Seriale

Ja przy poprzednim sezonie got wstawalem specjalnie na amerykańska premierę o 3 w nocy wtedy napewno unikniecie spoilerow:lol:
 
Trzeci sezon Daredevila podsumuję tak:
::clintdis:::siara:

Wielkie rozczarowanie, co? Patrząc po ocenach w internecie, to oczekiwałem totalnego rozpierdolu, a tam został wykreowany jeden pseudoantagonista i w zasadzie nic się nie działo w tym sezonie, poza sympatycznym ale naciąganym jak leginsy rozmiaru S na cysternie powrotem Kingpina. Mocne rozczarowanie.
Ale potem spojrzałem w oceny na tych portalach i zobaczyłem, że sezon 2, ma dużo niższe oceny niż 1 i 3, co początkowo sobie usprawiedliwiałem swoją sympatią do Punishera, ale potem dostrzegłem z szerszego punktu widzenia, że przeciętny widz po prostu oczekuje potężnego antybohatera z którym można będzie sympatyzować, stąd drugi sezon z "Ręką" (kurwa w trzecim sezonie nawet jeden wątek się nie pojawia związany z nimi, chociaż finał S2 sugeruje co innego, mocne rozczarowanie), bo z nimi ciężko było cokolwiek powiązać i utożsamiać.
 
Wielkie rozczarowanie, co? Patrząc po ocenach w internecie, to oczekiwałem totalnego rozpierdolu, a tam został wykreowany jeden pseudoantagonista i w zasadzie nic się nie działo w tym sezonie, poza sympatycznym ale naciąganym jak leginsy rozmiaru S na cysternie powrotem Kingpina. Mocne rozczarowanie.
Ale potem spojrzałem w oceny na tych portalach i zobaczyłem, że sezon 2, ma dużo niższe oceny niż 1 i 3, co początkowo sobie usprawiedliwiałem swoją sympatią do Punishera, ale potem dostrzegłem z szerszego punktu widzenia, że przeciętny widz po prostu oczekuje potężnego antybohatera z którym można będzie sympatyzować, stąd drugi sezon z "Ręką" (kurwa w trzecim sezonie nawet jeden wątek się nie pojawia związany z nimi, chociaż finał S2 sugeruje co innego, mocne rozczarowanie), bo z nimi ciężko było cokolwiek powiązać i utożsamiać.
Jeszcze całego nie skończyłem, ale męczę się niesamowicie. 1 i 2 wjechały bardzo fajnie, było to czego oczekiwałem od tego typu produkcji, ale ten trzeci to jakaś nieudolna próba zrobienia wyższego dzieła z tego serialu. Ta cała metafizyka z dupy, przesadzona do granic możliwości władza Kingpina, ehh no rozczarowali mnie.
 
Jeszcze całego nie skończyłem, ale męczę się niesamowicie. 1 i 2 wjechały bardzo fajnie, było to czego oczekiwałem od tego typu produkcji, ale ten trzeci to jakaś nieudolna próba zrobienia wyższego dzieła z tego serialu. Ta cała metafizyka z dupy, przesadzona do granic możliwości władza Kingpina, ehh no rozczarowali mnie.
3 sezon to perełka. Dla mnie najlepszy. Obejrzyj cały, może zmienisz zdanie.

Początek może rzeczywiście się trochę za wolno rozwija
 
3 sezon to perełka. Dla mnie najlepszy. Obejrzyj cały, może zmienisz zdanie.

Początek może rzeczywiście się trochę za wolno rozwija
Możliwe, że jak skończę to zmienię zdanie, póki co jak dla mnie za mocno odbiega od koncepcji dwóch pierwszych. Moze faktycznie trochę źle się wyraziłem. Sezon jest dobry, ale w ogóle mi nie współgra z tym co było do tej pory i trochę się czuję jakby oglądał jakiś inny serial.
 
