Seriale

Kusi żeby obejrzeć Battlestar Galactica drugi raz. W ogóle to dziwi mnie strasznie, że prawie nikt tego nie poleca. A to jeden z TOP10 albo nawet TOP5
3-4 sezon fabuła dość konkretnie się rozjebała
 
Chodzą słuchy, że Matthew myśli nad powrotem do True Detective, o ile scenariusz porwie go jak przy pierwszym sezonie. ;)
Od razu serce szybciej bije!

Ale jakie są szanse na trzeci sezon? Ja uważam, że minimalne. W ogóle HBO w ostatnich latach jest w ciemnej dupie jeśli chodzi o produkcje mainstreamowe, GoT powoli się kończy i jak nie zapełnia tej luki będą mieć problem.
 
Ale jakie są szanse na trzeci sezon? Ja uważam, że minimalne. W ogóle HBO w ostatnich latach jest w ciemnej dupie jeśli chodzi o produkcje mainstreamowe, GoT powoli się kończy i jak nie zapełnia tej luki będą mieć problem.
Ja uważam, że jednak mimo wszystko powstanie, a tym bardziej rozpalają me nadzieje takie informacje jak ta o chęci powrotu Rust'a.
Nie żebym od razu popadał w hurra optymizm, ale ...
 
Jeśli chcą robić kolejny sezon z Rustem to chyba po akcji z pierwszego sezonu bo niby co wymyślą.

Ja zawsze co roku oglądam pierwszy sezon w tą samą porę roku co pierwszy raz go obejrzałem.
 
O kurwulus MIĘKKA FAJA :mamed:
giphy.gif
 
Tymczasem Battle of the Bastards najwyżej ocenionym odcinkiem w historii IMDB (na obecną chwilę średnią 10/10 przy ponad 94 tys. głosów) , wyprzedzając Ozymandiasa i Feline - kogoś tu konkretnie pojebało, ale wiadomo BB to jednak nie taki poziom hypu co GoT.
 


Tymczasem Battle of the Bastards najwyżej ocenionym odcinkiem w historii IMDB (na obecną chwilę średnią 10/10 przy ponad 94 tys. głosów) , wyprzedzając Ozymandiasa i Feline - kogoś tu konkretnie pojebało, ale wiadomo BB to jednak nie taki poziom hypu co GoT.

Faktycznie kogoś pojebało, jak Ozymandias i Feline mogą być w TOP 3? :joe:
 
Last edited:
Tymczasem Battle of the Bastards najwyżej ocenionym odcinkiem w historii IMDB (na obecną chwilę średnią 10/10 przy ponad 94 tys. głosów) , wyprzedzając Ozymandiasa i Feline - kogoś tu konkretnie pojebało, ale wiadomo BB to jednak nie taki poziom hypu co GoT.

Z czasem spadnie, ale i tak ten wynik potwierdza jak ogromna jest teraz Gra o Tron. Ludzie są spragnieni fantasy typu LOTR ;p
 
co do GOT kiedys jak ogladalem pierwszy sezon i tam zabijali tego Krola to mowie kurfa na pewno go nie zabija, przeciez to glowny bohater
teraz ogladam i ten Jon Snow idzie na bitwe, mowie pewnie przegra i go uratuje ten burdel tata i tak sie stalo
akcja z Kalisi czy jak jej tam bylo tez byla tak oczywista, ze az sie zdziwilem
GOT sie zmienia i to na zle, wszystko jest latwe do przewidzenia, zobaczymy ostatnio odcinek, ale sezon bardzo slaby
 
To kto dziś umrze w got panowie ? Myśle , że Walder Frey + Tommen lub inny Lannister albo Wróbel
 
Jakby ktoś tak jak ja się zamulił i dopiero się ogarnął to wyszły już dalsze odcinki Kingdom. Mianowicie 11,12,13,14 z 2 sezonu.
 
No i tak jak wspomniałem wyżej wszystkie te postacie zmarły w ostatnim odcinku . Jakieś 300 śmierci w 1 odcinku ładnie. Potwierdzenie teorii z której mam nadzieje G.R.R.M zrezygnuje czyli Lyanna + Rhaegar = Jon Snow . Ogólnie ten serial niczym mnie nie zaskakuje i wszystko przewiduje co się wydarzy . Deanerys wreszcie płynie do Westeros i to ma całkiem niezłą szajke złożoną z kobiet . No i Jon Snow King of the North . Teraz to już chyba tylko wojna o tron została z Cersei i później obrona przed innymi na smokach , ślub Dany z Jonem i szczesliwy koniec jeszcze wspomnicie moje słowa . Jeszcze ten teleport Varysa :facepalm:
 
Back
Top