Seriale

Reacher obejrzany, dosyć spoko się to oglądało. A w Biedronce dzisiaj znalazłem książkę (30 zł) na podstawie której powstał serial

I teraz znowu trzeba znaleźć coś fajnego do oglądania, a o to coraz ciężej
 
Jestem na ósmym odcinku 1883. To byłby fajny, brudny western z charakternymi życiorysami po przejściach, gdyby nie to, że narratorem jest osiemnastoletnia blondyneczka, której brakuje chłopa. I choć filozofuje o świecie to i tak wszystko kręci się wokół jej cipki. Dobrzy aktorzy w epizodycznych rolach (Tom Hanks, Billy Bob Thornton). Nie wiem czy dalej chce mi się oglądać. 5,5/10

1883.jpg
 
Fatalna jest ta aplikacja HBO Max, kompletnie nic nie poprawili, wrzucili to co było z HBO GO i zmienili layout. Ustawień tam tyle co kot napłakał, jedyne co sobie można zmienić to nick, w porównaniu z apkami Amazonu/Netflixa to HBO jest 100 lat do tyłu i nic się w tej kwestii nie zmieniło, nawet nie wiem w jakiej jakości jest dokładnie obraz, nic się nie da sprawdzić, ale 4K to to na pewno nie jest, jakość jaką oni mi dają to ja mam na filman.cc za free.
Nie mówiąc już o tym, że błędów od skurwesyna, oglądałem sobie Two and a Half Men na Amazonie, chciałem dalej lecieć na HBO, a tam mi kurwa po hiszpańsku dubing napierdala, nawet jak w ustawieniach zaznaczony polski język, tyle czasu to robili, a tu wielkie gówno.
:gdzie:mam to HBO Max, subskrypcja już anulowana, żałuję, że wydałem 20 ziko, nie polecam.
 
Fatalna jest ta aplikacja HBO Max, kompletnie nic nie poprawili, wrzucili to co było z HBO GO i zmienili layout. Ustawień tam tyle co kot napłakał, jedyne co sobie można zmienić to nick, w porównaniu z apkami Amazonu/Netflixa to HBO jest 100 lat do tyłu i nic się w tej kwestii nie zmieniło, nawet nie wiem w jakiej jakości jest dokładnie obraz, nic się nie da sprawdzić, ale 4K to to na pewno nie jest, jakość jaką oni mi dają to ja mam na filman.cc za free.
Nie mówiąc już o tym, że błędów od skurwesyna, oglądałem sobie Two and a Half Men na Amazonie, chciałem dalej lecieć na HBO, a tam mi kurwa po hiszpańsku dubing napierdala, nawet jak w ustawieniach zaznaczony polski język, tyle czasu to robili, a tu wielkie gówno.
:gdzie:mam to HBO Max, subskrypcja już anulowana, żałuję, że wydałem 20 ziko, nie polecam.
Duzo lepsza jakość obrazu i dźwięku tyle w sumie...
 
Fatalna jest ta aplikacja HBO Max, kompletnie nic nie poprawili, wrzucili to co było z HBO GO i zmienili layout. Ustawień tam tyle co kot napłakał, jedyne co sobie można zmienić to nick, w porównaniu z apkami Amazonu/Netflixa to HBO jest 100 lat do tyłu i nic się w tej kwestii nie zmieniło, nawet nie wiem w jakiej jakości jest dokładnie obraz, nic się nie da sprawdzić, ale 4K to to na pewno nie jest, jakość jaką oni mi dają to ja mam na filman.cc za free.
Nie mówiąc już o tym, że błędów od skurwesyna, oglądałem sobie Two and a Half Men na Amazonie, chciałem dalej lecieć na HBO, a tam mi kurwa po hiszpańsku dubing napierdala, nawet jak w ustawieniach zaznaczony polski język, tyle czasu to robili, a tu wielkie gówno.
:gdzie:mam to HBO Max, subskrypcja już anulowana, żałuję, że wydałem 20 ziko, nie polecam.
Ja też kurwiłem na początku, ale jak w końcu zadziałało to jestem ukontentowany. I tak chodzi w chuj płynniej niż GO, w mojej opinii dużo bardziej czytelne, w końcu można tworzyć profile i nie robi się burdel + dźwięk i jakość obrazu dużo lepsze o czym wspomniał już Roshi
 
Freydis też niczego sobie
3881250.jpg

Co nie zmienia faktu, że serial słaby. Jedynie wątek Haralda jako tako ma się ochotę śledzić.
No jest spoko, ale w serialu dużo bardziej podoba mi się Emma. Ma to coś w oczach. Freydis jest non stop ujebana i obita :lol:
Follow dla aktorek, serial do kosza. Lepiej sobie odpalić Last Kingdom.
Zgadzam się. Jestem na 6 epizodzie, dociągnę do końca i można zapomnieć. Co do ostatniego sezonu Last Kingdom chyba poczekam aż będzie na netflixie. Chociaż to pewnie kilka miesięcy potrwa?
:zakręcony:
 
No jest spoko, ale w serialu dużo bardziej podoba mi się Emma. Ma to coś w oczach. Freydis jest non stop ujebana i obita :lol:

Zgadzam się. Jestem na 6 epizodzie, dociągnę do końca i można zapomnieć. Co do ostatniego sezonu Last Kingdom chyba poczekam aż będzie na netflixie. Chociaż to pewnie kilka miesięcy potrwa?
:zakręcony:
Jest juz z lektorem :roberteyeblinking:
 
Back
Top