Seriale

PD, PB i Gomorrę to chyba zostawię na środek tygodnia jakoś. Nie mam czasu, choć mam urlop kurwa :D

Jeszcze ten jeden, który widzę na kickassie z tych, do których hatak zrobił napisy nie chce się ściągać.
 
Muszę się przeprosić z tym wątkiem, nigdy tu nie wchodziłem bo myślałem, że gadacie o Klanie i Modzie na Sukces. :wink:

Ostatnio obejrzałem Gommorę, Narcos i Vinyl, wszystkie trzy bardzo dobre. Próbowałem też Lucyfera, ale mi nie przypasował.
 
Muszę się przeprosić z tym wątkiem, nigdy tu nie wchodziłem bo myślałem, że gadacie o Klanie i Modzie na Sukces. :wink:

Ostatnio obejrzałem Gommorę, Narcos i Vinyl, wszystkie trzy bardzo dobre. Próbowałem też Lucyfera, ale mi nie przypasował.
Narcos to arcydzieło, najlepszy serial jaki widziałem jeśli chodzi o takie mafijne klimaty.

Gomorra też fajna, z odcinka na odcinek coraz bardziej się wciągałem, ale Narcos > Gomorra :D
 
Narcos to arcydzieło, najlepszy serial jaki widziałem jeśli chodzi o takie mafijne klimaty. ...
W pełni się z Tobą zgadzam, w każdym aspekcie jest zajebiście zrobiony, ale Gommora też ma fajny klimat. Czekam niecierpliwie na kolejne sezony.
 
The Wire/Narcos > reszta
Narcos nie ma tak zajebistych postaci jak The Wire.
The Wire zjada wszystko kompletnością. I Bubblesem.
Rownolegle w The Wire prowadzono 17 wątków z czego każdy był czytelny dla widza.
Nadrobię i wydam wyrok. Poczekajcie. :wink:
Jedyną wadą The Wire jest to, że ta %**+$# Agnieszka Holland reżyserowała sporo epizodów.
 
Zajebisty 4 odcinek GOT, ale co do końcówki to mam mieszane uczucia.

Coś za łatwo Dany to wszystko idzie i byłbym rozczarowany, jakby Martin jej nie przyszykował jakiejś dobrej śmierci.
 
Zajebisty 4 odcinek GOT, ale co do końcówki to mam mieszane uczucia.

Coś za łatwo Dany to wszystko idzie i byłbym rozczarowany, jakby Martin jej nie przyszykował jakiejś dobrej śmierci.
smierc poprzez gangbang koni
 
Kurde, ale ona włada tym ogniem, czy po prostu to wszystko tak ładnie się powywracało, że nie mieli jak spieprzać?
 
W sumie niezły odcinek Gry o Tron. Jedynie wątek z
Doliny
nie trzymał poziomu, ale pewnie nie było czasu żeby bawić się w coś chociaż nieco bardziej wyrafinowanego. Ważne, że pchają akcję do przodu w dosłownie każdym wątku.

Kilka ciekawych rzeczy jest również w zapowiedzi przyszłego odcinka:

 
Co oni odjebali z Fear The Walking Dead i napisami? Tydzień temu jakiś "bulwers" chyba czyjś co do robienia i dalej nie ma do zeszłego odcinka, choć już obejrzałem z angielskimi. Ile można czekać na decyzję czy robią czy nie, czy będą robić dalej czy nie. Nikt im nie każe tego przecież robić, ale niech nie zaczynają robiąc do 4 odcinka sezonu, a potem stop. Jak zaczynają to niech kończą.

Nie mówiąc o tym, że myślałem, że FTWD chwalony dość w odskoczni do TWD i tego co tam się dzieje. Więc jestem zaskoczony, że nawet napisy do The 100 są już, a odcinek był pare dni później, a nie ma do FTWD.
 
Co oni odjebali z Fear The Walking Dead i napisami? Tydzień temu jakiś "bulwers" chyba czyjś co do robienia i dalej nie ma do zeszłego odcinka, choć już obejrzałem z angielskimi. Ile można czekać na decyzję czy robią czy nie, czy będą robić dalej czy nie. Nikt im nie każe tego przecież robić, ale niech nie zaczynają robiąc do 4 odcinka sezonu, a potem stop. Jak zaczynają to niech kończą.

Nie mówiąc o tym, że myślałem, że FTWD chwalony dość w odskoczni do TWD i tego co tam się dzieje. Więc jestem zaskoczony, że nawet napisy do The 100 są już, a odcinek był pare dni później, a nie ma do FTWD.