Trzeci sezon Daredevila podsumuję tak:
::clintdis:::siara:

DD trzyma mega poziom przez wszystkie trzy sezony ... Oczywiście chodzi mi o intro, które jest kapitalne ;)
Ja też strasznie męczyłem się na s03, nawet nie skończyłem go porzucając na 9 czy 10 odcinku i w ogóle nie ciągnie mnie żeby wrócić i dokończyć.
 
Ok, skończyłem Daredevila. Wrzucić Defenders czy lepiej najpierw Jessica Jones?

Jeśli chciałeś zachować chronologię to przed s03 DD powinieneś ruszyć JJ a później Defenders.
Z drugiej strony obejrzałeś już wszystkie warte uwagi Marvele od Netflixa więc nie masz się czym martwić ;)
 
@HubiSSJ3 mordo wybacz, że „czepiam się” Ciebie drugi raz w ciągu 5 minut, ale jeżeli ten akcent Ci przeszkadza to możesz już odpuścić od razu i nie tracić czasu tylko załączyć sobie coś innego bo nic pod tym względem się nie zmieni. Do tego nie da się przywyknąć tylko trzeba to lubić. Dla mnie to jest akurat jeden z najmocniejszych punktów tego serialu, ale ja od zawsze lubiłem angielski takiego typowego brytyjskiego „mejta”.
Nie zgodzę się z tym, że nie da się do tego przywyknąć. Da się :boss:
Trzeba się z tym osłuchać, a to nie jest proste. Natomiast jak już nastąpi, to jest luz, i nagle mamy dostęp do dużej ilości filmów i seriali z brytyjskim. Idzie to nawet polubić, tak, jak można polubić alkohol filtrowany przez torf... :baldwinwhiskey:
 
Jeśli chciałeś zachować chronologię to przed s03 DD powinieneś ruszyć JJ a później Defenders.
Z drugiej strony obejrzałeś już wszystkie warte uwagi Marvele od Netflixa więc nie masz się czym martwić ;)
Aaaa ok, czyli bez różnicy co wrzucę. Mam teraz jakąś wkrętę na te Marvele to polecę z rozpędu, teraz i tak oglądam bardziej dla zabicia czasu w pracy niż dla jakiejś mega zajawki.
 
wue1mbsqazr21.jpg
 
Nie czytalem po pierwszym akapicie, po prostu interesujace podejscie - algorytm.
To przy Jamiem algorytm zaszalał. Niby 4% szans na śmierć, a jego postać tak jest prowadzona, że na bank będzie miał swój hero moment, którym odkupi swoje winy i zostanie rozjebany.
 
To przy Jamiem algorytm zaszalał. Niby 4% szans na śmierć, a jego postać tak jest prowadzona, że na bank będzie miał swój hero moment, którym odkupi swoje winy i zostanie rozjebany.
Akurat aktor grający Jaime mówił ostatnio, że przeczytał sporo teorii jak zakończy się Gra o Tron i żadna z nich nie pokrywała się z tym co wymyślili scenarzyści. Po prostu tam żadne algorytmy nie działają:fjedzia:
 
Akurat aktor grający Jaime mówił ostatnio, że przeczytał sporo teorii jak zakończy się Gra o Tron i żadna z nich nie pokrywała się z tym co wymyślili scenarzyści. Po prostu tam żadne algorytmy nie działają:fjedzia:

A co miał powiedzieć? Że któraś z teorii fanów jest prawdziwa :crazy:?

56913399_2182337998745632_7297557311768231936_n.jpg


To o której w końcu jutro ten odcinek będzie na HBO GO? O 15?
EDIT: „Ze względu na wymogi bezpieczeństwa, premierowe odcinki serialu są do nas przesyłane bardzo późno, praktycznie w ostatniej chwili. W związku z tym, w poniedziałek o godz. o 03:00 w HBO GO i na antenie HBO odcinek będzie dostępny wyłącznie w wersji z napisami."
 
Back
Top