Seriale

To się nazywa spełniać marzenia fanów:heart:

Jak ktoś jeszcze nie widział to polecam. "Person of Interest", czyli po polsku "Impersonalni", czy też "Wybrani". Dużo IT, czyli to co tygryski lubią najbardziej, trochę procedural i śmiechu. Aktualnie 5 i chyba(na 99%) ostatni sezon w trakcie emisji.
Serial raczej spada przez jedne z najgłupszych i najdłuższych przerw jakie kiedykolwiek widziałem między odcinkami. W sezonie potrafił być odcinek, czy dwa potem 3 miechy przerwy, znów odcinek, dwa i kolejny miesiąc przerwy.
 
Za mały rozpierdol jak na ostatni odcinek tego serialu. Każdy poprzedni zawierał taką ilość rozpierduchy, że taka spokojna końcówka to po prostu grzech.
Co do walki Hooda z Burtonem, to Lucas był jakiś spowolniony, już się przez chwile bałem, że potwierdzą się pogłoski o śmierci głównego bohatera i da się tak łatwo zabić.

W zasadzie to szkoda, że się nie dowiedzieliśmy jak miał na prawdę na imię były szeryf. Niby nic by to nie zmieniło, ale jednak...

Szkoda, iż to już koniec :(
 
Pilot Outcast niezły, chociaż po fajnym, niepokojącym intro i po pierwszych scenach liczyłem na jakąś petardę to i tak nie jest źle. Jak postacie i sytuacje nie będą tak bezdennie głupie jak w TWD to może cały sezon zobaczę.



The Office zawsze na propsie.
 
HBO Nordic udostępniło także jak komuś zależy to znajdzie odcinek wcześniej. Jakość jest dobra.

Jakiś czas temu już pisałem, że wpadłem na spoilery odnośnie tego sezonu ;p
 
Nazwa releasu ?

A jest kilka
Game.Of.Thrones.S06E05.LEAKED.1080p.WEBRip.x264.AAC2.0-P2P
Game.Of.Thrones.S06E05.LEAK.BAD.QUALITY.1080p.WEBRip.XviD.AAC2.0

Ja tam czytam, że jakościowo szmira, zaraz ściągną i zobaczę kilka scen, ale i tak wole poczekać do jutra i obejrzeć w TV.
 
A wiec kurcze. Koniec. To były 4 kapitalne lata z Banshee. Będę każdemu polecał ten serial, będę do niego wracał co jakiś czas. Ah...
 
A wiec kurcze. Koniec. To były 4 kapitalne lata z Banshee. Będę każdemu polecał ten serial, będę do niego wracał co jakiś czas. Ah...
Ja już jestem na s03e04 powtórki. Piękna końcówka, choć liczyłem na bardziej drastyczne śmierci kilku bohaterów.

Spin offa by walnęli z młodym Proctorem, Hiobem albo Duschku...
 
Od dawna nie było tak dobrego odcinka GOT. Przywróciło mi wiarę w ten serial, ale lekko. W końcu coś się dzieje i wątki są poruszane do przodu.
 
Jest tutaj ktoś, kto lubi gangsterkę i nie oglądał Peaky Blinders? Warto. Obecny, trzeci sezon jest świetny.
 
Help! Dajcie jakiś fajny serial - thriller, sci fi najlepiej, choć niekoniecznie. Obejrzałem takie:
- Lost
- Prison Break
- Narcos
- TWD
- The 100
- Utopia
- Limitless
- Breaking Bad
- Outsiders
- Mr. Robot
- Sherlock
- House of Cards
 
Help! Dajcie jakiś fajny serial - thriller, sci fi najlepiej, choć niekoniecznie. Obejrzałem takie:
- Lost
- Prison Break
- Narcos
- TWD
- The 100
- Utopia
- Limitless
- Breaking Bad
- Outsiders
- Mr. Robot
- Sherlock
- House of Cards

The Shadow Line
The Honourable Woman
True Detective (pierwszy sezon)
The Killing
itp. itd.
 
Help! Dajcie jakiś fajny serial - thriller, sci fi najlepiej, choć niekoniecznie. Obejrzałem takie:
- Lost
- Prison Break
- Narcos
- TWD
- The 100
- Utopia
- Limitless
- Breaking Bad
- Outsiders
- Mr. Robot
- Sherlock
- House of Cards


Banshee i Gra o Tron.
 
Help! Dajcie jakiś fajny serial - thriller, sci fi najlepiej, choć niekoniecznie. Obejrzałem takie:
- Lost
- Prison Break
- Narcos
- TWD
- The 100
- Utopia
- Limitless
- Breaking Bad
- Outsiders
- Mr. Robot
- Sherlock
- House of Cards
Szczęśliwy człowiek. Obejrzał z 5% fajnych seriali
 
Back
Top