Seriale

ale wiesz, ze premiera peaky blinders 18 lipca to na bbc, na netflixie pewnie z pol roku roku pozniej.

tak juz wiem, to sobie poczekam, obejrze w tym czasie inne seriale

a ten ich kanal bbc to tylko w Ameryce dostepny ? Bo ja tez w cyfrowym polsacie mam jakis kanal BBC HD z serialami :jarolaugh:
 
Kij w mrowisko fanbojow netflixa, jebac
:siara: Kurwa jak z dzieckiem.
Czuję się urażony.


To ustalcie, kurwa, czy to są najlepsze seriale (ta, napewno) czasu są czarno-homo propagandą. Najpierw narzekanie a później obrona jak Westerplatte :crazy:
Andrzeju, zastanów się chociaż przez chwilkę nad tym co piszesz i nie uprawiaj tutaj „myśli Sanockiej”.
Czy jak w mma jest jakaś chujowa walka to od razu cały sport jest chujowy i do delegalizacji? Nie.
Ja płacę za Netflixa i za HBO. Nie mam z tym problemu żadnego. Próbowałem trochę jechać na tych darmowych czy tam po 5 zł kontach, ale dla mnie to jest o kant dupy rozbić interes. Jest to niewygodne, z kont korzystają inne osoby, nie mogę sobie przerwać serialu i wrócić do niego w tym samym miejscu itd itd. Trzeba być zdrowo pojebanym żeby naśmiewać się z ludzi, że wykupili normalną usługę i z niej korzystają. Przecież to jest kurwa 20 zł miesięcznie :DC:
Cyfrowy Polsat też mam wykupiony, ale debil ze mnie.
Przecież można ogarnąć nielegalną tv przez internet.
 
:siara: Kurwa jak z dzieckiem.
Czuję się urażony.



Andrzeju, zastanów się chociaż przez chwilkę nad tym co piszesz i nie uprawiaj tutaj „myśli Sanockiej”.
Czy jak w mma jest jakaś chujowa walka to od razu cały sport jest chujowy i do delegalizacji? Nie.
Ja płacę za Netflixa i za HBO. Nie mam z tym problemu żadnego. Próbowałem trochę jechać na tych darmowych czy tam po 5 zł kontach, ale dla mnie to jest o kant dupy rozbić interes. Jest to niewygodne, z kont korzystają inne osoby, nie mogę sobie przerwać serialu i wrócić do niego w tym samym miejscu itd itd. Trzeba być zdrowo pojebanym żeby naśmiewać się z ludzi, że wykupili normalną usługę i z niej korzystają. Przecież to jest kurwa 20 zł miesięcznie :DC:
Cyfrowy Polsat też mam wykupiony, ale debil ze mnie.
Przecież można ogarnąć nielegalną tv przez internet.
Przecież się nie wyśmiewam z Was, nie uprawiaj mi to myśli Breslauskiej :awesome:
Napisałem, że po tym wszystkim co tu narzekaliście na tę czarno-homo propagandę Netflixa to jebać go za to maczetami a nie Was czy to czy warto kupować czy nie :boystop:
 
Przecież się nie wyśmiewam z Was, nie uprawiaj mi to myśli Breslauskiej :awesome:
Napisałem, że po tym wszystkim co tu narzekaliście na tę czarno-homo propagandę Netflixa to jebać go za to maczetami a nie Was czy to czy warto kupować czy nie :boystop:

Ja płacę za Netflixa (HBGo i Amazona tez) a i tak tam od kilku miechów prawie nie zaglądam ;) a tak powaznie to chyba robię się stary, ale dla mnie liczy się wygoda. Co z tego że mogę sobie ściągnąć relki w UHD po 50 czy 100 GB jak i tak wolę walnąć się na kanapie i odpalić wszystko z poziomu pilota
 
Przecież się nie wyśmiewam z Was, nie uprawiaj mi to myśli Breslauskiej :awesome:
Napisałem, że po tym wszystkim co tu narzekaliście na tę czarno-homo propagandę Netflixa to jebać go za to maczetami a nie Was czy to czy warto kupować czy nie :boystop:
A dobra jebać to.
I tak najlepsze seriale są na TVP tak jak mówił Hubi bo tam jest Ranczo.
Zamykam.
 
