Seriale

Ja obejrzałem cały, było trochę irytujących i głupich rzeczy (trish głupia kurwa zajebałbym/jebalbym tez w sumie bo dupa całkiem dobra) ale nie cierpiałem jakoś szczególnie. Może mam zjebany pogląd przez sympatie do postaci Jessici, mega ja lubię.
Początek jest najgorszy, jak tam nawija w tle. Nie mówię ze później jest wybitnie ale na pewno mniej zamuły. Jak lubisz Jessice jak ja (ale to jest kapitalna postać) to możesz spróbować jeszcze raz mimo wszystko
Miałeś rację, jest dużo lepiej.
:beer:
 
Pany, mam zamiar zabrać się za Stranger Things. Nadaje się to na wspólne oglądanie z kobietą? Dark jej się podoba i ją wciągnął (nie wiem czy to w ogóle jakiś wyznacznik :D).
 
3 sezon wciąga od 1 odcinka bo się zastanawiam czy wieczorem odpalić?
Generalnie dla mnie ST jest serialem ok ale się nim nie zachwycam, większość czasu oglądam jednym okiem robiąc coś innego ale... moja żona jest ogromna fanką. Co do trzeciego sezonu to nie jest źle, już pierwsze dwa odcinki dają radę.
 
Pany, mam zamiar zabrać się za Stranger Things. Nadaje się to na wspólne oglądanie z kobietą? Dark jej się podoba i ją wciągnął (nie wiem czy to w ogóle jakiś wyznacznik :D).
Dark to zupełnie inna bajka. ST nadaje się jak najbardziej szczególnie jak lubi klimat lat 80-tych i filmów przygodowych z VHS jak np. Goonies. Ja mam na razie 1 sezon ogarnięty.
Ten ziomeczek to jest mistrzunio
-Dustin-Henderson-stranger-things-39862387-245-140.gif
 
3 sezon wciąga od 1 odcinka bo się zastanawiam czy wieczorem odpalić?

Raczej od czwartego, pierwsze epy lekko zamulają sielankowością i wątkami komediowymi. Co to się dam dalej odpierpapier to bania mała, ostatnie odcinki lecą już na poziomie małego blockbustera. Spece od efektów dali radę. Na plus Billy i Maya Hawke, trzymam kciuki za jej dalszą karierę, ma w sobie coś charyzmatycznego. Najbardziej wkurwiał wątek Hoppera i Joyce. Ogólnie s03>s02, najbardziej dopracowany i najbardziej dojrzały sezon, ale i tak s01 na zawsze w :heart: za to jak mnie kupili tym nostalgicznym klimatem.

Zdążyłem :wink:
 
Dark to zupełnie inna bajka. ST nadaje się jak najbardziej szczególnie jak lubi klimat lat 80-tych i filmów przygodowych z VHS jak np. Goonies. Ja mam na razie 1 sezon ogarnięty.
Ten ziomeczek to jest mistrzunio
-Dustin-Henderson-stranger-things-39862387-245-140.gif
Daj spokój, z grubych się śmieje, a nie się ich lubi...
Chyba że samemu się jest jebanym ulańcem:wow::scary:
 
Daj spokój, z grubych się śmieje, a nie się ich lubi...
Chyba że samemu się jest jebanym ulańcem:wow::scary:

Gośc choruję na dysplazję obojczykowo-barkową. Nie ma zębów, albo ma tylko, ze mleczaki i chyba jest bez obojczyka, nie zmienia to jednak faktu, że jest ... gruby :lol:
 
:tiphatb:
A daredevila skończyłeś? Bo coś kojarzę, ze oglądałeś
Tak skończyłem, już dość dawno
Wczoraj skończyłem Jessice
wkurwiło mnie trochę to że sprzedała na koniec Trish bo taka zła morderczyni a w drugim sezonie przecież pod koniec robiła wszystko żeby policja nie złapała jej matki morderczyni :D
 
Czy 3 sezon stranger things jest lepszy od 2?
Raczej od czwartego, pierwsze epy lekko zamulają sielankowością i wątkami komediowymi. Co to się dam dalej odpierpapier to bania mała, ostatnie odcinki lecą już na poziomie małego blockbustera. Spece od efektów dali radę. Na plus Billy i Maya Hawke, trzymam kciuki za jej dalszą karierę, ma w sobie coś charyzmatycznego. Najbardziej wkurwiał wątek Hoppera i Joyce. Ogólnie s03>s02, najbardziej dopracowany i najbardziej dojrzały sezon, ale i tak s01 na zawsze w :heart: za to jak mnie kupili tym nostalgicznym klimatem.

Zdążyłem :wink:
 
Tak skończyłem, już dość dawno
Wczoraj skończyłem Jessice
wkurwiło mnie trochę to że sprzedała na koniec Trish bo taka zła morderczyni a w drugim sezonie przecież pod koniec robiła wszystko żeby policja nie złapała jej matki morderczyni :D
I jak oceniasz? Dla mnie to jedna z lepszych serialowych rzeczy jakie widziałem w tamtym roku
No coś w tym jest. Ale to matka biologiczna i potencjał dalszego pojebania w głowie był większy u trish. Widac, ze dopiero się rozkręcała i wierzyła w swoją misje, a matkę wydawało się że Jessice powoli udawało się ugłaskać i oswajać
 
W BCS obserwowaliśmy przez cały sezon ile pracy i planowania wymagało stworzenie jednego ukrytego laboratorium. W Stranger Things, pod galerią handlową Ruscy zbudowali super nowoczesny ośrodek o ogromnych rozmiarach, w którym stacjonuje cały oddział żołnierzy i wielu naukowców.
:stevecarell:
 
Back
Top