Seriale

giphy.gif

 
Dziś zaczęło mi grać w głowie to intro


I tak sobie przypomniałem jaki ten sezon był genialny.

Oj był. Mi się nawet powszechnie hejtowany 2 sezon podobał. Chuj wie o co w nim chodziło ale strasznie podchodził mi ten brudny, klaustrofobiczny klimat. No i Rejczel :heart::love::heart:
Kiedy będzie 3 sezon?
 
Kiedy będzie 3 sezon?
:fjedzia:

Nie wiem nawet :)
Ja żyję tylko tym pierwszym bo nie chciałem sobie psuć dobrego zdania o tym serialu oglądając drugi sezon :p
Tam jeszcze była taka scena 6 minutowa bez żadnego cięcia - mistrzostwo świata.

Zobaczyłbym sobie coś, ale nie wiem co. Z tych wybitniejszych tylko Six Feet Under mi zostało bo ostatnio zobaczyłem 2 sezony Dextera i jeszcze jak pierwszy mi się bardzo podobał to w drugim już za dużo naiwności imo.
 
:fjedzia:

Nie wiem nawet :)
Ja żyję tylko tym pierwszym bo nie chciałem sobie psuć dobrego zdania o tym serialu oglądając drugi sezon :p
Tam jeszcze była taka scena 6 minutowa bez żadnego cięcia - mistrzostwo świata.

Zobaczyłbym sobie coś, ale nie wiem co. Z tych wybitniejszych tylko Six Feet Under mi zostało bo ostatnio zobaczyłem 2 sezony Dextera i jeszcze jak pierwszy mi się bardzo podobał to w drugim już za dużo naiwności imo.
Ja odpadłem po paru odcinkach six feet. W Mad Mena tez się nie umiałem wkręcić, a obydwa to klasyki pono.
Teraz po skończeniu Banshee złapałem zajawkę na animowańce i zacząłem South Park oglądać od początku, a po nim biorę się za Rick nad Morty. No i po wakacjach nowy sezon Bojacka <3
 
Ja odpadłem po paru odcinkach six feet. W Mad Mena tez się nie umiałem wkręcić, a obydwa to klasyki pono.
Teraz po skończeniu Banshee złapałem zajawkę na animowańce i zacząłem South Park oglądać od początku, a po nim biorę się za Rick nad Morty. No i po wakacjach nowy sezon Bojacka <3
Jak nie oglądałeś South Parka to zazdroszczę - pierwsze sezony, tak gdzieś do 8-go są zajebiste. Potem powoli forma spada. Rick and Morty też mega jak się wkręcisz. Tylko to są kurwa straszne trolle. Ludzie dwa lata czekali na kolejny sezon. W Prima Aprilis wypuścili pierwszy odcinek..... i od tego momentu cisza - zero wieści o kolejnych epizodach :DC:
 
Ja odpadłem po paru odcinkach six feet. W Mad Mena tez się nie umiałem wkręcić, a obydwa to klasyki pono.
Teraz po skończeniu Banshee złapałem zajawkę na animowańce i zacząłem South Park oglądać od początku, a po nim biorę się za Rick nad Morty. No i po wakacjach nowy sezon Bojacka <3
Mad Men jest genialny. Moje serialowe top 3 za The Wire i Rodziną Soprano.
 
Jak nie oglądałeś South Parka to zazdroszczę - pierwsze sezony, tak gdzieś do 8-go są zajebiste. Potem powoli forma spada. Rick and Morty też mega jak się wkręcisz. Tylko to są kurwa straszne trolle. Ludzie dwa lata czekali na kolejny sezon. W Prima Aprilis wypuścili pierwszy odcinek..... i od tego momentu cisza - zero wieści o kolejnych epizodach :DC:
Kilka luźnych odcinków widziałem kupe lat temu więc dla mnie świeżynka :) A z opinii, które słyszałem o R&M nie ma szans żeby mi się nie spodobał

Mad Men jest genialny. Moje serialowe top 3 za The Wire i Rodziną Soprano.
Ja mam top2. The Wire i The Office
 
Kilka luźnych odcinków widziałem kupe lat temu więc dla mnie świeżynka :) A z opinii, które słyszałem o R&M nie ma szans żeby mi się nie spodobał


Ja mam top2. The Wire i The Office
Ja się właśnie zabieram za The Office, trochę jest tych odcinków.
 
Powtórzę się kolejny raz - The Office to jest komediowy ... tfu serialowy TOP obok IASIP.

@Grzechu na PS zaczynają w kulki lecieć, chojrak obiecał mi REQ zrobić i od dwóch mcy cisza.
 
Ja się właśnie zabieram za The Office, trochę jest tych odcinków.
Bierz się bierz bo warto jak mało co. Ja pokochałem postacie z tego serialu i jak oglądałem ostatni odcinek było mi kurewsko smutno, ze to już koniec.

E. A no i rola tego Pana
:stevecarell: -gif tez jest z serialu
to jest po prostu kosmos
 
Last edited:
Bierz się bierz bo warto jak mało co. Ja pokochałem postacie z tego serialu i jak oglądałem ostatni odcinek było mi kurewsko smutno, ze to już koniec.

E. A no i rola tego Pana
:stevecarell: -gif tez jest z serialu
to jest po prostu kosmos
Właśnie obejrzałem drugi odcinek, leżę ze śmiechu.
 
Właśnie obejrzałem drugi odcinek, leżę ze śmiechu.

Pierwszy sezon jeszcze nie jest taki śmieszny. Jeśli nie odrzuci Cie forma serialu, to kupisz go po całości. Ja Biuro widziałem już chyba 3 czy 4 razy - nie dość, że śmieszy to wzrusza i jest mimo wszystko cholernie życiowym serialem. Ostatnie sezony mocno słabują, ale to ze względu na przetasowanie obsady.
 
Back
Top