Seriale

Problemy są trzy:
-zakończenie otwarte w głupi sposób (uwzględniając stan Davida z końcówki)
-strasznie przedłużony i nudnawy szósty odcinek
-design grubasa

Poza tym bym dał 10/10.

O jakim Legionie mówicie?
 
O jakim Legionie mówicie?

Legion z 2017. 8 odcinków, bardzo luźno bazuje na postaci Legiona z komiksów Marvela. Schizofrenik w roli głównego bohatera, przy okazji wybitne moce, a całość - czym mnie kupiła - jest świetnie wyreżyserowana, skacze po konwencjach i ma incepcje w incepcji w incepcji.
 
Legion z 2017. 8 odcinków, bardzo luźno bazuje na postaci Legiona z komiksów Marvela. Schizofrenik w roli głównego bohatera, przy okazji wybitne moce, a całość - czym mnie kupiła - jest świetnie wyreżyserowana, skacze po konwencjach i ma incepcje w incepcji w incepcji.

Dzięki, trzeba będzie sprawdzić :)
 
Widzę Leftoverów dalej po oryginalnemu trzeba oglądać. Hataki nie podzielają entuzjazmu, a i w internecie się zbytnio nie spieszą póki co ;)
 
@Hang jak tam leftovers ? Dla mnie świetny pierwszy ep, ale zakończenie to jest jeden wielki lostowy WTF !?! ale i tak akcja z gwizdkiem najlepsza :rofl:

Gwizdek dobry, ale jak pies zajumał kanapkę to parsknąłem ze śmiechu, że prawie się kawą oplułem :DC: Zastanawiałem się czy by czasami nie poczekać do końca sezonu i obejrzeć całość, ale nie wytrzymałem...
 
Zakładam, że w nowych Leftoversach będzie tyle cliffhangerów, że pierdole nie oglądam na razie. Dopiero jak wszystko wyjdzie.
 
13 Reasons Why sztosik, fajnie rozkminione i solidna gra aktorów
mimo że opis serialu może wskazywać że to jakieś gówno dla nastolatków :lol:
 
Warto zaczynać ten nowy sezon Prison Break'a dla kogoś kto widział wszystkie poprzednie odcinki? Ktoś oglądał?

Jak włączysz mózg i będziesz gapił się bezmyślnie przy piwie i czipsach to tak. Ale poziom absurdu jest tam taki, że masakra. Jak serio wierzyłeś, że coś z tego będzie to raczej odpuść.
 
Jak włączysz mózg i będziesz gapił się bezmyślnie przy piwie i czipsach to tak. Ale poziom absurdu jest tam taki, że masakra. Jak serio wierzyłeś, że coś z tego będzie to raczej odpuść.
Zgadzam się, zobaczyłem dwa pierwsze odcinki i jest to gniot niebywały. Sytuacje ratuje fakt że mam wciąż jakiś sentyment do tego serialu ale konstrukcja tego jest beznadziejna. Być może zawsze taka była tylko w liceum tego nie widzialem.. Chyba lepszym pomysłem dla takich jak ja jest zobaczenie pierwszych dwóch sezonów jeszcze raz bo Lincoln w roli rozwiazujacego zagadki jest bystry jak woda w kałuży nie mówiąc juz o totalnej przewidywalności całej akcji. Jeśli zaryzykuję kolejny odc to bez kilku piw sie nie obejdzie. Na szczęście nowy Twin Peaks już blisko!
 
Zgadzam się, zobaczyłem dwa pierwsze odcinki i jest to gniot niebywały. Sytuacje ratuje fakt że mam wciąż jakiś sentyment do tego serialu ale konstrukcja tego jest beznadziejna. Być może zawsze taka była tylko w liceum tego nie widzialem.. Chyba lepszym pomysłem dla takich jak ja jest zobaczenie pierwszych dwóch sezonów jeszcze raz bo Lincoln w roli rozwiazujacego zagadki jest bystry jak woda w kałuży nie mówiąc juz o totalnej przewidywalności całej akcji. Jeśli zaryzykuję kolejny odc to bez kilku piw sie nie obejdzie. Na szczęście nowy Twin Peaks już blisko!
Podpisuję. :)
 
Zgadzam się, zobaczyłem dwa pierwsze odcinki i jest to gniot niebywały. Sytuacje ratuje fakt że mam wciąż jakiś sentyment do tego serialu ale konstrukcja tego jest beznadziejna. Być może zawsze taka była tylko w liceum tego nie widzialem.. Chyba lepszym pomysłem dla takich jak ja jest zobaczenie pierwszych dwóch sezonów jeszcze raz bo Lincoln w roli rozwiazujacego zagadki jest bystry jak woda w kałuży nie mówiąc juz o totalnej przewidywalności całej akcji. Jeśli zaryzykuję kolejny odc to bez kilku piw sie nie obejdzie. Na szczęście nowy Twin Peaks już blisko!
Ja nie rozumiem jak mimo nawet małych absurdów można nie chcieć dokończyć historii, którą się widziało i ma jednak dalszy ciąg. Jaki by nie był. Nie poznanie go jest pokrewne do nie zakończenia jakiegoś zadania/czynności, którą wykonuje. A ja nie z takich :) Nie ma serialu, którego nie dokończyłem, choć przez niektóre końcówki ciężko było przebrnąć, ale czułbym niedosyt, brak satysfakcji z osiągnięcia celu jakim było obejrzenie serialu. Tyle :)
 
Może nie jestem jakimś wielkim fanem pozostawionych @Gambit :) ale ścieżka dźwiękowa i utwory wykorzystane w tym serialu to mój top ever. Piękne
 
Ja odpuściłem po 3 czy 4 epach, jak laska wyleciała z płaczem z monopolowego bo gość złapał ją za tyłek, stwierdziłem, że nie dla mnie :lol:

Obejrzałem całość, dawno mnie tak nic nie wciągało. Zachowanie bohaterów czasem jest ciężkie do ogarnięcia z początku, ale tak właśnie wyglądają dramaty w tym wieku. Żeby czasem zrozumieć kobiety to trzeba mieć jakiś szczególny dar i ten serial to dobrze pokazuje.
 
Obejrzałem całość, dawno mnie tak nic nie wciągało. Zachowanie bohaterów czasem jest ciężkie do ogarnięcia z początku, ale tak właśnie wyglądają dramaty w tym wieku. Żeby czasem zrozumieć kobiety to trzeba mieć jakiś szczególny dar i ten serial to dobrze pokazuje.

Ogólnie to serial zbiera bardzo pozytywne opinie i gdzie nie wejdę to same zachwyty, dziewczyna też obejrzała całość i bardzo jej się podobało. Nie wiem, mnie to w ogóle nie kupiło, nie mam też nic do nastoletnich dram, bo każdy z nas je przeżywał. W podobnym klimacie jest film The Edge of Seventeen, chociaż to komedia, to i tak bardzo polecam.
 
Oglądał ktoś już nowe Fargo? Recenzje zbiera bardzo pozytywne i zapowiada się, że Noah Hawley znowu odjebał perełkę
 
Back
Top