Seriale

Wyszły teasery GOTa. Na razie baardzo powoli, ale czuję rosnący temperament.
Tak jak po ostatnim sezonie przez 3 miesiące miałem serdecznie dość tego serialu, tak już powoli zaczynam za nim tęsknić
 
X Files trzeba oglądać stare sezony czy można zacząć od tych nowych? Bo nigdy pełnego sezonu nie oglądałem, tylko pojedyncze odcinki.
 
Ogólnie zauważyłem ze jak są długie seriale (kilka sezonów) to musi być zajebiście dobry bo takto każdy mi się nudzi.
 
Sons of Anarchy - dobrze się oglądało ten serial. Chętnie zobaczyłbym cos podobnego:)

Po obejrzeniu
Breaking Bad / Sons of Anarchy / Vikings / House of Cards / Narcos / Gomorra / Suits / Homeland / Boss / Ray Donovan / Pakt / Peaky Blinders /

Zastanawiam się miedzy Making a Murder, The Knick albo Przeklęty: "Zycie i śmierć Dursta"
 
Obczaiłem wczoraj dwa nowe seriale:
- The Magicians - Harry Potter dla nastolatków i nastoletnich dorosłych :D Myślałem, że całkowita kupa, ale końcówka pierwszego odcinka nawet zaskoczyła i była creepy. Żonie się podobało, więc pewnie będę oglądać, aczkolwiek bez wielkiego zaangażowania.

- Shadowhunter - jeśli ktos oglądał Tomorrow People, to to samo, tylko kurwa dodajcie do tego wampiry, demony, chuje muje dzikie węże. Aktorzy chujowi jak barszcz z zgniłym krokietem, moja lewa nowa lepiej by zagrała, plus taki, że główna bohaterka to ładna dupeczka. Może dam jeszcze szansę na parę odcinków, ale raczej kiła :D
 
Obczaiłem wczoraj dwa nowe seriale:
- The Magicians - Harry Potter dla nastolatków i nastoletnich dorosłych :D Myślałem, że całkowita kupa, ale końcówka pierwszego odcinka nawet zaskoczyła i była creepy. Żonie się podobało, więc pewnie będę oglądać, aczkolwiek bez wielkiego zaangażowania.

- :D
Propsuje za Esme Bianco
 
Czyli ten serial jest dla starszego widza, niż film? :)

Nie wiem, bo filmów nie oglądałem, ale tutaj są jakieś tam sceny łóżkowe, a chyba w Harry Portierze nie było? Czy były?
No to teraz się przekonamy kto jest fanem :D
 
ma ktos jakis nowy dobry serial? bo sprawdzilem The Shannares i Expansion czy cos takiego i mocno przecietne
 
Z nowych oglądam na razie The Colony, ale po 3 epizodach po woli odpadam. Obejrzałem też dwa odcinki Baskets i ma na prawdę świetne momenty, będę kontynuował.
 
Dajcie jakiś dobry serial, bo już nie mam co oglądać. Najlepiej akcji, gdzie się dużo dzieje. Coś w stylu SoA, Ray'a Donovana czy może Luthera. Oglądałem: Breaking Bad, Dexter'a, TWD, Banshee, Prison Break, Kingdom, Gomrra, i trzy wcześniej wymienione. Pewnie i tak coś ominąłem :D

EDIT: Najlepiej żeby to był serial dziejący się w obecnych czasach, nie żadne fantasy czy coś.
 
Dajcie jakiś dobry serial, bo już nie mam co oglądać. Najlepiej akcji, gdzie się dużo dzieje. Coś w stylu SoA, Ray'a Donovana czy może Luthera. Oglądałem: Breaking Bad, Dexter'a, TWD, Banshee, Prison Break, Kingdom, Gomrra, i trzy wcześniej wymienione. Pewnie i tak coś ominąłem :D

EDIT: Najlepiej żeby to był serial dziejący się w obecnych czasach, nie żadne fantasy czy coś.
Narcos . Historia Żmiji. Pozycja obowiązkowa dla każdego forumowicza. Opowiada o niejakim Pawle Escobarze i budowie jego MMA Cartel.
Polecam.
 
Back
Top