Seriale

Oglądam tego Preachera na FB, bo transmituję live (nie wiem czy poprzedni odcinek, czy najnowszy), w każdym razie mega cienizna to jest. Nie polecam.
 
Nie wiem dlaczego narzekacie na nowy sezon GoTa. Piąty był słaby, zgadzam się. Ale w szóstym znowu dzieje się dość dużo i jest ciekawie.
 
Nie wiem dlaczego narzekacie na nowy sezon GoTa. Piąty był słaby, zgadzam się. Ale w szóstym znowu dzieje się dość dużo i jest ciekawie.

Ja jestem wielkim fanem universum i też dla mnie szósty dużo lepszy od piątego. Dla mnie najlepszym sezonem był czwarty.
 
@Masu wlasnie dotarło do mnie, że postać Kaia Proctora jest kalką Janusza Tracza
- najbogatszy człowiek we wsi
- brudne interesy
- konflikt z kościołem
- amoralny skurwysyn
- wierny podwładny
- zawodzą go kobiety
Seksu jeszcze brakuje, ale wiadomo TVP i emisja po południu.
 
@Masu wlasnie dotarło do mnie, że postać Kaia Proctora jest kalką Janusza Tracza
- najbogatszy człowiek we wsi
- brudne interesy
- konflikt z kościołem
- amoralny skurwysyn
- wierny podwładny
- zawodzą go kobiety
Seksu jeszcze brakuje, ale wiadomo TVP i emisja po południu.
A to nie było oczywiste? Do tego wzięli właściciela rzeźni z Kaznodziei
 
Domyśliłem się, kim bedzie człowiek z początu najnowszego GoT'a zanim jeszcze pokazali twarz. Fajno. Odcinek też miło przeleciał. Przyznam, że książka leci jednak jeszcze milej. I na podstawie pierwszego tomu dostrzegam, jak dobrze odwzorowany był pierwszy sezon serialu. Czytam, czytam
 
Domyśliłem się, kim bedzie człowiek z początu najnowszego GoT'a zanim jeszcze pokazali twarz. Fajno. Odcinek też miło przeleciał. Przyznam, że książka leci jednak jeszcze milej. I na podstawie pierwszego tomu dostrzegam, jak dobrze odwzorowany był pierwszy sezon serialu. Czytam, czytam
No, kurna ten odcinek od początku już wiadomo co tak mnie ucieszyło.Jak daleko w książce, 1szy sezon odwzorowany, drugi nawet też, potem się zaczyna odlatywanie
 
Spodziewałem się, że House Glover dołączy do Starków, ale jednak po tym co Robb narobił to mają wyjebane. Z drugiej strony mała Lyanna Mormont rozwaliła system ;p
 
Mnie mega ucieszył powrót Blackfisha i Jaime w Dorzeczu czyli tak jak było to w sadze .
 
Podsumowanie 6x7:
- Ogar zawsze na plus
- Arya to jakiś żart, siedziała ze skrytobójcami pod jednym dachem dwa sezony i nic się nie nauczyła...
- Lyanna Mormont rozwala system
- Jamie vs Blackfish idealnie rozegrane
 
Podsumowanie 6x7:
- Ogar zawsze na plus
- Arya to jakiś żart, siedziała ze skrytobójcami pod jednym dachem dwa sezony i nic się nie nauczyła...
- Lyanna Mormont rozwala system
- Jamie vs Blackfish idealnie rozegrane
Wkurwia mnie ta szmata co Aryę zadźgała odkąd się pojawiła, podobna do tej septy co mówi"confess" itp. ciekawe czy Arya przeżyje, hype na następny odcinek
 
Wkurwia mnie ta szmata co Aryę zadźgała odkąd się pojawiła, podobna do tej septy co mówi"confess" itp. ciekawe czy Arya przeżyje, hype na następny odcinek
Arya to podobno ulubiona postać żony Martina i ma przeżyć cała sage to i w serialu jej raczej nie uśmiercą tym bardziej , że w serialu Starkowie coraz więcej zyskują i niebawem odzyskają Północ
 
Arya od jakiegoś czasu to wkurwiająca mała cipa. Niech umrze, zasłużyła. Co ona myślała, że spierdoli przed Ludźmi bez twarzy?
 
Gdzieś online można obejrzeć banshee? Na zalukaj prawie zawsze są obciążone serwery, na kinomanie odcinek ładuje się w chuj długo, a na alltube mi usunęli wszystkie odcinki...
 
Arya to podobno ulubiona postać żony Martina i ma przeżyć cała sage to i w serialu jej raczej nie uśmiercą tym bardziej , że w serialu Starkowie coraz więcej zyskują i niebawem odzyskają Północ

Martin zostawi Aryię na koniec tak, żeby strollować żonę :)
 
Zacząłem oglądać Mr. Robot. Jestem na 4 odcinku.
Pierwszy odcinek był prawdziwym rozpierdolem, drugi był słabszy, a na trzecim i czwartym się solidnie wynudziłem. Czy to jest jakaś tendencja w tym serialu, że z każdym kolejnym odcinkiem serial ten jest coraz słabszy czy to chwilowa obniżka formy ? Pytam, bo jeżeli jest to jakaś tendencja to nie chcę marnować swojego cennego czasu.
 
Zacząłem oglądać Mr. Robot. Jestem na 4 odcinku.
Pierwszy odcinek był prawdziwym rozpierdolem, drugi był słabszy, a na trzecim i czwartym się solidnie wynudziłem. Czy to jest jakaś tendencja w tym serialu, że z każdym kolejnym odcinkiem serial ten jest coraz słabszy czy to chwilowa obniżka formy ? Pytam, bo jeżeli jest to jakaś tendencja to nie chcę marnować swojego cennego czasu.

Na koniec znowu się robi bardzo fajnie, przy czym całość jest mocno nierówna, ale i tak polecam.
 
Zacząłem oglądać Mr. Robot. Jestem na 4 odcinku.
Pierwszy odcinek był prawdziwym rozpierdolem, drugi był słabszy, a na trzecim i czwartym się solidnie wynudziłem. Czy to jest jakaś tendencja w tym serialu, że z każdym kolejnym odcinkiem serial ten jest coraz słabszy czy to chwilowa obniżka formy ? Pytam, bo jeżeli jest to jakaś tendencja to nie chcę marnować swojego cennego czasu.

To samo co Bolt.
 
Zacząłem oglądać Mr. Robot. Jestem na 4 odcinku.
Pierwszy odcinek był prawdziwym rozpierdolem, drugi był słabszy, a na trzecim i czwartym się solidnie wynudziłem. Czy to jest jakaś tendencja w tym serialu, że z każdym kolejnym odcinkiem serial ten jest coraz słabszy czy to chwilowa obniżka formy ? Pytam, bo jeżeli jest to jakaś tendencja to nie chcę marnować swojego cennego czasu.
DAJ mu szanse do końca nie rozczarujesz się
 
Back
Top