Seriale

Nikt nie oglądał? :travolta:
Dopiero co obejrzałem, trzy mega mocne sceny w jednym odcinku. Poziom mistrzowski co tu dużo więcej pisać.

Boję się natomiast o Kim i Nacho, oboje w tym sezonie są pokazani w coraz jaśniejszych barwach, coraz bardziej przekonują do siebie. Wydaje mi się że czeka ich coś przykrego.
 
jee1j42a78g11.png

:korwinlaugh:
 
Ani napiprojekt ani opensubtitles nie znajduje mi napisów do BCS. Ta wersja:Better.Call.Saul.S04E03.720p.HDTV.x264-KILLERS

Pomoże ktoś?
 
Ani napiprojekt ani opensubtitles nie znajduje mi napisów do BCS. Ta wersja:Better.Call.Saul.S04E03.720p.HDTV.x264-KILLERS

Pomoże ktoś?

Hubi, tydzień temu pytałeś się o to samo. Nikt nie tłumaczy Better Call Saul, napisy są wyciągane z Netflixa. Ty masz wersję Killers, więc wydaj mi się, że jest to z AMC.

Wrzucam ci drugi raz link
https://www.napiprojekt.pl/napisy1,1,1-dla-44950-Zadzwoń-do-Saula-(2015)
pobierasz napisy do odpowiedniej wersji, sprawdź sobie czas trwania twojego relka i taki ściągnij. Jeśli chodzi o to co pisałeś wcześniej, czyli o przesuwanie napisów, to albo pobrałeś ze złym fps, albo złą wersją (inny czas trwania).
Rozmiarem plik się nie sugeruj.
 
Hubi, tydzień temu pytałeś się o to samo. Nikt nie tłumaczy Better Call Saul, napisy są wyciągane z Netflixa. Ty masz wersję Killers, więc wydaj mi się, że jest to z AMC.

Wrzucam ci drugi raz link
https://www.napiprojekt.pl/napisy1,1,1-dla-44950-Zadzwoń-do-Saula-(2015)
pobierasz napisy do odpowiedniej wersji, sprawdź sobie czas trwania twojego relka i taki ściągnij. Jeśli chodzi o to co pisałeś wcześniej, czyli o przesuwanie napisów, to albo pobrałeś ze złym fps, albo złą wersją (inny czas trwania).
Rozmiarem plik się nie sugeruj.
I tydzień temu nikt nie odpowiadał.
Już ogarnąłem, najwidoczniej napi wrzuca dopiero we wtorek po 19 :)
 
Obejrzałem 3 odcinki Sharp Objects i jakoś mnie nudzą. Dalsze są w ten sam deseń?
pierwszy odcinek to wiadomo, że nic nie wiadomo i mocna ostania scena z tymi bliznami na całym ciele. Zapowiadało się dobrze.
Drugi odcinek dalej nic nie wiadomo ,akcja skupia się głównie na problemach głównej bohaterki
Trzeci odcinek w zasadzie ciągle to samo - problemy, dziwne relacje z matką, prawie nic o morderstwach, ogólnie zaczyna mnie męczyć ten serial
 
Obejrzałem 3 odcinki Sharp Objects i jakoś mnie nudzą. Dalsze są w ten sam deseń?
pierwszy odcinek to wiadomo, że nic nie wiadomo i mocna ostania scena z tymi bliznami na całym ciele. Zapowiadało się dobrze.
Drugi odcinek dalej nic nie wiadomo ,akcja skupia się głównie na problemach głównej bohaterki
Trzeci odcinek w zasadzie ciągle to samo - problemy, dziwne relacje z matką, prawie nic o morderstwach, ogólnie zaczyna mnie męczyć ten serial
Jeśli Cię nudzi ten format to odpuść, mnie np. te same odcinki wciągają więc raczej nie twoje gusta.
 
Obejrzałem 3 odcinki Sharp Objects i jakoś mnie nudzą. Dalsze są w ten sam deseń?
pierwszy odcinek to wiadomo, że nic nie wiadomo i mocna ostania scena z tymi bliznami na całym ciele. Zapowiadało się dobrze.
Drugi odcinek dalej nic nie wiadomo ,akcja skupia się głównie na problemach głównej bohaterki
Trzeci odcinek w zasadzie ciągle to samo - problemy, dziwne relacje z matką, prawie nic o morderstwach, ogólnie zaczyna mnie męczyć ten serial
Mnie osobiście wciągnęło dopiero po 4. Proponował bym obejrzeć jeszcze jeden i podjąć decyzję
 
Back
Top