Seriale

GoT dostał raczej za całokształt i fenomen jakim się stał, ale przede wszystkim w tym roku nie było konkurencji. AMC musiałaby puszczać powtórki Breaking Bad :D
 
A pokażesz screena jak to wygląda? Zwykła szara strona z komunikatem o błędzie czy jak w chrome się zdarza czerwona?
 

Attachments

  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    32.9 KB · Views: 24
1459-2052e4da320ac2a012294a03733f70a3.jpg
edit czyli cos z przegladarkami, bo ja juz weszylem zydowski spisek ;)
 

Attachments

  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    292.4 KB · Views: 20
Dla mnie po obejrzeniu kilku (nie kolejnych) odcinków Z Nation jakością, aktorstwem, dialogami i tym "humorem" to bardziej liga Power Rangers niż TWD. Tak, dzieję się więcej niż w TWD, ale to wszystko jest niechlujne i byle jakie. Nie polecam.
To jest serial komediowy o zombie,czarny humor raczej, choć ma swoją fabułę ;)
 
Narcos sztos, troche dziwnie sie oglada cos co wiesz jak sie musi zakonczyc, ale jednak serial zrobiony zajebiscie, a czolowka? miazga
 
Po dzisiejszym odcinku "Skazane" wiem już, że to będzie dobry serial. Mocny odcinek, realistyczny, psychologicznie i w treści. Scena próby przemytu w pochwie narkotyków dla syna w wiezieniu - wywowała dreszcze, obrzydzenie i wstrząs w paru chwilach.

Kto nie widział tego serialu , olał, wszystkie trzy dotychczasowe odcinki są na IPLA.
 
Wyszedł dzisiaj pierwszy odcinek drugiego sezonu Gotham. Zapowiada się całkiem ciekawie, będziemy mogli obserwować dalszy rozwój kilku łotrów.
 
z Nation s02e02 dobry rozpierdol, chociaz az za mocny bo nic innego nie bylo tylko walka, za to FTWD 0 zombie i jakies pierolenie bezsensu caly odcinek :lol:
 
Ja tam czeka na Supergirl, ta Melissa Benoist wygląda na bardzo urocze i pocieszne dziewczę, kibicuję jej zwłaszcza po The Fappening :cool:
Brakuje mi jakiegoś guilty pleasure od czasu jak opuściłem Pamiętniki Wampirów i Elenę :lol:

 
Back
Top