vitas
KSW Heavyweight
Przecież ressurection to bezpośrednia kontynuacja new blood.
Też mi się pojebały te tytuły
Chodziło mi o Original Sin![]()
Swoją drogą to New Blood też było całkiem ok.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Przecież ressurection to bezpośrednia kontynuacja new blood.
Też mi się pojebały te tytuły
Chodziło mi o Original Sin![]()
Ta scena z pielęgniarką najbardziej mnie wkurwiła.Niestety dexter od 5 sezonu to już tylko manifestacja ideologiczna. widzę że w tym sezonie chcą przejść samych siebie. najpierw dostajemy zupełnie zbędą scenę w windzie gdzie harison wiezie dwóch ciepłych. po co ta scena? dla filmu nie ma żadnego znaczenia. ale wiadomo. odhaczono. następnie kolejna obrzydliwa rasistowska scenka. pielęgniarka mówi do dextera że statystycznie najwięcej seryjnych morderców to biali. szkoda że nie dodała że 40% więźniów to dorośli czarni którzy stanowią 4% społeczeństwa usa
Następnie przechodzimy do wisienki na torcie. białego rasisty pastwiącego się nad biednym czarnym z rodziną któremu łezka leci ze wzruszenia. i to wszystko gdy w świecie realnym czarny dopiero co zadźgał niewinną dziewczynę z ukrainy w metrze za to że była biała a lewak należący do antify zamordował republikanina. po tym morderstwie lewaki którzy są przeciwko karze śmierci nawet dla wielokrotnych morderców i gwałcicieli dzieci"bo nikt nie zasługuje na śmierć" gromko śpiewają że ten gość akurat zasługiwał bo miał inne poglądy niż oni. obejrzałem pierwszy odcinek tego komunistycznego manifestu i zakończyłem subskrypcję sky.


ale ogląda się spoko chociaż na ten moment nie za bardzo jeszcze rozumiem jego fenomenja po 2 sezonie odpuściłem, taki kogel mogel że nie chciało mi się tego pilnować kto jest synem kogo, wg mnie przekombinowaneMy zabraliśmy się za Dark, jako że nawet w życiu codziennym mam problem z ogarnięciem więzów rodzinnych i kto jest kim dla kogo to tutaj po pierwszym sezonieale ogląda się spoko chociaż na ten moment nie za bardzo jeszcze rozumiem jego fenomen
My zabraliśmy się za Dark, jako że nawet w życiu codziennym mam problem z ogarnięciem więzów rodzinnych i kto jest kim dla kogo to tutaj po pierwszym sezonieale ogląda się spoko chociaż na ten moment nie za bardzo jeszcze rozumiem jego fenomen
Zajebisty tylko trzeba oglądać bez baby i z notatnikiem w ręku, bo co odcinek dochodzą kolejne konfiguracje rodzinne.ja po 2 sezonie odpuściłem, taki kogel mogel że nie chciało mi się tego pilnować kto jest synem kogo, wg mnie przekombinowane
Głównym powodem chyba było to, że zrobiłem sobie przerwę z miesiąc oglądając coś innego i chuj bombki szczelił.Zajebisty tylko trzeba oglądać bez baby i z notatnikiem w ręku, bo co odcinek dochodzą kolejne konfiguracje rodzinne.
W tym roku planuje obejrzeć jeszcze raz.
Jestem w połowie. Naprawdę fajny. Niby strong women zachowane i jakieś standardowe lewe odpały, ale ogólnie to bardzo dobry serial ze świata Critical Role, a Jester jest świetnaOglądał ktoś na Prime Potężną dziewiątkę? Niby od twórców Vox Machiny, ale jak patrze na te kolorowe postaci to się zastanawiam czy to nie jakieś turbo woke gówno.

Dark bardzo dobry serial. Nie jest mocno przekombinowany, ale trzeba jednak oglądać uważnie. To nie serial żeby sobie puścić w tle albo wrócić do niego po dłuższej przerwie.My zabraliśmy się za Dark, jako że nawet w życiu codziennym mam problem z ogarnięciem więzów rodzinnych i kto jest kim dla kogo to tutaj po pierwszym sezonieale ogląda się spoko chociaż na ten moment nie za bardzo jeszcze rozumiem jego fenomen


O dziwo strasznie biała ta obsada. Jak nigdy nie siedziałem w tym uniwersum to obejrzę dla Sansy Stark jako Lary, bo ona jest tak fatalna aktorsko, że aż chce to zobaczyć

ale za to na pewno ci dwaj murzyni będą ruchać białe baby
![]()
pewności nie mam ale dociążanie przez bambusów będzie na pewnoSkąd pewność że to baby
![]()

pewności nie mam ale dociążanie przez bambusów będzie na pewno
![]()
Jak gwiazda porno, wiesz może czy ma jakiegoś pornosa nagranego? Fajna sztuka.Sasha Luss brzmi jak pseudonim transa, jak bym uważał.
murzynowi nie będzie przeszkadzało, rucha wszystko co na drzewo nie ucieknieSasha Luss brzmi jak pseudonim transa, jak bym uważał.
Jak gwiazda porno, wiesz może czy ma jakiegoś pornosa nagranego? Fajna sztuka.
Kiedyś na forum był taki ziomuś, @Cassius42 co wiedział wszystko, ale poszedł spać :/