Seriale

Panowie, proszę o 3-5 seriali, od których nie można się oderwać. ST, Dom z papieru, koniec świata widziałem.
Z ostatnich seriali największe wrażenie zrobił na mnie Dark. Jeżeli nie oglądałeś to także koniecznie Narcos. Obydwa tytuły masz na Netflixie.
 
Nie no, Panowie, szanujmy się. Dark nie ma podjazdu przy s01 Stranger Things.

Oczywiście żartuję, kwestia gustu.
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!
 
Nie no, Panowie, szanujmy się. Dark nie ma podjazdu przy s01 Stranger Things.

Oczywiście żartuję, kwestia gustu.
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!
Oba są zajebiste, ale mnie osobiście bardziej ciekawi drugi sezon Dark niż trzeci ST. Jest duży potencjał, dużo wątków do uzupełnienia i również dużo obaw że to spierdolą.
 
Polecam Wam serdecznie Making a Murderer, jeżeli ktoś nie oglądał. Jest to dokument o gościu, który przez wiele lat siedział w pace ale w końcu okazało się dzięki badaniom DNA, że był niesłusznie skazany.
 
Oba są zajebiste, ale mnie osobiście bardziej ciekawi drugi sezon Dark niż trzeci ST. Jest duży potencjał, dużo wątków do uzupełnienia i również dużo obaw że to spierdolą.

Niestety drugi sezon ST nie pokazał porywającej fabuły. Obawiam się, że twórcy nie przemyśleli całej historii i będą ją tworzyć "na bieżąco" na każdy sezon.
 
La casa de papel 2 sezon napisy PL są gdzieś do pobrania?
gdzie jest drugi sezon :zakręcony: na netflixie dopiero 1 maja.
jebnąłem parę dni temu pierwszy sezon bez wstawania z łóżka ::clintdis::

Polecam też La Mante - jest na Netflix-ie
 
gdzie jest drugi sezon :zakręcony: na netflixie dopiero 1 maja.
jebnąłem parę dni temu pierwszy sezon bez wstawania z łóżka ::clintdis::

Polecam też La Mante - jest na Netflix-ie
Netflix podzielił 1 sezon na 2. W Hiszpanii leciaj normalnie. Tu wrzucali te odcinki z napisami bodaj
 
Obejrzałem 1 odcinek serialu Botoks, kyrie elejson co za patologia i to od pierwszych sekund odcinka.
Podoba mi się. Czekam na kolejne odcinki.
 
Netflix podzielił 1 sezon na 2. W Hiszpanii leciaj normalnie. Tu wrzucali te odcinki z napisami bodaj
Netflix nic nie dzielił tylko pocioł odcinki na krótsze bo w Hiszpanii był ich chyba 9 po 70 min a u nas 13 po 45 min mniej więcej . A co do drugiego sezonu to w Hiszpanii skończył się jakoś w listopadzie, a na Netflixie ma być dopiero w maju.
 
La casa de papel wczoraj widziałem pierwszy odcinek, zapowiada sie zajebisty serial. Z jakim lektorem lepiej oglądać ten serial, ja nie mogę się zdecydować czy po angielsku czy hiszpańsku!
 
Back
Top