Seriale

W nowym 3 sezonie Leftovers nie podobał mi się tylko 5 odcinek na statku. Był po prostu beznadziejny. A tak bardzo dobry serial :lol:

Sezon 1 > Sezon 3 > Sezon 2 tak to u mnie wygląda.
 
Pierwszy ep Blood Drive - świetna grindhouse'owa beka, do tego Thad Castle z BMS i stary dobry Tomasz Knapik za lektora :)
 
Stranger Things- Oglądałem razem z dziewczyną i jestem mega zadowolony nie nudziłem się przy tym nawet przez chwile. Gatunkowo zupełnie inny serial niż oglądałem do tej pory. Niezamknięte wątki zostawiły furtkę na drugi sezon, na który już czekam.

Biała Księżniczka- Liczyłem na jakieś walki na miecze lub jakąkolwiek inną akcje, a dostałem serial, który chce być Grą o Tron ale zupełnie mu nie wychodzi, zero walki, zero spisków jednym słowem NUDA nie warto tracić na to czasu.
 
Lagertha przygotowana na kolejny sezon.

comment_LDQSCUnAx13XS38eF3RAKGW17X1pMGAl,w400.jpg
 
W nowym 3 sezonie Leftovers nie podobał mi się tylko 5 odcinek na statku. Był po prostu beznadziejny. A tak bardzo dobry serial :lol:

Sezon 1 > Sezon 3 > Sezon 2 tak to u mnie wygląda.

Serio? Ten na statku był jeden z lepszych, przynajmniej jeśli chodzi o beke :D tak dawno sie nie usmialem na jakies komedi :D
 
Egzorcysta, dzisiaj na FOXie premierowy odcinek, choć serial ponoć jakiś czas już się ciągnie. Oglądał ktoś?
Ogólnie szukam czegoś w klimatach horroru, więc jak ktoś coś takiego ma to nie pogardzę :beer:
 
Kurwa, ale to było dobre. Kto wie może czwarty sezon będzie jeszcze lepszy, tak jak w przypadku Breaking Bad. :bleed:
Zajebisty odcinek.
Domknęli każdy wątek. No, ale z Chuckiem to grubo pojechali. Z Salamanką stało się co miało się stać już od kilku odcinków, ale ważne, że Jimmy pozałatwiał swoje sprawy ze staruszkami :p Kurwa nie mogę z Chucka. Już myslalem, że wyjdzie na prostą, a tu dopiero nastąpił szczyt jego choroby.
Teraz z 10 miechów czekania na 4 sezon :siara: ale warto będzie.
 
Back
Top