Seriale

Jakby kogoś jeszcze nie przekonywało Silicon Valley to wrzucam jedną z najśmieszniejszych scen jaka powstała w TV w ostatnich latach. nie muszę ostrzegać, że spoiler xD

 
Jakby kogoś jeszcze nie przekonywało Silicon Valley to wrzucam jedną z najśmieszniejszych scen jaka powstała w TV w ostatnich latach. nie muszę ostrzegać, że spoiler xD


Również polecam, chociaż na ten moment mam problem z wkręceniem się w trzeci sezon.
 
Również polecam, chociaż na ten moment mam problem z wkręceniem się w trzeci sezon.

Mnie tam trzeci sezon cieszy niezmiernie. Świetny nick i avek :cool:

@Masu bardzo smutne, że nie śmieszą Cię żarty o penisach
i720NsM.gif
 
Mnie tam trzeci sezon cieszy niezmiernie. Świetny nick i avek :cool:

@Masu bardzo smutne, że nie śmieszą Cię żarty o penisach
i720NsM.gif
To nie jest śmieszne. Nie wiem, może jak się zna postaci ich sposób zachowania/rozumowania to może tak. Z zewnątrz ta scena jest słaba.
 
Czy mi się wydaje, czy oni właśnie zasugerowali, iż ten pokurw z rogami odżyje?
Mam nadzieję, że nie. To już by była przesada. Chociaż po tym serialu można się wszystkiego spodziewać :D
 
Mam nadzieję, że nie. To już by była przesada. Chociaż po tym serialu można się wszystkiego spodziewać :D
Oni specjalnie zrobili ten najazd żeby z nas zadrwić-każdy czekał aż oczy się otworzą. Maks co może być w tym serialu to brat bliźniak. Spokojnie
 
Oni specjalnie zrobili ten najazd żeby z nas zadrwić-każdy czekał aż oczy się otworzą. Maks co może być w tym serialu to brat bliźniak. Spokojnie

Oby. Bo pomimo, iż w Banshee sceny są zazwyczaj mocno przesadzone, to jednak nigdy nie wchodziły w wątek fantasy.

@Overhood

Jakim albinosem? Wrzuć odpowiedź w spoiler, bo nie pamiętam o co chodzi :D
 
Z komórki piszę, a na torrentz.eu są jakieś dwa odcinki, ale w lipnej jakości. Spróbuj w google gomorra s02e03. Pewnie lada chwila na publicach się pojawią.
 
Back
Top