcencie, a nie jego pełna krasa i da się tego z przyjemnością słuchać :crazy:
 
Ale w wykonaniu niektórych bohaterów mi ten akcent nie przeszkadza, np. u Thomasa to wygląda fajnie i naturalnie, może dlatego, że aktor jest dość "zamerykanizowany" i w wielu produkcjach mówił bez tego akcentu to jakoś mi to nie wadzi. Natomiast przy niektórych bohaterach to dostaję kurwicy, po prostu ten akcent od wielu lat strasznie mi przeszkadza. Przez wakacje w fabryce w Anglii się z nim nie oswoiłem, to może mi "Peaky blinders" to odmienią, bo całkiem przyjemnie się serial zapowiada. Jakby każdy z nich nie mógł mówić jak Kit Harrington w "Grze o Tron" - niby słychać ten akcent, ale to jest tylko ślad po akcencie, a nie jego pełna krasa i da się tego z przyjemnością słuchać :crazy:
Obejrzyj sobie Bodyguard z Robbem Starkiem, tam to ma dopiero akcent dojebany.
 
@HubiSSJ3
Ja wymeczylem 4 sezony ogladajac Peaky Blinders, a glowna atrakcja dla mnie bylo picie whisky w kazdym odcinku, akurat akcent mi nie przeszkadzal, ale widok lat 1918+ to okropnosc..

Teraz ogladam Bloodline i calkiem przyjemnie sie na to patrzy.
 
Ej teraz mnie naszło na rozmyślanie i mam takie pytanie...

Skąd kurwa Nocny Król wiedział, że przyleci Danusia na smoku po Jona? Przecież tylko na to czekał zanim zaatakował Suicide Squad. Bo przecież chyba jego ptactwo (za pomocą Warga dokonywał zwiadów) nie dolatywało za Mur ze względu na magię ochronną
 
Ej teraz mnie naszło na rozmyślanie i mam takie pytanie...

Skąd kurwa Nocny Król wiedział, że przyleci Danusia na smoku po Jona? Przecież tylko na to czekał zanim zaatakował Suicide Squad. Bo przecież chyba jego ptactwo (za pomocą Warga dokonywał zwiadów) nie dolatywało za Mur ze względu na magię ochronną
Z serialu tak wynika, że ma mocne nawet większe od Brana. Skurwiel pewnie nie jedno widział.
 
obejrzalem "ruchome piaski" na podstawie bestsellera Giolito i okrzeknieta najlepsza nordycka ksiazka 2016 r i albo ten serial nie odwzorowal idealnie ksiazki, albo jest strasznie hujowa, az dzisiaj ja sobie zamowilem.
 
Back
Top