Seriale

Uuu to ja słabuję juz na drugim z myślą, że trzeci najlepszy a tu będzie jeszcze gorzej?
@Grzechu czy byłeś w pełni świadom porównując Raya do Sopranos?
 
Uuu to ja słabuję juz na drugim z myślą, że trzeci najlepszy a tu będzie jeszcze gorzej?
@Grzechu czy byłeś w pełni świadom porównując Raya do Sopranos?
To znaczy wiesz, to jest subiektywna opinia. Troche się pozmieniało, moim zdaniem na gorsze. Ale pamiętam, że były w ttym temacie głosy, ze z sezonu na sezon jest tylko lepiej, więc Ci, czy komuś innem może się spodobać.
 
Jestem po 2 odcinkach Narcos. Nie wiem kto zrównał ten serial z Breaking Bad ale dużo przesadził. Nie jest zły, ale wielu rzeczy mu brakuje. Jest zbyt ogólniowy, nie trzyma w napięciu. Na razie dużo bardziej do mnie trafiał dokument "Kokainowi Kowboje".
Ale oglądam dalej, przyzwoite filmidło i pewnie nieźle się rozkręci.
 
ale smutek, że zabili Jerome :(((((
No szkoda, całkiem przyzwoicie zagrany. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chyba wychodzi na to, że sam Jerome jednak nie jest Jokerem, tylko inspiracją dla tego właściwego
W ogóle Gotham naprawdę niezły serial. Trochę przypomina mi Supernatural. Niektóre sceny akcji i efekty specjalne tandetne, fabuła momentami kiczowata, ale nadrabia to wszystko świetnie zagranymi postaciami. W Gotham jest Pingwin, Nygma, Jerome a w Supernatural Castiel, Crowley i Śmierć.
 
Ogląda ktoś Blacklist? Bo wyszedł nowy sezon, i jeśli ktoś ogląda może mi przypomnieć czemu Elizabeth ucieka z Redem? Co się stało pod koniec ostaniego sezonu? I czemu ten agent murzyn siedzi w pierdlu?
 
No szkoda, całkiem przyzwoicie zagrany. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chyba wychodzi na to, że sam Jerome jednak nie jest Jokerem, tylko inspiracją dla tego właściwego
W ogóle Gotham naprawdę niezły serial. Trochę przypomina mi Supernatural. Niektóre sceny akcji i efekty specjalne tandetne, fabuła momentami kiczowata, ale nadrabia to wszystko świetnie zagranymi postaciami. W Gotham jest Pingwin, Nygma, Jerome a w Supernatural Castiel, Crowley i Śmierć.

Krzysiu

Twórcy twierdzą, że Joker to taka jakby idea w tym uniwersum... i nie wiadomo czy w ogóle będzie Joker jeden, czy wielu, dziwne
 
Co tu taka cisza? 6 sezon TWD dzisiaj wjechał!

TWD

S06E01

480p

720p

@dssport
Zobacze ile bedzie to ważyć, może uda znaleźć serwis, który nie pobierze mi transferu

po ang z napisami ang udostepnic do pobrania?
Że jak? Takich kwiatków teraz, kilka lat po premierze nie znajde ot tak. Z napisami pl bedzie ciezko a co dopiero znaleźc wersje bez napisów i pobierac oddzielnie angielskie suby ...
Już widze, ze same lektory
 
Że jak? Takich kwiatków teraz, kilka lat po premierze nie znajde ot tak. Z napisami pl bedzie ciezko a co dopiero znaleźc wersje bez napisów i pobierac oddzielnie angielskie suby ...
Już widze, ze same lektory
Troche szkoda ale skoro za duzo roboty z tym by bylo to olac to
 
@VoRaNeK bo TWD to gówno, a nie dobry serial ;) wielkość absurdów zmeczyła mnie przy 4 sezonie i dałem sobie spokoj.

Pewnie ktoś już pisał tutaj o Daredevil - ale ja go polecam, myslałem że to będzie bajka lub cos w tym stylu, a zrobili na prawde dobry serial z fajnymi zdjęciami.
 
Ja też dawno już o Daredevil pisałem, a dzisiaj postanowiłem zacząć oglądać i stwierdzam, że jest mega. Obejrzałem tylko 4 odcinku z 13, a jestem pod takim pozytywnym wrażeniem, że mogę mu już wystawić dobrą 8 na filmwebie. Jeszcze 9 odcinków, które raczej pochłonę do końca tego tygodnia i następnie zacznę oglądać kolejny serial The Flash.
 
I się zawiedziesz. To dopiero bajka. W dodatku niektóre odcinki trzeba oglądać naprzemiennie z Arrow, bo się zazębiają.
Akurat w The Flash oczekuję bajki i supermocy:lol: W Daredevil oczekiwałem bajki w stylu moce superbohatera, a dostałem coś zupełnie innego.
 
Jak dla mnie bardzo fajny odcinek w TWD. No i te "skakanie w czasie" fajnie wyszło :) Czekam na kolejny odcinek na maxa.

PS: W Vectrze w październik Fox darmowy, więc dziś o 22 leciał odcinek, a teraz leci powtórka od razu po premierze ;)

PS2: Czas na Leftovers s02e02 :)
 
Back
Top