Seriale

Taboo - świetny serial, który kupił mnie od pierwszego odcinka, 8 epizodów obejrzanych w około 24 godzin...
W tym tygodniu po powrocie z 2 zmian łyknąłem te 8 epizodów od poniedziałku do środy i zgadzam się z tobą w 100 % super serial w fajnym mrocznym i tajemniczym klimacie z genialną rolą Toma , mnie osobiście też zajebiście urzekła rola jego syna, normalnie to takiemu chłopcu miało by się ochotę serce oddać.
Tego co mi zabrakło to wyjaśnienia ocb z tymi rytuałami , mocami czy jak to tam określić , chyba że zrobili to celowo i ten wątek rozwinie się w 2 sezonie, nie pozostaje nic tylko cierpliwie czekać ...
 
Daje. Zakończenie dupy nie urywa, ale do tego czasu jest bardzo przyjemnie. Plus świetny soundtrack.
Niestety nie zgodzili się na nastepne sezony, stąd takie a nie inne zakończenie. Dla mnie zmarnowany potencjał, bo serial wybitny.
 


Znowu chłopaki powracają, wiadomo, że w 11 sezonie wywrotki Rickyiego już tak nie śmieszą, ale 10 serię obejrzałem o dziwo z przyjemnością. "Specjal" z TPB w Europie był tragiczny, ale tutaj stara miejscówka, stara ekipa, znowu robią interesy z ziołem to liczę na odbicie się od dna.
 
caldex.jpg




Jest o muzyce, jest o filmach, o grach, jest też o książkach, chciałbym żeby było coś o serialach... Jakie są Wasze ulubione? Co aktualnie oglądacie? Co polecacie innym? Mam nadzieję, że będzie to także miejsce z którego dowiecie się kiedy startuje kolejny sezon przygód Waszych ulubionych bohaterów.



Ja osobiście bardzo chętnie oglądam produkcje Showtime - Californication i Dexter, HBO - True Blood (ostatniego sezonu jeszcze nie widziałem) i pierwszy sezon Spartakusa (Blood and Sand) oczywiście House'a, Hawthorne, The Walking Dead czy The Mentalist. Niegdyś począłem także oglądać The Vampire Diaries i Gossip Girl ale jakoś nie dałem się wciągnąć.
polecam house of cards, mr. robot i breaking bad.
 
jutro powrót Prisona :smile:
pierwsze 5 minut odcinka można zobaczyć na fejsbuku



marne jest to GOT okrutnie, przez pierwsze 3 sezony jakoś przebrnąłem i nawet mi sie podobało, ale potem im dalej tym gorzej, a ostatniego nie obejrzałem nawet do końca
miejsce w rankingach tego serialu i średnia ocen to jakaś beka jawna
 
Last edited:
jutro powrót Prisona :smile:
pierwsze 5 minut odcinka można zobaczyć na fejsbuku



marne jest to GOT okrutnie, przez pierwsze 3 sezony jakoś przebrnąłem i nawet mi sie podobało, ale potem im dalej tym gorzej, a ostatniego nie obejrzałem nawet do końca
miejsce w rankingach tego serialu i średnia ocen to jakaś beka jawna

comment_65TLfp68tBa4F3KBmHpg9Ce1T21BqQeR.jpg
 
Ło kurwa Ale sie jaram na Prison Break. Pamiętam jak za dzieciaka się w każdy poniedziałek w szkole wymienialiśmy wrażeniami z każdego odcinka.
 
Ło kurwa Ale sie jaram na Prison Break. Pamiętam jak za dzieciaka się w każdy poniedziałek w szkole wymienialiśmy wrażeniami z każdego odcinka.

Lincoln będzie ratował Majkiego z zaświatów?

w sumie też sie jaram, zobaczymy co z tego wyjdzie
 
Powraca też Gomorra, której 2 sezony właśnie pochłonąłem i czekam z niecierpliwością na następny. Ciekawe tylko kiedy..
comment_5hCvKLJgPNTGYjuQ3KT7667kDYViVGdM.jpg
 
Nie wiedziałem nawet, że leci 4 sezon Black Sails. Podobały mnie się wcześniejsze części 4 sezon trzyma poziom?
 
Back
Top