Seriale

W ostatnim odcinku Westworld zjebali sprawę z Amiszką i nie wykorzystali jej potencjału :wink: Shame HBO:nono:

Jeden z najlepszych komediowych seriali ever już niedługo wraca :happy dance:

 
Ktoś z was ogląda/oglądał Gomorrę? Polecacie? Obejrzałem na ten moment 5 odcinków 1 sezonu i imo jest nieźle. Trzyma poziom?
 
Został mi ostatni odc 1 sezonu Rzymu-w mordę jaki to zajebisty serial. A Brutus to pizda jakich mało:DC:
Tylko Titus Pullo

Dodam do tego jeszcze Marka Antoniusza - życiówka Purefoya.

A co Westworl, zapomniałem wcześniej wrzucić.
westworld-angela1.jpg
 
Ja zombiakom kibicuje :lol:

Serial słaby ale i tak to oglądam. To jest chyba fenomen tego show. Dużo ludzi narzeka ale i tak to oglądają. :lol:
Teraz mnie tylko Negan i jego świry z Trevorem z gta na czele trzymają przy tym serialu.
 
Teraz mnie tylko Negan i jego świry z Trevorem z gta na czele trzymają przy tym serialu.
Nie no z ludzi to ja najbardziej lubię Ricka bo najbardziej złożona postać z różnymi problemami i dobry aktor dosyć. Daryl jest mega przereklamowany i do bólu przewidywalny. Negan fajny ale też wiadomo co się po nim spodziewać. Psychol z dobrym poczuciem humoru. Aktor na prawdę daje rade.:lol:
 
@VoRaNeK Królu złoty, Ty jesteś mistrz internetu, więc pytam czy widziałeś gdzieś to, czy jedyna opcja to ten netflix i rejestracja?

https://www.netflix.com/pl/title/80113037

A torrenty odpadają? Widzę, że na zatoce leży, na AvistaZ też jest, a chyba do końca listopada otwarta rejestracja. Od biedy możesz zarejestrować się i korzystać z darmowego miesiąca w Netflix.

Biję się w pierś, że za pierwszym razem uznałem Scream Queens za totalne gówno. Ten serial rewelacyjny i aż szkoda, że FOX pewnie go skasuje. Dawno nie miałem takiej polewki jak przy SQ.
 
A torrenty odpadają? Widzę, że na zatoce leży, na AvistaZ też jest, a chyba do końca listopada otwarta rejestracja. Od biedy możesz zarejestrować się i korzystać z darmowego miesiąca w Netflix.

Biję się w pierś, że za pierwszym razem uznałem Scream Queens za totalne gówno. Ten serial rewelacyjny i aż szkoda, że FOX pewnie go skasuje. Dawno nie miałem takiej polewki jak przy SQ.

Jest na zatoce? Ja jakoś nie znalazłem, widać hujowo szukałem, co wpisywałeś? Cały tytuł?
 
Nie no z ludzi to ja najbardziej lubię Ricka bo najbardziej złożona postać z różnymi problemami i dobry aktor dosyć. Daryl jest mega przereklamowany i do bólu przewidywalny. Negan fajny ale też wiadomo co się po nim spodziewać. Psychol z dobrym poczuciem humoru. Aktor na prawdę daje rade.:lol:

Lincoln jako Rick się marnuje w tym serialu bo nikt mu aktorsko tam nie dorównuje.
 
Back
Top