Seriale

Zacząłem oglądać Narcos:Meksyk, dobrnąłem do któregoś odcinka i w proponowanych wyskoczył Spartacus. Powtórzyłem 4 sezony w 3dni:arielcry: Jaki to jest POTĘŻNY serial to ja nie mam pytań. Obejrzałem już chyba z setny raz wszystkie sezony. Absolutnie jedna z TOPowych pozycji w moim prywatnym rankingu. Takich już nie ma:jon:
 
Dwa pierwsze epy The Little Drummer Girl to cudo i jak to wygląda :Tęcza:A Shannon jako żydowski agent jest fenomenalny.
 
Widzę, że nadajecie na tych samych falach!

:lesnarhappy:
Jeśli chodzi o bastka i jego fale to

Screenshot_2018-11-29-20-45-36-398_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
 
Zacząłem oglądać Narcos:Meksyk, dobrnąłem do któregoś odcinka i w proponowanych wyskoczył Spartacus. Powtórzyłem 4 sezony w 3dni:arielcry: Jaki to jest POTĘŻNY serial to ja nie mam pytań. Obejrzałem już chyba z setny raz wszystkie sezony. Absolutnie jedna z TOPowych pozycji w moim prywatnym rankingu. Takich już nie ma:jon:
ja mialem to nieszczescie, ze obejrzalem najpierw rzym, a spartacus przy nim to gowno:)
 
ja mialem to nieszczescie, ze obejrzalem najpierw rzym, a spartacus przy nim to gowno:)
Ja widziałem Rzym już po obejrzeniu Spartacusa, bo wciągnąłem się w te klimaty i nie zrobił już na mnie takiego wrażenia. Może gdybym obejrzał w innej kolejności to miałbym inne zdanie.
 
Ja widziałem Rzym już po obejrzeniu Spartacusa, bo wciągnąłem się w te klimaty i nie zrobił już na mnie takiego wrażenia. Może gdybym obejrzał w innej kolejności to miałbym inne zdanie.
no dla mnie dwa calkiem inne serale, spartakus to dla mnie taka bieda rzym.
 
Nie no, Spartacus to tylko fajna rozrywka od której nie oczekuję wielce ambitnych treści, ma się lać krew i tyle :) Rzym to zupełnie inna półka, moja serialowa TOPka.
10tka i :heart: na FW :lol:
 
Disney robi porządki i Daredevil dostał cancela na Netflixie :lol: Chyba jeszcze Punishera jeden sezon wypuszczą i koniec Marvela na tej platformie.
 
Disney robi porządki i Daredevil dostał cancela na Netflixie :lol: Chyba jeszcze Punishera jeden sezon wypuszczą i koniec Marvela na tej platformie.
Oby kurwiaki wznowili na swojej platformie...jak nie to im Wellmanównę podeślę:evil:
 
@marcinos

Jacek z Śoś, czyli Robert Wieckiewicz daje rade w tym serialu 1983, obejrzalem 2 i pol odcinka i ze wzgledu na jego role juz mnie bardzo zaciekawil serial
 
@marcinos

Jacek z Śoś, czyli Robert Wieckiewicz daje rade w tym serialu 1983, obejrzalem 2 i pol odcinka i ze wzgledu na jego role juz mnie bardzo zaciekawil serial
nie wiem czy ty udajesz debila czy nim jestes? dobry aktor zawsze dobrze zagra, bo jest dobym aktorem, na scenie zagranicznej masz np di caprio, day lewis czy bale a na scenie polskiej jest chabior, wieckiewicz, frycz oraz spora rzesza starszych aktorow ktorzy maja po prostu warsztat i nawet gowniany scenariusz im nie przeszkadza grac i to chyba kazdy wie poza toba. Bo dajesz przyklad jacka z slepnac od swiatel, jak wieckewicz mial tyle swietnych rol.
 
Punishera się fajnie oglądało, więc oby został z nami na dłużej.

Po wejściu Disneya na rynek serwisów streamingowe było wiadomo, że więcej Marvela na Netflixie już nie zobaczymy. Inaczej wyglądały prawa do tych postaci z którymi seriale już powstały. Teraz Netflix kasuje wszystkie Marvele po kolei, więc nie ma co liczyć na więcej Franka Castle w takim wydaniu.
 
1863 - gówno jakich mało. Nie polecam
Czyli w jakby nie paczeć mieli rację. Nie ruszam zatem tego cholerstwa. Z netflixowych nowości ostrzę zabki na serialową wariację nt. Pachnidła w wykonaniu niemiaszków
 
nie wiem czy ty udajesz debila czy nim jestes? dobry aktor zawsze dobrze zagra, bo jest dobym aktorem, na scenie zagranicznej masz np di caprio, day lewis czy bale a na scenie polskiej jest chabior, wieckiewicz, frycz oraz spora rzesza starszych aktorow ktorzy maja po prostu warsztat i nawet gowniany scenariusz im nie przeszkadza grac i to chyba kazdy wie poza toba. Bo dajesz przyklad jacka z slepnac od swiatel, jak wieckewicz mial tyle swietnych rol.
Z młodych polskich jakiś/jakaś warta uwagi?
 
Z młodych polskich jakiś/jakaś warta uwagi?
nie ogladam za czesto polskich seriali bo i nie ma co. Z mlodego pokolenia nikogo nie kojarze, moze kuba gierszal, miska koterskiego lubie(ale nie wiem czy to mlode pokolenie), ale jak mowie nie ogladam za wiele polskich produkcji, praktycznie tylko te od hbo i wybranych rezyserow.
 
nie ogladam za czesto polskich seriali bo i nie ma co. Z mlodego pokolenia nikogo nie kojarze, moze kuba gierszal, miska koterskiego lubie(ale nie wiem czy to mlode pokolenie), ale jak mowie nie ogladam za wiele polskich produkcji, praktycznie tylko te od hbo i wybranych rezyserow.
Czyli puchy
 
Pany mam pobrane seriale, oglądaliście, jak oceniacie?
https://www.filmweb.pl/serial/Nawiedzony+dom+na+wzgórzu-2018-800686#
https://www.filmweb.pl/serial/Alienista-2018-744874

Ps. Bardzo możliwe, że już się pytałem :D ale jeszcze raz się zapytam.

Nawiedzony dom jak dla mnie bardzo nierówny - do mniej więcej 6 odcinka jest nieźle, a potem zjazd i bardzo słaby finał. Nie do końca wykorzystany potencjał, momentami nudził i chyba dało by się go zmieścić w 6-8 odcinkach bez jakichś większych strat fabularnych. Patrząc po ocenach na filmwebie dla wielu osób wybitny - dla mnie szału nie ma.
Co do Alienisty to obejrzałem trzy odcinki, potem urlop i jakoś do serialu nie wróciłem ale klimat był fajny i pewnie nadrobię w wolnej chwili.
 
Back
Top