Seriale

Dziekuje, mordo!







wojt.png
 
i jak tam to "Strangers things 2"? daje rade? pierwsza seria byla dobra ale, w moich oczach nie jakas powalajaca (7.5/10), moze za stary ze mnie piernik :wink: sciezka dzwiekowa bylem za to zachwycony fchuj 10/10 jestem dalej znaczy sie

 
Last edited by a moderator:
Właśnie jak opinie o drugim sezonie Stranger Things? Mi zostało 1,5 odcinka Peaky Blinders do końca 3 serii, skończę i jakoś jutro/pojutrze zasiadam do Stranger Things 2. Do Peaky Blinders nie mogłem się jakoś zebrać od dawna, ale według mnie kozak serial. Muzyka, klimat, aktorzy. Thomas Shelby jest moim idolem. Tylko fakt, że trochę 3 sezon zaczął mnie lekko nudzić, ale i tak polecam jak ktoś nie oglądał
 
Właśnie jak opinie o drugim sezonie Stranger Things? Mi zostało 1,5 odcinka Peaky Blinders do końca 3 serii, skończę i jakoś jutro/pojutrze zasiadam do Stranger Things 2. Do Peaky Blinders nie mogłem się jakoś zebrać od dawna, ale według mnie kozak serial. Muzyka, klimat, aktorzy. Thomas Shelby jest moim idolem. Tylko fakt, że trochę 3 sezon zaczął mnie lekko nudzić, ale i tak polecam jak ktoś nie oglądał
3 sezon Peaky był moim ulubionym, zwłaszcza końcówka była świetna z tego co pamiętam chyba, że pomyliłem sezony.
 
3 sezon Peaky był moim ulubionym, zwłaszcza końcówka była świetna z tego co pamiętam chyba, że pomyliłem sezony.

Możliwe kwestia gustu oraz tego, że nie dobrnąłem jeszcze do końca. Mnie trochę irytuje ten motyw z ruskimi i ich ta księżniczka, do tego Polly z baby z jajami stała się jakaś taka nijaka i jeszcze ten malarz co ją podrywa i cały ten wątek zabiera tylko czas. Artur z turbo wariata na koksie z drugiego sezonu zrobił się pantoflem z tą swoją brzydką, irytującą babą, ale to taki celowy zabieg i w sumie go rozumiem, ale nie zmienia to faktu, że wolałem Artura lejącego ludzi i krzyczącego PIKI FOUKING BLAJNDERS :lol:. Plusem jest, że uśmiercili Grace, bo jej nie lubiłem i ogólnie czekałem aż któraś z głównych postaci zginie, bo tak to zawsze im się udawało. Obejrzę jeszcze te 2 (1,5) ostatnie odcinki i wtedy będę mógł ocenić
 
Back
Top