Seriale

Z małym poślizgiem, ale wyszły
Gomorra.2x05.Episodio.5.ITA.720p.HDTVRip.DD5.1.x264-NovaRip
Gomorra.2x06.Episodio.6.ITA.720p.HDTVRip.DD5.1.x264-NovaRip
 
Józek pewnie lada chwila wrzuci z dobrym synchro, do piątego odcinka wystarczy cofnąć napisy o 57 sekund i pasują idealnie.
Dzięki! :)

Tak na marginesie może kogoś to zainteresuje... na Netflixie od piątku dostępny 2 sezon Bloodline .
 
Martin odczytał/ wydał nowe fragmenty z kolejnej książki i są to Dorne i Żelazne Wyspy zaraz po tym jak pokazali je w serialu. Oba wątki w książce to inna para kaloszy.
 
Martin odczytał/ wydał nowe fragmenty z kolejnej książki i są to Dorne i Żelazne Wyspy zaraz po tym jak pokazali je w serialu. Oba wątki w książce to inna para kaloszy.

Dorne to najbardziej skopany wątek w serialu. A szkoda, bo była szansa na klimatyczne połączenie krwi i cycków. :cool:
 
Panowie, gdzie można obejrzeć online z polskimi napisami nowe odcinki Gry o tron, poza zalukaj i kinoman.tv?
 
Tommen oficjalnie jest pizdą roku. Joff był wkurwiającym małym szczochem, ale przynajmniej by była niezła akcja.
 
Szczerze, oglądam ten sezon GoT i spływa po mnie totalnie. Do tego większość wątków jest tak debilnie prowadzona, że od zgrzytania zębami zdarłem już całe szkliwo. Zdecydowanie najgorszy sezon, albo mi już jaranie Grą przeszło.
 
Pierwszy sezon Vinyla obejrzany. Utwierdziłem się w przekonaniu, że HBO nie potrafi zrobić kiepskiego serialu. Dla miłośników klasyki rocka i nie tylko pozycja obowiązkowa.
 
Ja mam podobne odczucia co Gambit. Poprzedni odcinek fajny, ale całość sezonu lipa. Genralnie dzisiaj na urodzinki dostałem od siostry książkę "Gra o tron i filozofia", z chęcią przeczytam. ALe najpierw zrobię coś, co powinienem zrobić już rok temu - przeczytać wszystkie obecne książki GoT i odejść trochę od serialu. Potem sprawdzę Grę o tron i filozofię.

gra-o-tron-i-filozofia-sowo-tnie-gbiej-ni-miecz.jpg
 
Po dwóch epach Into The Badlands jest naprawdę nieźle, oczywiście serial wiele zyskuje jak bohaterowie przestają gadać i przechodzą do rzeczy. Dobry odmóżdżacz, świetnie wchodzi przy piwie, posoka leje się równo, kończyny latają, fajnie się biją i ruda wdowa very ruchable.

tumblr_nya612za5L1s05hv8o6_400.gif


Polecam bardzo fajny serial.
 
A najlepsze jest to, że Daenerys już szósty sezon idzie i idzie w stronę Westeros, i dojść nie może. Czy uda jej się do 7 sezonu dotrzeć i cokolwiek zrobić? Zmarnowany potencjał. Wypożyczyłem właśnie dzisiaj ASoIaF (czy ASIF?) "Gra o tron" i mam nadzieję, ze to mi przyniesie więcej wrażeń niż serial.

 
Wielka przykrość mnie spotkała-obejrzałem ostatni sezon The Wire wczoraj. Chlip


Skąd brać nowy sezon Gomorry?
 
Trochę gadają, nie ma cały czas nie wiadomo jakiej akcji. Jest sobie wirus, zarażeni są odgrodzeni od reszty miasta i są policjanci i złodzieje. Ale wciąga.
a ci zarazeni to jakies zombie lub wampiry? :mamed:
 
Back
Top