Seriale

Netflix zamówił 12 odcinkow Black Mirror :applause:
880d878654_no_i_kurwa.jpg
 
Na gazeta.pl artykuł o Escobarze* ale nie czytam bo nie chce się dowiedzieć czy Pablo ginie na końcu :boystop:


*nie o tobie Paweł. Za mały jesteś :boystop:
 
PO tygodniu w końcu mogę wrócić do oglądania :D Połowa drugiego sezonu Raya, bardzo mi się podoba.

No i jeszcze - 4 sezon Banshee będzie ostatnim. Z jednej strony dobrze, bo nie spierdolą w kolejnych sezonach, z drugiej szkoda, gdyby wymyślili coś fajnego...



EDIT:
BTW, oglądaliście Black Jesus? Jakaś fajna komedia z tego jest? Na FB mi się przewija to.
 
Last edited:
Jeszcze tyle trzeba czekać na Banshee :(
Banshee to dobra bajka, czego oni tam nie wymyslili :lol:
ale ogladalo sie calkiem przyjemnie, jednak chyba dobrze, ze tylko 4 sezony bo temat wyczerpany
lepsze to niz 6 sezonow SoA i wszystkie takie same
 
Banshee to dobra bajka, czego oni tam nie wymyslili :lol:
ale ogladalo sie calkiem przyjemnie, jednak chyba dobrze, ze tylko 4 sezony bo temat wyczerpany
lepsze to niz 6 sezonow SoA i wszystkie takie same
Akurat SoA to według mnie jeden z najlepszych seriali jakie widziałem. Nie ma ani jednego nudnego odcinka, ciągle akcja.
 
Akurat SoA to według mnie jeden z najlepszych seriali jakie widziałem. Nie ma ani jednego nudnego odcinka, ciągle akcja.

Ja przestałem to oglądać bo mi właśnie akcji brakowało. Telenowela na maksa momentami. :lol:
 
Tens ty żyjesz, kope lat! :tiphatb: Ale rozumiem że tylko na chwile się uaktywniłeś ...
Żyć żyję, ale mma oglądam znacznie mniej niż kiedyś. Trochę mi się ostatnio przejadło, setki zestawień w roku, a tak mało tych, na które naprawdę się czeka. Co do mmarocks - komentarzy nie czytam od dawna, jedynie ograniczam się do newsów redakcyjnych.

Grzechu, dzięki.
 
Pany jakiś ciekawy serial potrzebny :)
Został mi ostatni odcinek Raya Donovana do obejrzenia, i będzie mi go brakować, bo jest zajebisty.
Coś w podobnym klimacie?
 
Żyć żyję, ale mma oglądam znacznie mniej niż kiedyś. Trochę mi się ostatnio przejadło, setki zestawień w roku, a tak mało tych, na które naprawdę się czeka. Co do mmarocks - komentarzy nie czytam od dawna, jedynie ograniczam się do newsów redakcyjnych.

Grzechu, dzięki.
Rozumiem, też już u mnie występuje przesyt. Po prostu dobrze kogoś zobaczyć ze starych użytkowników. Pozdro!
 
Back
Top