Seriale



Jak zapowiada twórca serialu, Steven Knight, akcja 5. sezonu “Peaky Blinders” będzie się działa w latach 30., a wśród tematów poruszonych w serialu znajdzie się kryzys gospodarczy, jak również nasilanie się nastrojów faszystowskich w Europie i Wielkiej Brytanii.


Wszystko zacznie się od krachu na Wall Street w 1929 roku, będącego początkiem Wielkiego Kryzysu. Jak to ujęli producenci serialu w rozmowie z “Radio Times”, “okazje i nieszczęścia są wszędzie”.
 
Oglądaliście When They See Us?

Wszystkie czarne postacie są białe, a białe są czarne. Ciągłe jechanie po Trumpie mimo, że serial jest z 1986r.

Szkoda bo sam serial jako serial jest bardzo intrygujący, ale polityka Netflixa się wylewa z pod scenariusza.
Ja słyszałem, że spoko serial do wciągnięcia na szybko, ale już jak zobaczyłem trailer to wiedziałem, że będzie o „skrzywdzonych murzynach”. Mimo wszystko włączyłem, ale lektor jest kurwa wybitnie fatalny. Kolejna faza Netflixa, kobieta jako lektor TFU! (Tak oglądam niektóre seriale z lektorem.) Nie dałem rady nawet 5 minut.
 
Nie oglądałem tych wszystkich seriali, o których piszecie, ale czytam Wasze komentarze in dochodzę do jednego wniosku:

Jebać netflix maczetami !
 
no pewnie, lepiej pobierać i oglądać na 15 calach w laptopie za darmo :matt:
ja sobie znalazlem grupke ludzi i mam po 13 zl co miesiac taniej niz Ty to HBO GO za ktore placisz 20 zl miesiecznie :lol:
Ale wiesz, że to HBO GO można oglądać na dwóch ekranach jednocześnie dzięki czemu jak kogoś znajdziesz do pary to wychodzi 10 zł / miesiąc?
 
Ja słyszałem, że spoko serial do wciągnięcia na szybko, ale już jak zobaczyłem trailer to wiedziałem, że będzie o „skrzywdzonych murzynach”. Mimo wszystko włączyłem, ale lektor jest kurwa wybitnie fatalny. Kolejna faza Netflixa, kobieta jako lektor TFU! (Tak oglądam niektóre seriale z lektorem.) Nie dałem rady nawet 5 minut.
Serial jest bardzo dobry, ale jeśli ktoś jest uczulony na poprawianie wizerunku murzynów to mu nie podejdzie.
 
Lol to serio jest ktoś komu żal 13zł miesięcznie?
Lol myslalem ze wszyscy maja to za darmo, a 13 zl nie wiem czy komus zal czy nie, ale ja bym nie dal, jeszzcze lepiej w komentarzach narzekac na polityke netflixa, propagande lgbt, murzynow i slaby content, ale co miesiac napychac kieszenie, moze i jestem cebulakiem ale w zyciu bym za to nie zaplacil, na szczescie jest tyle darmowyh kont, ze na kazdej przegladarce mam inne konto :fjedzia:
 
Lol myslalem ze wszyscy maja to za darmo, a 13 zl nie wiem czy komus zal czy nie, ale ja bym nie dal

mem.jpg
 
Lol myslalem ze wszyscy maja to za darmo, a 13 zl nie wiem czy komus zal czy nie, ale ja bym nie dal, jeszzcze lepiej w komentarzach narzekac na polityke netflixa, propagande lgbt, murzynow i slaby content, ale co miesiac napychac kieszenie, moze i jestem cebulakiem ale w zyciu bym za to nie zaplacil, na szczescie jest tyle darmowyh kont, ze na kazdej przegladarce mam inne konto :fjedzia:

No faktycznie, bo to że ich okradniesz spowoduje, że przestaną z propagandą, bo przecież tylko dlatego nie płacisz za to :DC:
 
Lol myslalem ze wszyscy maja to za darmo, a 13 zl nie wiem czy komus zal czy nie, ale ja bym nie dal, jeszzcze lepiej w komentarzach narzekac na polityke netflixa, propagande lgbt, murzynow i slaby content, ale co miesiac napychac kieszenie, moze i jestem cebulakiem ale w zyciu bym za to nie zaplacil, na szczescie jest tyle darmowyh kont, ze na kazdej przegladarce mam inne konto :fjedzia:
No tak zupełnie szczerze to cebulenie 13 zł miesięcznie to już śmieszne jest. Jak mi przeszkadza natężenie homopropgandy w jakimś serialu to go po prostu nie oglądam a pomimo tego i tak wciąż pozostaje mi mnóstwo ciekawych rzeczy do obejrzenia na Netflixie. Wolę, żeby mój hajs trafił do ludzi do odpowiedzialnych za daną produkcję niż do jakiegoś cwaniaczka nabijającego kabzę na lewych kontach.
 
