Seriale

@dizel77 Banshee to zajebisty serial. Akcja w każdym odcinku, piękne dupeczki, ciekawa fabuła. Dobrze ktoś określił ten serial jako "odstresowywacz". Nierealistyczny strasznie momentami, ale ogląda się super. Mnie wciągnął od pierwszego odcinka i z sezonu na sezon coraz lepiej. 4>3>2>1 jeśli dobrze pamiętam. Amiszka i Nola cudowne, postać Proctora też mistrzowska. Pewnie za jakiś czas obejrzę jeszcze raz całość.
A ja miałem ze dwa podejścia, za trzecim dopiero poleciały wszystkie sezony:)
 
Skończyłem The Night Of. HBO kolejny raz dało radę, sam nie wiem, za co się teraz złapać, żeby się nie rozczarować.
 
A ogladal ktos z Was mordy Braquo? Jesli nie to polecam. Szkoda, ze nadal nie ma 3 sezonu z polskimi napisami chociazby, swietny serial.
 
Troszkę mnie zawiódł finał sezonu Raya Donovana, ale i tak uwielbiam. Teraz znów rok czekania. Na Stranger Things również, które by the way wciągnąłem w pare dni. Skąd ja to znam... Teraz tylko dokończyć Narcos, aczkolwiek nie jara mnie już tak, jak pierwsza seria. Quarry oczywiście zacząłem, gdy tylko natrafiłem na skojarzenia z Banshee. Oby okazało się choć w ułamku tak dobre.

Potrzebuje coś świeżego. Feed me, please!
 
Troszkę mnie zawiódł finał sezonu Raya Donovana, ale i tak uwielbiam. Teraz znów rok czekania. Na Stranger Things również, które by the way wciągnąłem w pare dni. Skąd ja to znam... Teraz tylko dokończyć Narcos, aczkolwiek nie jara mnie już tak, jak pierwsza seria. Quarry oczywiście zacząłem, gdy tylko natrafiłem na skojarzenia z Banshee. Oby okazało się choć w ułamku tak dobre.

Potrzebuje coś świeżego. Feed me, please!
Bierz się za "The Night Of". Skończyłem kilka dni temu i wciągnęło mnie nieziemsko.
 
Troszkę mnie zawiódł finał sezonu Raya Donovana, ale i tak uwielbiam. Teraz znów rok czekania. Na Stranger Things również, które by the way wciągnąłem w pare dni. Skąd ja to znam... Teraz tylko dokończyć Narcos, aczkolwiek nie jara mnie już tak, jak pierwsza seria. Quarry oczywiście zacząłem, gdy tylko natrafiłem na skojarzenia z Banshee. Oby okazało się choć w ułamku tak dobre.

Potrzebuje coś świeżego. Feed me, please!

Faktycznie finał Raya nie był jakiś wyrafinowany, ale mimo tego dalej uważam ze jest to super serial. Ogólnie tez wydaje mi się, ze Ray Donovan jest jednym z bardziej niedocenianych seriali, wiele osób które zarzeka się ze są fanami serialów nawet o nim nie słyszało, co jest dziwne bo ten serial to perełka jeśli chodzi o klimat i stały poziom akcji. Obejrzałem tez dwa odcinki Atlanta i jestem pod mega wrażeniem. Super serial jeśli ktoś słucha rapu i lubi zjarane poczucie humoru.
 
nowy sezon south park, dobra szydera z prezydenckich wyborów :lol:
http://southpark.cc.com/full-episodes
Długie wątki przez cały sezon mnie denerwują. w 19 spodziewałem się dobrego zakończenia wątku z PC principal, a wyszło gówno. Wątek wyborów przewija się z poprzedniego sezonu. W dodatku mało gagów i same wątki nie są zabawne. SP obecnie to serial który oglądam z przyzwyczajenia.
 
FX wypuścił krótką zajawkę Taboo z Tomaszem Hardym

Tu pierwszy jbc

Zapowiada się fajnie jak dla mnie nawet pomimo tego, że nie lubie rzeczy które dzieją się w tych czasach. Meloniki i gorsety nie moja bajka zupełnie. Ale Hardy zawsze daję radę:lol:
 
Skończyłem dzisiaj Narcos razem z dziewczyna i drugi sezon moim zdaniem nie odstaje od pierwszego . Te autentyczne wstawki i muzyka powalają mnie na kolana. Teraz pora odpocząć od tematu narkotyków , gangsterów itp . Może The Night Of. , a później powrót do narkoli i The Wire , które każdy poleca
 
Back
Top