:siara: Kurwa jak z dzieckiem.
Czuję się urażony.



Andrzeju, zastanów się chociaż przez chwilkę nad tym co piszesz i nie uprawiaj tutaj „myśli Sanockiej”.
Czy jak w mma jest jakaś chujowa walka to od razu cały sport jest chujowy i do delegalizacji? Nie.
Ja płacę za Netflixa i za HBO. Nie mam z tym problemu żadnego. Próbowałem trochę jechać na tych darmowych czy tam po 5 zł kontach, ale dla mnie to jest o kant dupy rozbić interes. Jest to niewygodne, z kont korzystają inne osoby, nie mogę sobie przerwać serialu i wrócić do niego w tym samym miejscu itd itd. Trzeba być zdrowo pojebanym żeby naśmiewać się z ludzi, że wykupili normalną usługę i z niej korzystają. Przecież to jest kurwa 20 zł miesięcznie :DC:
Cyfrowy Polsat też mam wykupiony, ale debil ze mnie.
Przecież można ogarnąć nielegalną tv przez internet.
Piorom Ci muzg i jeszcze za to placisz....
 
tak juz wiem, to sobie poczekam, obejrze w tym czasie inne seriale

a ten ich kanal bbc to tylko w Ameryce dostepny ? Bo ja tez w cyfrowym polsacie mam jakis kanal BBC HD z serialami :jarolaugh:
jak cos bbc to nadawca z wielkiej brytanii, peaky blinders leci rownoczesnie na jakiejs polskiej stacji, juz nie pamietam chyba canal+ to byl, ale na pewno nie na tym kanale co mowisz.
 
Pany a mam pytanie. Mam dekoder z Cyfrowego Polsatu i mam wykupione HBO GO, ale nie w pakiecie z CP tylko normalnie ze strony hbo. I jest taka chujnia, że na dekoderze nie można się zalogować na swoje konto i oglądać, trzeba wykupić pakiet w CP. Teraz pytanie. Czy jeżeli wykupie pakiet w CP bo akurat zaraz kończy mi się umowa to będę mógł również oglądać na aplikacji czy tylko w tv z dekodera?
Ktoś korzysta w ten sposób albo się orientuje?
 
Pany a mam pytanie. Mam dekoder z Cyfrowego Polsatu i mam wykupione HBO GO, ale nie w pakiecie z CP tylko normalnie ze strony hbo. I jest taka chujnia, że na dekoderze nie można się zalogować na swoje konto i oglądać, trzeba wykupić pakiet w CP. Teraz pytanie. Czy jeżeli wykupie pakiet w CP bo akurat zaraz kończy mi się umowa to będę mógł również oglądać na aplikacji czy tylko w tv z dekodera?
Ktoś korzysta w ten sposób albo się orientuje?

Ja mam w NC+ i mogę oglądać w apce na TV i normalnie przez przeglądarkę też się loguje na konto i leci na lapku czy tablecie.
 
Ja płacę za Netflixa (HBGo i Amazona tez) a i tak tam od kilku miechów prawie nie zaglądam ;) a tak powaznie to chyba robię się stary, ale dla mnie liczy się wygoda. Co z tego że mogę sobie ściągnąć relki w UHD po 50 czy 100 GB jak i tak wolę walnąć się na kanapie i odpalić wszystko z poziomu pilota
jak dla mnie amazon i hbo robia najlepsze seriale, przy czym amazon ma niektore takie perelki.
 
