Seriale



Pamięta ktoś jeszcze Soul Hunter? Ciary na openingu. :D Ta chińska bajka z Korei Środkowej leciała dawno temu na RTL7 przed Smoczymi Jądrami, lubię do tego wracać co kilka lat. Polecam w chuuuuj.
 
Czy ja wiem czy pokazała, ogólnie kojarzę tylko niezłą Watahe i Pakt, którego nigdy nie widziałem.

Polecam Ghula od Netflixa - wreszcie im coś wyszło.
no wiele wiecej nie zrobila, bo tylko jeszcze jeden serial w 2011 roku, ale wataha jak i pakt mi sie podobaly.
 
Kurde dobre to Yellowstone. Znacznie bardziej mi sie to podoba niż Westworld. Pierwszy odcinek w sumie tak jakbym oglądał normalny film a nie pojedynczy odcinek.
 
Scena gdy Nacho chce zwołać ekipę i zaatakować konkurencyjny gang nocą, a Salamankowie biorą torbę i idą na nich na wyjebce :antonio:
Cholernie lubię oglądać tych bliźniaków w akcji już od czasów BB. No i Mike czyli moja postać nr 1 też oczywiście od czasów BB. Geniusz. Co sezon Banks powinien zgarniać Emmy za tę rolę.
 
Scena gdy Nacho chce zwołać ekipę i zaatakować konkurencyjny gang nocą, a Salamankowie biorą torbę i idą na nich na wyjebce :antonio:
Cholernie lubię oglądać tych bliźniaków w akcji już od czasów BB. No i Mike czyli moja postać nr 1 też oczywiście od czasów BB. Geniusz. Co sezon Banks powinien zgarniać Emmy za tę rolę.
BCS ma świetnie rozpisane główne postacie, dodatkowa każda z nich ma specjalne momenty gdzie mogą się wykazać aktorzy. Po mimo tego dalej zero Emmy.
 
m3lmldfmhrxz.jpg
 
Jeszcze tydzień i wraca jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy serial komediowy jaki widziałem (obok Biura ofc) - It's Always Sunny in Philadelphia. Dziwię się bardzo, że w Polsce nie ma tego na żadnej platformie. Normalnie prawa ma Netflix, a w ciemnogrodzie to uj wie...
 
Back
Top