Olej rodzime napisy Born (i tak są kiepskie, oczywiście po za tymi co ja tłumaczyłem :D ). Oglądaj z ang subami. Jeżeli czegoś nie rozumiesz, zatrzymaj serial, wrzuć frazę w translator i już. Na początku będzie problem, ale z czasem poprawi się Twój zasób słownictwa i gramatyka. Dzięki temu nauczysz się angielskiego na przyzwoitym poziomie, a z czasem może zaczniesz oglądać w ogóle bez podpisów.
 
Olej rodzime napisy Born (i tak są kiepskie, oczywiście po za tymi co ja tłumaczyłem :D ). Oglądaj z ang subami. Jeżeli czegoś nie rozumiesz, zatrzymaj serial, wrzuć frazę w translator i już. Na początku będzie problem, ale z czasem poprawi się Twój zasób słownictwa i gramatyka. Dzięki temu nauczysz się angielskiego na przyzwoitym poziomie, a z czasem może zaczniesz oglądać w ogóle bez podpisów.
Nie no wiadomo. Na razie jednak angielskich napisów ie ma do FTWD, ale i tak odpalę, pierdolę czekanie ;)

Ja raczej nie łapie tylko jakichś wyszukanych słów, ale też i niektóre znam ;) Tak czy siak wolę łatwiej i wygodniej mieć z "translatorem" na bieżąco, ale cóż :).

Gra o Tron niezły odcinek, podsyca emocje przed kolejnymi.
 
To było zaplanowane przecież, pomogła jej ta żona khala i Jorah z Daario.

Ale chodzi mi o to jak te ognie się rozkładają, gdy Danka je wywraca. Wywala stojak, a ogień się rozkłada tak, jakby wcześniej ropą wylano kręgi w Vaes Dothrak
 
Ale chodzi mi o to jak te ognie się rozkładają, gdy Danka je wywraca. Wywala stojak, a ogień się rozkłada tak, jakby wcześniej ropą wylano kręgi w Vaes Dothrak
A co Ty byś chciał by w budżecie ujęli prawdziwie magiczne sztuczki ;)? Ważny efekt :D
 
Mega słaby 4 sezon wikingów, zakończenie też mi się średnio podobało. Ale oczywiście wiem, że jakoś to się musi godzić z realną historią.

Co oni odjebali z Fear The Walking Dead i napisami? Tydzień temu jakiś "bulwers" chyba czyjś co do robienia i dalej nie ma do zeszłego odcinka, choć już obejrzałem z angielskimi. Ile można czekać na decyzję czy robią czy nie, czy będą robić dalej czy nie. Nikt im nie każe tego przecież robić, ale niech nie zaczynają robiąc do 4 odcinka sezonu, a potem stop. Jak zaczynają to niech kończą.
Wiedzą, żeby nie marnować czasu na gówna :DC:
 
Mega słaby 4 sezon wikingów, zakończenie też mi się średnio podobało. Ale oczywiście wiem, że jakoś to się musi godzić z realną historią.


Wiedzą, żeby nie marnować czasu na gówna :DC:
To by tak napisali, że nie, że jak mu się zechce to przetłumaczy, gdy już zaczął.

Kurde, Midern, kolejne dwa seriale, na które narzekasz ;) Współczuję, że nie masz ze wszystkich seriali takiej frajdy jak np. ja ;)
 
To by tak napisali, że nie, że jak mu się zechce to przetłumaczy, gdy już zaczął.

Kurde, Midern, kolejne dwa seriale, na które narzekasz ;) Współczuję, że nie masz ze wszystkich seriali takiej frajdy jak np. ja ;)
FTWD porzuciłem po pierwszym sezonie, TWD mam jeszcze nieobejrzane pół najnowszego seoznu.Wikingowie fajny serial, 3 świetne sezony no ale ten był dla mnie po prostu słaby. Nie można mieć ze wszystkiego ubawu, narzekanie mam w naturze :D
 
Zapytałem po prostu czy to jakaś jej moc, czy przypadek...
A to nieporozumienie. Myślałem, że to znowu narzekanie :D Pozdro.

Obejrzałem Gomorrę. Kurwa, trzyma klimat dalej. A nie było czasem dwóch odcinków? Na torrentach widziałem, ale o napisach jedynie do 1 mowa była...?

Czas nadrobić Peaky Blinders. Penny sobię zostawię, widzę, że z napisami się nie spieszą, a tam trochę sporo staromodnej mowy ;)
 
Back
Top