Seriale

:juanlaugh: Ok to już sobie obejrzę w domu. Dzięki
Chociaż ja nie wiem, IMDb pokazuje że ma 4 sezony, a w Polsce wrzucili drugi i ilość odcinków chyba się nie zgadza, także ten :crazy:

Fajowy ten serial o Lakers od HBO i nawet ten Minx od Max Oryginał o feministce daje radę.
 
Chociaż ja nie wiem, IMDb pokazuje że ma 4 sezony, a w Polsce wrzucili drugi i ilość odcinków chyba się nie zgadza, także ten :crazy:

Fajowy ten serial o Lakers od HBO i nawet ten Minx od Max Oryginał o feministce daje radę.
Tak bo 2 są z tej „starej” serii z 2011 i 2013 a 2 z tej nowej.
 
Zanizaja kurwy note Halo.
tu 7.1
a odcinek ma 7.8

widzial juz ktos? Jak wrazenia?
Chujnia na maxa, realizacyjnie średniawa, ale skośna gówniara jako główny bohater i świat w którym rządzą baby, a gówna zła kosmitka to kolejny głupi szlauf przelewa czarę goryczy ... a może to już standard i tak będzie wyglądać większość seriali.
 
Chujowe wieści z rana, 1 sezon się bardzo przyjemnie oglądało i ten cliffhanger na koniec intrygował
Ale to już od dwóch dni wiadomo ;) a tak poważnie polityka nf jest tak gówniana, że szkoda gadać. Nie zapomnę tym ciulom canela dla Dark Crystal.
 
Zanizaja kurwy note Halo.
tu 7.1
a odcinek ma 7.8

widzial juz ktos? Jak wrazenia?
Mi się podobał 1 odc. tak na 7-7.5/10. Zaznaczam że nie grałem nigdy w gry z serii halo, także nie mogę ocenić czy jest zgodny z pierwotnym materiałem, ale jak zerknalem na wiki to historię i uniwersum dość ciekawe.
dla mnie zaskoczenie, że już w 1 odc robią plot twist bo myślałem że wyjaśnią trochę kim są ci spartanie itd.
Chujnia na maxa, realizacyjnie średniawa, ale skośna gówniara jako główny bohater i świat w którym rządzą baby, a gówna zła kosmitka to kolejny głupi szlauf przelewa czarę goryczy ... a może to już standard i tak będzie wyglądać większość seriali.
Równouprawnienie panie :lol: ja nie mam problemu jak obsadzą dobrych aktorów i trzyma się to kupy. Tutaj mi to jakoś nie przeszkadzało tylko ja nie znam oryginału. Natomiast w takiej Fundacji na podstawie książek Asimova to kurwa grubo przegieli i ten serial nie jest do uratowania. Zmienili główną postać z białego faceta na brzydką murzynkę i dodali wątek miłosny który jest tak nieautentyczny jak kreacja Kolby Konfitursona :werdum:
 
Dobre to ?
Chodzi Ci o ostatni sezon czy cały serial? Jeżeli o cały serial to kozak w chuj jak dla mnie. Jeżeli lubisz te klimaty to bez zastanowienia. A jeżeli ostatni sezon to nie wiem bo jestem w połowie.
 
Chodzi Ci o ostatni sezon czy cały serial? Jeżeli o cały serial to kozak w chuj jak dla mnie. Jeżeli lubisz te klimaty to bez zastanowienia. A jeżeli ostatni sezon to nie wiem bo jestem w połowie.
Dokładnie chodziło mi o cały serial, właśnie odpalam ::snoopd::
 
Mam smart tv, ale Sony bez androida. Nie umiem przerzucać ekranu laptopa na tv. Nie chce specjalnie dokupować Apple TV czy bawić się w chromecast. Pomyśle nad tym pendrive, ale no kurwa nie chce mi się też bawić w jakieś torenty i inne chuje muje :D chyba po prostu czekanie na ten serial na Netflixie nie jest dla mnie tak dużym problemem jakby się mogło niektórym wydawać :fjedzia:
Z drugiej strony, chętnie zmienił bym tv na większy więc kto wie.
Nadrabiam temat i trochę odkopuje. U mnie wystarczy podłączyć kabel HDMI z tv do laptopa i już mam ekran na telewizorze. Laptop i tv stare. Żadne smarty. Kabel wiecznie wpięty w tv więc obraz na tv z łapka uzyskuje w kilka sekund.
 
Back
Top