Seriale

to nie sa slowa Bonusa :facepalm:jak mozna nie znac takiego klasyka?

10zl?a sa jakies limity? bo ja za chomikuj 5gb place prawie 10zl to nawet by sie oplacalo jak wszystko tez jest
Masz 10gb na dzień, do tego turbobit bez limitu.
Jeżeli nie wykorzystasz dziennego transferu, to on się kumuluje do max 25gb.
 
Kurde, człowiek kiedyś ściągał filmy, muzykę przez osiołka i miał zapełniony dysk samymi ślizgaczami i tylko latało się z dyskiem od kumpla do kumpla, a w PC obudowa nigdy nie skręcona. Nie powiem, przydałby się wtedy Voranek, ale teraz byłbym ułomny w internecie :lol:
Ja tylko czekam jak na cohones ktoś napisze "Pożar !!! Dom się pali !!! Co mam robić? Z góry dzięki xoxo"

A tak poważnie, jestem po pilocie Raya, wszedł dużo lepiej niż z pierwszym razem :boystop:
 
Jak to co, trzeba założyć temat "cohonesowa straż pożarna" i czekać na dalsze instrukcje :D
 
Jestem świeżo po finale Raya Donovana.
Odcinek zacny, sporo się dzieje, chyba nawet najwięcej ze wszystkich poprzednich finałów. Kiedy zaczynałem oglądać ten serial, traktowałem go jako typową "zapchaj-dziurę", jednak już po kilku odcinkach przerodziło się to w uwielbienie.
Śmiało mogę powiedzieć, że kreacja Lieva Schreibera oraz cały serial są moimi ulubionymi.

Szkoda, że teraz czeka nas przerwa od tego zacnego serialu, choć według filmwebu premierowy odcinek pierwszej serii ma się pokazać jeszcze w tym roku!
 
Ja zaraz zabieram sie za finał 2 sezonu Raya. Ładna moda się na niego zrobiła tutaj, a warto :D Kiedyś widziałem jego reklamy po jakimś innym serialu i byłem pewny, że to coś słabego. Dobrze, ze się za to zabrałem.

Mi się Spartacus podobał. Pierwszy sezon + Bogowie Areny. Dwa kolejne niekoniecznie. Rome mam w planach (kurcze, czego ja nie mam w planach).

Ktoś poza mną i pewno Masu czeka na SPN?
 
Ja zaraz zabieram sie za finał 2 sezonu Raya. Ładna moda się na niego zrobiła tutaj, a warto :D Kiedyś widziałem jego reklamy po jakimś innym serialu i byłem pewny, że to coś słabego. Dobrze, ze się za to zabrałem.

Mi się Spartacus podobał. Pierwszy sezon + Bogowie Areny. Dwa kolejne niekoniecznie. Rome mam w planach (kurcze, czego ja nie mam w planach).

Ktoś poza mną i pewno Masu czeka na SPN?


Ja już Comic Con z chłopakami oglądałem żeby się nakręcić:)
 
Ponawiam pytanie, czy ktoś już oglądał Hand of God i Bastard Executioner ? Jak wrażenia ?
 
Chyba wszyscy moi znajomi tak mówili teraz na forum czytam to samo. Mnie się serial podobał. Może to przez nagą Xene ? :D
Najlepsze, że ja skminiłem, że to Xena grała chyba po całym serialu :D

Spartakus jak dla mnie zajebisty. Te czasy i klimat sprawiły, że przenosiłem się tam duchowo :D Tak jak z Rzymem, choć zupełnie inny rodzaj serialu. Mimo podobnych czasów. Poza tym sentyment do Spartakusa, którego oglądałem jak miałem poniżej 10 lat pamiętam :) Oczywiście tego starego i pełnometrażowego.
 
z8032155Q,Lucy-Lawless-jako-Xena.jpg
 
Narcos 8/10
Krzychu Krawczyk w roli Escobara sprawdził się wyśmienicie.
2 sezon niby będą kręcić. Ciekawe ilu odcinkowy.
 
Nikt nie powiedział, że Narcos będzie opowiadać tylko historię Escobara. Wcześniej pisałem, ze fajnie by było gdyby w kolejnych sezonach ruszyli z meksykańskimi kartelami.
 
Back
Top