Seriale

gorzej? filmy to dno i tyle w temacie, teraz jeszcze usuneli najlepsze klasyki i zostal sam syf
seriale sa dobre, ale szrotu tez nie brakuje, a brakuje mi takich wybitnych dziel sztuki jak gra o tron czy true detective
Jak ci brakuje wybitnych dzieł sztuki to sobie to obejrzyj a nie biadolisz. To jest hit i podobno bije wszystkie wyniki oglądalności!
 
Drugi sezon w Hiszpanii bedzie dopiero w maju. Wiec u nas pewnie listopad/grudzien.

"Before La Casa de Papel hits Netflix, it will air on its home channel in Spain. Right now, it looks like the second season will premiere on May 1, 2018"
no mowie ci, ze 2 sezon w hiszpanii skonczyl sie 23.11, zreszta jest dostepny do sciagniecia, tylko dla ludzi ogarniajacych hiszpanski na razie, bo innych napisow nie znalazlem, ale mysle, ze to kwestia chwili, az ktos zrobi angielskie.
 
Obejrzałem Dark i za huja nie skminiłem kilku motywów jak zwykle :D :

O co chodzi z tą końcówką w końcu? Ten cały Jonas wylądował gdzieś w przyszłości, ale wszystko wróciło w końcu do normy jak Stary Jonas odpalił tą maszynę? I kim był wogóle kurwa ten Noah że on we wszystkich tych lata był? I jak na początku pokazywane, te eksperymenty z Rudym to oni testowali ten wehikuł tak? Stąd te dzieciaki popalone oczy i uszy? Tylko czemu np. ten cały trup Madsa wylądował w teraźniejszości? I jeśli Mikkel był ojcem Jonasa, to czemu w teraźniejszości też występował jako brat tego koleżki? Jakieś to pogmatwane na mój mózg
 
Nie wiem czemu zwlekałem z oglądaniem Stranger Things. Cały czas szukałem zastępstwa; a to Mindhunter, a to Wataha. Wczoraj wrzuciłem od bidy dwa odcinki S01...Ja pierdolę, jakie to jest kurewsko dobre. Do tego muzyka... Ten serial jest genialny!!!
 
Nie wiem czemu zwlekałem z oglądaniem Stranger Things. Cały czas szukałem zastępstwa; a to Mindhunter, a to Wataha. Wczoraj wrzuciłem od bidy dwa odcinki S01...Ja pierdolę, jakie to jest kurewsko dobre. Do tego muzyka... Ten serial jest genialny!!!
no muzyka robi swoje, w 2 sezonie to samo muzyka kozak.
 
Back
Top