Lol myslalem ze wszyscy maja to za darmo, a 13 zl nie wiem czy komus zal czy nie, ale ja bym nie dal, jeszzcze lepiej w komentarzach narzekac na polityke netflixa, propagande lgbt, murzynow i slaby content, ale co miesiac napychac kieszenie, moze i jestem cebulakiem ale w zyciu bym za to nie zaplacil, na szczescie jest tyle darmowyh kont, ze na kazdej przegladarce mam inne konto :fjedzia:
Ja płacę z przyjemnością i uważam, że są to dobrze wydane pieniądze. Mam zajebistą jakość, pełen dostęp ZAWSZE a nie kupione konto za 3 zł i wiecznie zajęty dostęp i mam swoją „playlistę”, która jest zajebiście wygodna i nie kasuje mi się co dwa tygodnie.
Narzekam na rożnego rodzaju propagandę, ale to jest może jakiś 1% całego kontentu. Albo i mniej nawet. Trochę się dojebałeś z dupy kolego
:tiphatb:
Nikogo nie zmuszam do kupna, nie uważam też, że szukanie darmowych kont to cebula, ale nie kumam takiego nabijania się z tego, że ktoś płaci za usługę. Kradnijmy wszystko w chuj!
:lol:
 
No faktycznie, bo to że ich okradniesz spowoduje, że przestaną z propagandą, bo przecież tylko dlatego nie płacisz za to :DC:
Dokladnie gamoniu
Ja płacę z przyjemnością i uważam, że są to dobrze wydane pieniądze. Mam zajebistą jakość, pełen dostęp ZAWSZE a nie kupione konto za 3 zł i wiecznie zajęty dostęp i mam swoją „playlistę”, która jest zajebiście wygodna i nie kasuje mi się co dwa tygodnie.
Narzekam na rożnego rodzaju propagandę, ale to jest może jakiś 1% całego kontentu. Albo i mniej nawet. Trochę się dojebałeś z dupy kolego
:tiphatb:
Nikogo nie zmuszam do kupna, nie uważam też, że szukanie darmowych kont to cebula, ale nie kumam takiego nabijania się z tego, że ktoś płaci za usługę. Kradnijmy wszystko w chuj!
:lol:
Przeciez ja sie nie dojebalem, luzno sobie powiedzialem, ze sie dziwie ze ludzie placa za to i mnie to troszke bawi, napisalem czemu mozna zalowac, ja nie zaluje, gdybym nie mial za darmo to bym nawet nie rozwazal zakupu :fjedzia: Kij w mrowisko fanbojow netflixa, jebac :fjedzia:
 
Dokladnie gamoniu

Przeciez ja sie nie dojebalem, luzno sobie powiedzialem, ze sie dziwie ze ludzie placa za to i mnie to troszke bawi, napisalem czemu mozna zalowac, ja nie zaluje, gdybym nie mial za darmo to bym nawet nie rozwazal zakupu :fjedzia: Kij w mrowisko fanbojow netflixa, jebac :fjedzia:

Jakich fanbojów gamoniu, po prostu masz opcje, która pozwala za grosze oglądać najlepsze dostępne seriale. A jak nie ma tego na Netflixie, to dorzucasz 10/20zł za HBO GO i już masz kompletnie kurwa wszystko do oglądania przez miesiąc w cenie jednej butelki wódki.. Jak tyle Ci szkoda za niemalże kompletną usługę, to brak słów.
 
Jakich fanbojów gamoniu, po prostu masz opcje, która pozwala za grosze oglądać najlepsze dostępne seriale. A jak nie ma tego na Netflixie, to dorzucasz 10/20zł za HBO GO i już masz kompletnie kurwa wszystko do oglądania przez miesiąc w cenie jednej butelki wódki.. Jak tyle Ci szkoda za niemalże kompletną usługę, to brak słów.

A jak ktoś woli kupić flaszkę wódki zamiast netflixa? Też nie korzystam ale może dlatego, że wiem gdzie szukać :fjedzia:
 
A jak ktoś woli kupić flaszkę wódki zamiast netflixa? Też nie korzystam ale może dlatego, że wiem gdzie szukać :fjedzia:

Jedno nie wyklucza drugiego. Można kupić flaszkę i netflixa. Chyba, że ma budżet tylko na jedno z tych, to musi wybrać to co dla niego ważniejsze.
 
To ustalcie, kurwa, czy to są najlepsze seriale (ta, napewno) czasu są czarno-homo propagandą. Najpierw narzekanie a później obrona jak Westerplatte :crazy:
 
Jakich fanbojów gamoniu, po prostu masz opcje, która pozwala za grosze oglądać najlepsze dostępne seriale. A jak nie ma tego na Netflixie, to dorzucasz 10/20zł za HBO GO i już masz kompletnie kurwa wszystko do oglądania przez miesiąc w cenie jednej butelki wódki.. Jak tyle Ci szkoda za niemalże kompletną usługę, to brak słów.
Gdzie ja napisalem ze mi szkoda? :lol: Nie widze potrzeby kupna tego a nie, ze mi szkoda, obie platformy mam za darmo, a nawet jakbym nie mial to jakos bym przezyl bez ogladania, zaden ze mnie milosnik netflixa a na hbo go ogladam tylko euforie i raz w miesiacu moze jakis film. Na netflixie obejrzalem tylko Dark i Marco Polo, jak wy tam znajdujecie tyle ciekawych rzeczy zeby miesiacami placic i ogladac to wasz wybor:fjedzia:
 
Back
Top