Seriale

Mordeczko tu nie chodzi o lektora tylko o całe to zamieszanie ze ściąganiem tego a później podpinanie laptopa pod tv itd. :lol:
To już lepiej pendrive podpinać, a ogólnie Netflixa można za 16 ziko wyrwać z prywatnym profilem na 30 dni (w praktyce jakieś 35 nawet, nim Netflix Cie wywali bez opłacenia suba).
 
a masz androida na tv?

Laptop do TV? :korwinwhat:

Co to, lata '90? :)

Film wrzucasz na pendraka albo dysk zew. i to do TV

To już lepiej pendrive podpinać, a ogólnie Netflixa można za 16 ziko wyrwać z prywatnym profilem na 30 dni (w praktyce jakieś 35 nawet, nim Netflix Cie wywali bez opłacenia suba).

pendrive, dysk?:korwinwhat:

przesyłasz obraz z laptopa bezprzewodowo, albo oglądasz bezpośrednio z tv jak masz smarta.

To bardziej to lata 90 niz podlaczyc laptoka i miec wszytko co sie chce

Jak się chce mieć wszystko co trzeba to wystarczy Smart TV ogarnąć, jak chcesz obejrzeć jeden serial to jednak lepiej to wrzucić na pendrive niż podpinać lapka pod TV :travolta:
Mam smart tv, ale Sony bez androida. Nie umiem przerzucać ekranu laptopa na tv. Nie chce specjalnie dokupować Apple TV czy bawić się w chromecast. Pomyśle nad tym pendrive, ale no kurwa nie chce mi się też bawić w jakieś torenty i inne chuje muje :D chyba po prostu czekanie na ten serial na Netflixie nie jest dla mnie tak dużym problemem jakby się mogło niektórym wydawać :fjedzia:
Z drugiej strony, chętnie zmienił bym tv na większy więc kto wie.
 
@Tar-Ellendil

Masz jakiś dobry serial do polecenia. Filmy dla mnie mega upadły więc z braku laku proszę o ciekawą propozycję

Oglądałem w życiu - Breaking bad , Alice on Borderland , Sweet Home ,Hellbound ,Gra o tron ,Squid Game, Miodowe lata , Soprano (niesamowita porażka ) i to byłoby na tyle.

Czego szuka żelazna. Najbardziej dużo akcji , średniowiecza , lub Azjatów z niesamowitymi plot twistami typu legendarne już dla mnie AiB.
 
@Tar-Ellendil

Masz jakiś dobry serial do polecenia. Filmy dla mnie mega upadły więc z braku laku proszę o ciekawą propozycję

Oglądałem w życiu - Breaking bad , Alice on Borderland , Sweet Home ,Hellbound ,Gra o tron ,Squid Game, Miodowe lata , Soprano (niesamowita porażka ) i to byłoby na tyle.

Czego szuka żelazna. Najbardziej dużo akcji , średniowiecza , lub Azjatów z niesamowitymi plot twistami typu legendarne już dla mnie AiB.
Po chuj do siebie w trzeciej osobie piszesz? Zjebie
 
HBOMax w Polsce jak na razie trochę żenada. Premiery z dużym opóźnieniem to jest kpina i o ile firmy mogę zrozumieć bo licencję itp. to już brak premier seriali jest dla mnie czym niezrozumiałym. Jedyny plus, że apka nadal chujowa i nie trzeba mieć VPN, wystarczy restart apk w TV i mogę oglądać wersję USA z Minx, DMZ i Halloween Kills xD
 
Netflix bierze sie za Residenta :damjan:
Zombie_The_Walking_Dead_511093.jpg
 
@Gambit Chodzą pogłoski, że finałowy odcinek, który będzie 3 kwietnia nie zakończy serii i będzie jeszcze kinówka.... :/
No sam nie wiem co o tym myśleć, ogólnie ostatni ep zbliżył się poziomem do najlepszych, ale trochę mnie zawodzi to całe Part 2. Do tego niby ostatni ep ale żeby to ogarnąć to musiałby mieć z 2 godziny bo zostaje im jeszcze 10 tomów mangi.
 
Back
Top