Seriale

Chodzi mi o 8 odcinek, poza tym sezon nie powala.
Wiem, ze chodzi ci o 8 ale
Ivar kreowany od poczatku jako mega inteligenty przywodca i dobry strateg nie robi kurwa nic tylko zgarnia wpierdol od 2 przyglupow i lagerty. Jak dla mnie juz akcje w Yorku byly lepsze, a ciaganie tego biskupa i nie zabijanie go to juz w ogole jakis zart.
 
Nie wiem czemu zwlekałem z oglądaniem Stranger Things. Cały czas szukałem zastępstwa; a to Mindhunter, a to Wataha. Wczoraj wrzuciłem od bidy dwa odcinki S01...Ja pierdolę, jakie to jest kurewsko dobre. Do tego muzyka... Ten serial jest genialny!!!

Mindhunter też zajebisty :)

btw 3 sezon

 
Wiem, ze chodzi ci o 8 ale
Ivar kreowany od poczatku jako mega inteligenty przywodca i dobry strateg nie robi kurwa nic tylko zgarnia wpierdol od 2 przyglupow i lagerty. Jak dla mnie juz akcje w Yorku byly lepsze, a ciaganie tego biskupa i nie zabijanie go to juz w ogole jakis zart.
Ivar przecież nie dostał wpierdolu, tylko Harald i Hvitserk. Ivar pewnie ma w tym jakiś interes.
 
Jak dla mnie to Wikingowie naprawdę dają radę . Wiadomo że pierwsze 3 sezony były bardzo dobre ale potem był niewiarygodny zjazd . Także budżetowo widać sporo zainwestowane , w porównaniu z pierwszym to przepaść .
 
Nie wiem czemu zwlekałem z oglądaniem Stranger Things. Cały czas szukałem zastępstwa; a to Mindhunter, a to Wataha. Wczoraj wrzuciłem od bidy dwa odcinki S01...Ja pierdolę, jakie to jest kurewsko dobre. Do tego muzyka... Ten serial jest genialny!!!
Też tak myślałem. A wczoraj obejrzałem pierwszy sezon Dark i śmiało można powiedzieć, że poziom jest ten sam. Dark S01 = ST S01. Serio :-)
 
moim zdaniem Ivar ma jakiś plan, posłanie w bój i wykrwawienie sił Haralda i Hvitserka było jego częścią, i to jeszcze nie koniec walki o Kattegatt. Postać Haehmunda od początku jest dla mnie porażką. Twórcy serialu po uśmierceniu Ragnara szukają postaci, która, przejmie po nim rolę magnesu do przyciągania widowni i typują chyba do tego właśnie Ivara i biskupa. Rhys-Myers jako ten ładniutki, honorowy księżulo-amant z nienaganną fryzurką, który przyciągnie dupeczki i Hogh jako mocna i wyrazista postać dla facetów. Zgadzam się, że Wikingowie to już nie to samo, co wcześniej.
 
@Cactus dobra obejrzalem 3 odcinek, nudzi mi sie, ale juz nie chce mi sie ogladac po angielsku, po 4 piwku przestaje ich rozumiec, dasz rade ogarnac od 4 odcinka do 10 z lektorem?
 
@marcinos
jak coś to od kilku dni są angielskie napisy do drugiego sezonu La casa de papel
ooo dziekuje bardzo za pamiec, wkoncu skoncze, bo ostatnia scena 1 sezonu netflixa piekna, a wiem, ze nikt z polski nie bedzie tlumaczyl tego serialu, hatakom sie nie spodobal, pieerdole czekac do maja czy huj go wie kiedy na netflixa.
 
ooo dziekuje bardzo za pamiec, wkoncu skoncze, bo ostatnia scena 1 sezonu netflixa piekna, a wiem, ze nikt z polski nie bedzie tlumaczyl tego serialu, hatakom sie nie spodobal, pieerdole czekac do maja czy huj go wie kiedy na netflixa.

No też muszę kiedyś nadrobić, zwłaszcza po takim porównaniu.
DTa5CcPXUAAp9qK.jpg
 
@Cactus przepraszam, za ten pojebany pomysl, zeby poprosic cie o dalsze odcinki, co odcinek gorzej, 7 piwo nie pomaga, trzymajcie sie jak najdalej od tego gowna.
 
Ja czekam na hbo i 3 sezon gomorry. We Wloszech byl w listopadzie a u nas cisza. Wiecie cos moze w tym tenacie?
 
Back
Top