Seriale

IMG_20181201_232424.jpg
 
Dzisiaj skończyłem powtórkę pierwszego sezonu Deadwood. Al Swearengen to prawdziwy role model, dżentelmen i zięć jakiego chciałby każda teściowa.

"Dobra, wypluj. Nie musisz połykać. Po prostu wypluj."
"Jedyny moment, kiedy będziesz mogła otworzyć ryj, to jak będę wkładał tam swojego fiuta."
I jeszcze potrafi podłogę umyć.
:DC:
 
Dziwne zakonczenie, pewno drugi sezon planuja, serial mimo ze nie byl jakos specjalnie porywczy to i tak sadze ze byl ciekawy. Dziwi mnie dlaczego w 2003 roku na policje nadal mowiono w tym serialu milicja?
 
Dziwne zakonczenie, pewno drugi sezon planuja, serial mimo ze nie byl jakos specjalnie porywczy to i tak sadze ze byl ciekawy. Dziwi mnie dlaczego w 2003 roku na policje nadal mowiono w tym serialu milicja?

To i tylko to cię zdziwiło? Może mówią tak dlatego, że fabuła serialu skupia się na alternatywnej rzeczywistości gdzie w Polsce komuna NIGDY nie upadła? Coś jak wygrana Niemców w The man in the high castle ;)
 
@Gambit tylko to mnie w sumie zdziwiło, a Ciebie co jeszcze?
a może jeszcze te
zmyślone zamachy, bo przeciez ich nie bylo realnie w polskiej historii
 

Stanley wyjebane jak zawsze.
:korwinlaugh:

#wruci jak Pan Kierowca?

Btw, obejrzałem sobie odcinek SNL jak gościem był Steve. Dalej ma to coś, mnóstwo takich typowo jego mimik, zachowań. Chyba ty Tar dawałeś monolog jak dopytywali o reboot, świetnie zagrane. A skecz z NASA oraz ten z przyczepką czysto Michael Scott.
 
Da się to gdzieś obejrzeć? Bo na torrentach nie mogę znaleźć.
A mam słabość do koreańskiego kina.

Jest na Netflixie. Też mam słabość do koreańskiego kina, ale już do koreańskich dram podchodzę z dystansem.
 
Kruk HBO PL dobry.
HBO GO ma chyba darmowy miesiąc. Nic tam niema chyba, prócz Kidding, coś oryginalnego a w dzisiejszym świecie oto trudno. Jim Carrey w roli dramatycznej i z nutką komedii ale bardziej jak w Truman niż Maska.
Polecam
Wykupiłem czy za darmo nie wiem, napaliłem sie p o Kruku na Watahe. Bo niby szok jakie seriale Polacy robią. A wataha to taki syf że szkoda gadać. Jak na wspólnej. A ten drugi serial z amatorem w roli łownej coś tam od świateł, to dobrze zrealizowana mizeria kamuflowana patologią wylewającą się z ekranu.
INo Kruk
 

Jeszcze nie czytałem, ale HBO + King to dobre połączenie.


Brzmi świetnie, szkoda ze z ekranizacjami Kinga jakoś średnio to wychodzi, no ale jak zawsze, wiara w HBO. Dlatego do tej pory nie zabrałem się za Mr. Mercedes, chociaż Castle Rock daje radę.
 
Last edited:
Kruk HBO PL dobry.
HBO GO ma chyba darmowy miesiąc. Nic tam niema chyba, prócz Kidding, coś oryginalnego a w dzisiejszym świecie oto trudno. Jim Carrey w roli dramatycznej i z nutką komedii ale bardziej jak w Truman niż Maska.
Polecam
Wykupiłem czy za darmo nie wiem, napaliłem sie p o Kruku na Watahe. Bo niby szok jakie seriale Polacy robią. A wataha to taki syf że szkoda gadać. Jak na wspólnej. A ten drugi serial z amatorem w roli łownej coś tam od świateł, to dobrze zrealizowana mizeria kamuflowana patologią wylewającą się z ekranu.
INo Kruk
Kruk produkowało Canal+. To nie jest serial HBO. W HBO GO dużo dobrych rzeczy w tym mocne "Ostre przedmioty". Polecam też "Castle Rock" i kilku epizodowy "Skandal w angielskim stylu".
 
@tesla juz myslalem ze cos pominalem, kruk to niestety canal+ drogi jak skuhwysyn (platforma go)

Co do watahy to nie nadrabiam skoro podobne do "Na wspolnej" pozdro @Hefaner :crazy:
 
Last edited:
Back
Top