Seriale

Papieża obejrzałem kilka odcinków, muszę do niego wrócić. Ta jedna piosenka z bodajże 4 odcinka świetna jest. Resztę obczaje


The Wire klasyka klasyk! Za BE muszę się zabrać, coś czytałem, że klimatem przebija właśnie Taboo
Ło panie, to nie masz co się zastanawiać tylko lecisz z koksem :tiphatb:
 
Za darmoche na playerze serial Odwróceni petarda zaraz po ŚoŚ, jestem w trakcie 1-wszego odcinka ale juz mi sie tak spodobal :D

Duzo Wieckiewicza w roli gangusa jak w ŚoŚ i to sie ceni. :-)

"Cyga, jeszcze raz mi trzasniesz drzwiami, pojdziesz tam jeszcze raz, otworzysz i zamnkiesz, delikatnie" xDD
 
Last edited:
Jak tak dalej pójdzie to chyba serio zrezygnuję z Netflixa. Nie dość, że wszędzie jest uciśniony czarny, gej albo ktoś inny (który oczywiście jest najlepszą moralnie postacią) to jeszcze oferta w porównaniu do USA to jest jakiś żart.

Czekam i czekam sobie na trzeci sezon "Last Kingdom" tylko po to żeby zobaczyć wczoraj, że premiera w USA była w październiku zeszłego roku. Piraci mogą sobie natomiast obejrzeć już od listopada. I tak ze wszystkim.
 
Jak tak dalej pójdzie to chyba serio zrezygnuję z Netflixa. Nie dość, że wszędzie jest uciśniony czarny, gej albo ktoś inny (który oczywiście jest najlepszą moralnie postacią) to jeszcze oferta w porównaniu do USA to jest jakiś żart.

Poczekaj aż w Polszy opodatkują Netflixa, żeby było na Piątkę Kaczyńskiego ;)
 
HBO właśnie potwierdziło, że trzeci odcinek 8 sezonu GOT (bitwa pod Winterfell) będzie trwał 1h22 minuty czyli zajebista wiadomość. Ostatnio się mówiło o 60 minutach.
 
Obejrzałem pierwszy ep. Cóż mogę napisać ... :heart::heart::heart: jak reszta będzie trzymać poziom, to zapowiada się na jedną z najlepszych serii w historii Netflixa.
najpierw nie wiedzialem o czym piszesz, ale sprawdzilem, tez zaraz zarzuce sobie, ale z tego to czytalem to same krotkomatrzzowki max 15 min
 
Back
Top