Ja mam w NC+ i mogę oglądać w apce na TV i normalnie przez przeglądarkę też się loguje na konto i leci na lapku czy tablecie.
OK to super bo bałem się, że skoro nie działa w tą stronę to że w drugą też nie będzie. Bo problem jest głównie taki, że nie mam w tv aplikacji hbo :sad:
 
jak cos bbc to nadawca z wielkiej brytanii, peaky blinders leci rownoczesnie na jakiejs polskiej stacji, juz nie pamietam chyba canal+ to byl, ale na pewno nie na tym kanale co mowisz.

Na Canal+ kanalach nie ma, wlasnie sprawdzilem telegazete od 18+ lipca i nic nie wyszukuje, wiec albo z opoznieniem daja albo nie ma.
 
Pisałem o tym z dwa posty niżej :wink: ale co zebrałem lajków to moje :lol:
haha szkoda, ze nie widzialem :) nie stracil bym wtedy jakis 20 min swojego zycia na przejrzenie kilku stron i przejrzenie programu bbc one i bbc two do konca miesiaca hehe
a orientujesz sie kiedy moze byc premiera? znalazlem taka teorie, ze w trailerze na zegarze jest 1.11 i ze to niby znak
 
Po ostatnich sezonach Dark i Stranger Things możemy skończyć już te porównania, to już całkiem inny gatunek. Nie ma to sensu.
 
Po ostatnich sezonach Dark i Stranger Things możemy skończyć już te porównania, to już całkiem inny gatunek. Nie ma to sensu.

Ciekawe co Wy tam porównywaliscie :jarolaugh:
(obejrzalem 2s Dark i 1s Stranger Things) --- dla mnie nie ma co porównywać, Dark wygrywa - realniejszy :juanlaugh:
 
Też mam ten problem. Niech zgadnę - telewizor Sony? ;)
Dokładnie.
Mam Bravię i od paru miechów HBOGO śmiga pięknie :tellmemore:
Też mam Bravię, ale bez androida. Jak kupowałem to wszędzie czytałem żeby brać bez androida bo się wiesza itp a teraz mam karę za to heh.
na samsungach i lg jest, to jakiej marki ty masz tego smarta XDD
Najlepszej.
Na PS4 aplikacja jest dużo lepsza niż w dekoderze przynajmniej na tym od nc+.
O, to też jest dobre rozwiązanie. Spotify też musze przez PS4 ogarniać.
 
Dokładnie.
Też mam Bravię, ale bez androida. Jak kupowałem to wszędzie czytałem żeby brać bez androida bo się wiesza itp a teraz mam karę za to heh.

Też się trochę tego naczytałem na forumkach, ale przez 1,5 roku użytkowania, TV zaciął mi się może ze trzy razy. Problem polega na tym, że na necie piszą ludzie którym coś się psuje i stąd pewnie tyle negatywnych komentów co do andka na TV, bo przecież jak mi coś działa to nie będę tym się chwalił. Z drugiej strony, ja na TV bardzo mało apek instalowałem to może i dlatego nadal ładnie śmiga ;)

Ostatnio wreszcie odpaliłem tego Netflixa (Dark leży od premiery i zobaczeniu s02e01) no zacząłem rewatch Breaking Bad, powiem Wam, że nawet fajny serial się szykuje ...
 
https://www.gry-online.pl/newsroom/wiedzmin-netflixa-dostanie-najprawdopodobniej-3-sezony/z51c6d7
KC Walsh (człowiek mocno powiązany z DC), zapytany o serial na swoim Twitterze, stwierdził, że słyszał, iż obięto go takim samym kontraktem, co netflixową Sabrinę i został on podpisany z góry na trzy sezony. Co więcej, w następnym wpisie nie wyklucza on możliwości powstania czwartej serii. Już w grudniu zeszłego roku KC Walsh pisał o tym, że Netflix jest zadowolony z Wiedźmina i dalsze przygody mogą zostać rozplanowane nawet przed premierą pierwszego sezonu, a Henry Cavill (który wcielił się w Geralta) może mieć wkrótce jeszcze więcej pracy
 
D_mgApdU4AY6gST.jpg:large

Jak wam się podoba casting Płotki?
 
Back
Top