Seriale

Panowie, uzyskalem dostep do netflixa i mam pytanko, jakie seriale obowiazkowo polecacie do nadrabiania? Od razu powiem, ze ktos tutaj polecal "Casa de papel" i pierwszy sezon wciagnalem, ale slabe to... teraz szukam czegos innego, ktos cos? Black mirror oczywiscie juz ogladam najnowszy sezon i to w sumie tyle.
 
Panowie, uzyskalem dostep do netflixa i mam pytanko, jakie seriale obowiazkowo polecacie do nadrabiania? Od razu powiem, ze ktos tutaj polecal "Casa de papel" i pierwszy sezon wciagnalem, ale slabe to... teraz szukam czegos innego, ktos cos? Black mirror oczywiscie juz ogladam najnowszy sezon i to w sumie tyle.
Chodzi o ten rok czy od początku istnienia tej platformy?
 
Chodzi o ten rok czy od początku istnienia tej platformy?
Od poczatku, jakies top 10, czy nawet 5 bo i tak bede ogladal max 2-3 odcinki dziennie , chyba ze sezon w dzien... :tongue: niekoniecznie z tego roku, chociaz fajnie jakbym nie znal, bo jakies strenger things czy super natural, mimo ze nie ogladalem to jakos mnie w ogole nie zachecaja ;) Teraz sie zabieram za "Dirty Money" chyba ze polecicie cos innego :) Albo jednak wybor padl na "end of the fucking world", ale podrzuccie ciekawe pozycje jak macie, prosze:wink:
 
Last edited:
Od poczatku, jakies top 10, czy nawet 5 bo i tak bede ogladal max 2-3 odcinki dziennie , chyba ze sezon w dzien... :tongue: niekoniecznie z tego roku, chociaz fajnie jakbym nie znal, bo jakies strenger things czy super natural, mimo ze nie ogladalem to jakos mnie w ogole nie zachecaja ;) Teraz sie zabieram za "Dirty Money" chyba ze polecicie cos innego :)
End of the fucking world
Narcos
Dark
Peaky Blinders
Manhunt Unabomber
 
Floki to tam chuj, pomysł z tym że Rollo wyśle wojska przeciwko Bjornowi i Laghercie i pomoże temu debilowi... W ogóle znowu wspaniała teleportacja w pół minuty wszystko załatwili. Biskup zmieniający stronę po 10 sekundach rozmowy z Latertha też niezly, a wisienka na torcie król umierający od ukąszenia w dlon przez jedną małą ose..
Ostatni odcinek trochę chuj wie ocb
 
@Cactus
Dałoby radę 2gi sezon La casa de papel do pobrania? (w oryginale jest to po prostu kontynuacja pierwszego sezonu, odcinki 10,11,12,13,14,15).
 
Panowie, proszę o 3-5 seriali, od których nie można się oderwać. ST, Dom z papieru, koniec świata widziałem.
 
Mi ostatnio bardzo podszedl punisher nie jest to jakies ambitne ale calkiem dobrze sie oglada. Co do Westworld bardzo mnie meczyl i po 3 albo 4 dalem sobie spokoj.
Punisher też obejrzany. Dzięki mimo wszystko za pomoc.
 
Nie widziałem. I do tego jeszcze thriller. Dzięki wielkie, będzie oglądane. Na netflix jest do obejrzenia?
Na netflixie nie ma. Przynajmniej nie było jeszcze 3 tygodnie temu. Szukałem gdzieś online.
 
Back
Top