Seriale

Dobra ta Atlanta, dzięki za polecenie. Ale bardziej wolę wątki tego rapera Paper Boya od tego jego menadżera. :lol:
 
Dobra ta Atlanta, dzięki za polecenie. Ale bardziej wolę wątki tego rapera Paper Boya od tego jego menadżera. :lol:

Ten menago jest twórcą całego serialu (producentem, scenarzystą ... no głównym aktorem), a serial luźno inspirowany jego życiem i karierą. Ja uwielbiam gościa od czasów Community gdzie stworzył kapitalną postać Troya, ale robi też świetne stand-upy i rapuje

Swego czasu w necie trwała kampania aby Glover zagrał Spider-Mana :lol: No i istnieje duża szansa, że zagra młodego Lando Calrissiana w spin-offie o młodym Hanie Solo.
 
"Six feet under" skończone- 9/10. Faktycznie, jak ktoś wcześniej pisał, ma świetne zakończenie. Serial musiał być dobry skoro polubiłem nawet parę gejów...albo ze mnie taki homofob jak z koziej dupy trąbka. Kto nie widział, a lubi seriale obyczajowe temu polecam. Idzie się pośmiać, jest też smutno. Kolejny hicior w stajni hbo.
 
Trochę się wzruszyłem na finale Kompanii Braci. Mogli kurwa jeszcze z jeden sezon pociągnąć:boystop:
 
Nie szanuje :(
Tyle tych seriali mam do obejrzenia, że nie wiem czy do wakacji się ze wszystkim uwinę, a widzę, że chyba kolejny dodam do tej listy :D
Chcesz mi powiedziec, ze nie widziales jeszcze Kompanii Braci? Ja jebie.
 
Back
Top