Seriale

@MuraS Ja mam swój ranking.

Nigdy nie powiedziałem, że z The Wire jest coś nie tak, "typowy" użyłem w sensie, że dzieje się w Ameryce, która jest ograna na milion sposobów. Dla mnie pozostałe dwa tworzą wyjątkowy klimat, i pokazują rzeczywistość z mniej wyeksploatowanych filmowo środowisk.

Ze względu na Ciebie będę dalej oglądał tą murzyńską gangsterkę, jak zmienię zdanie to się, ze wstydem, przyznam.
 
@MuraS Ja mam swój ranking.

Nigdy nie powiedziałem, że z The Wire jest coś nie tak, "typowy" użyłem w sensie, że dzieje się w Ameryce, która jest ograna na milion sposobów. Dla mnie pozostałe dwa tworzą wyjątkowy klimat, i pokazują rzeczywistość z mniej wyeksploatowanych filmowo środowisk.

Ze względu na Ciebie będę dalej oglądał tą murzyńską gangsterkę, jak zmienię zdanie to się, ze wstydem, przyznam.
Murzyńską? Zaczekaj na Polaczków:)
 
GOT E05
Myslicie, ze Bran to ten sam Bran Budowniczy, ktory zbudowal mur oraz Winterfell?
Równie dobrze mógłby być Nocnym Królem, bo wg jednego z opowiadań starej niani, Nocny Król był Starkiem i również nosił imię Brandon.
"One of the Stories Old Nan told Bran is about the Night's King. She said some people believe the Night's King was a Bolton, a Magnar of Skagos, an Umber, a Flint, a Norrey, or a Woodfoot. However, she identified the Night's King as a Stark of Winterfell and brother to the King of the North, and hints his name was Brandon."
Swoją drogą obecny sezon naprawdę idzie w dobrym kierunku i choć duża część to pewnie tylko i wyłącznie wymysł Twórców serialu, to i tak wątki zaczynają nabierać sensu, a i ilość postaci konsekwentnie maleje ;)

Królewski Wiec wyszedł całkiem dobrze :)
 
Last edited:
Ja jestem człowiekiem wiary. Teraz zostanę ateistą. Może Babcia uratuje serial
Jest taki jankeski akronim FUBAR. To doskonale określenie tego co Seth Rogen zrobił z tym serialem. Jedyne sensowne wyjście jakie tu widzę to honorowe samobójstwo każdej osoby która miała coś wspólnego z powstaniem tego serialu.
 
Co do Preacher'a wstrzymuję się z oglądaniem serialu, mam bardzo dobre wspomnienia z komiksem i nie chciałbym ich zepsuć.

Dolina Krzemowa jednak z odcinka na odcinek znowu mnie wkręca bardziej i bardziej. Mam nadzieje na kolejne sezony.
 
Jest taki jankeski akronim FUBAR. To doskonale określenie tego co Seth Rogen zrobił z tym serialem. Jedyne sensowne wyjście jakie tu widzę to honorowe samobójstwo każdej osoby która miała coś wspólnego z powstaniem tego serialu.
Powinni się nimi zająć wujkowie Jessiego. Zwłaszcza ten mniejszy
 
No niestety, Kaznodzieja ssie, nie jest może tak tragicznie jak napisał @Masu (wiadomo, ze nie będzie to wierna ekranizacja komiksu) ale jednak spodziewałem się czegoś ... innego.
 
GOT E05
Myslicie, ze Bran to ten sam Bran Budowniczy, ktory zbudowal mur oraz Winterfell?

Nie wydaje się, aczkolwiek umiejętność wpływania na przyszłość/przeszłość rodzi nowe możliwości.

Jestem za to zaskoczony pochodzeniem Innych. Wychodzi na to, że nie ma żadnego Wielkiego Innego, a Bran, Trójoka Wrona i dzieci lasu stroją po stronie "ciemnej strony mocy".
 
Panowie macie linki do najnowszej gomorry? Bo ja kurwa szukam ale albo hujowo szukam, albo te stronki u mnie się pierdolą.
 
Panowie macie linki do najnowszej gomorry? Bo ja kurwa szukam ale albo hujowo szukam, albo te stronki u mnie się pierdolą.

masz na kickass,
Gomorra.2x05.Episodio.5.iTA.AC3.HDTVRip.HC.SUBBED.x264-ARES.mkv
Gomorra.2x06.Episodio.6.iTA.AC3.HDTVRip.HC.SUBBED.x264-ARES.mkv
oglądasz z angielskimi czy jak? po co się tak spieszyć, wyjdzie relek 720p od NovaRip to i józek napisy zrobi i człowiek w dobrej jakości obejrzy.

Właśnie kończę szósty sezon Shameless, ten serial jest niepodrabialny, ogólnie ten sezon mocno przegięty, ale ogląda sie go bardzo dobrze i nadal jest jednym z moich ulubionych tytułów.
 
masz na kickass,
Gomorra.2x05.Episodio.5.iTA.AC3.HDTVRip.HC.SUBBED.x264-ARES.mkv
Gomorra.2x06.Episodio.6.iTA.AC3.HDTVRip.HC.SUBBED.x264-ARES.mkv
oglądasz z angielskimi czy jak? po co się tak spieszyć, wyjdzie relek 720p od NovaRip to i józek napisy zrobi i człowiek w dobrej jakości obejrzy.

Właśnie kończę szósty sezon Shameless, ten serial jest niepodrabialny, ogólnie ten sezon mocno przegięty, ale ogląda sie go bardzo dobrze i nadal jest jednym z moich ulubionych tytułów.

Ale te na kickasie to hujowe wersje, bo podobno z wbudowanymi włoskimi napisami. Poprzednie 4 oglądałem z wbudowanymi angielskimi, a tutaj dojebali do pieca z italiano.
 
Help! Dajcie jakiś fajny serial - thriller, sci fi najlepiej, choć niekoniecznie. Obejrzałem takie:
- Lost
- Prison Break
- Narcos
- TWD
- The 100
- Utopia
- Limitless
- Breaking Bad
- Outsiders
- Mr. Robot
- Sherlock
- House of Cards
Może Ci Extant z Halle Berry albo Helix podejdzie :D Ale są lepsze seriale, no ale jak taka tematyka ;)
 
Back
Top