Seriale

TPB - konkretny serial. Pierwszą sesję uwaliłem oglądając wszystkie sezony. Wersja z lektorem jest sroga. Kurde faja!
 
Jest nabór do kolejnego sezonu "Gry o Tron":-), bo w poprzednim wytłukli połowę ekipy.
 
Oglądał ktoś Supernatural (Nie z tego świata)? Warto oglądać? Serial jest ciekawy i wciągający?



Oglądam odcinek pilotarzowy i mi się spodobał. Mam zamiar obejrzec sezon.
 
Ja oglądałem wszystkie odcinki, jak lubisz takie klimaty, a wnoszę, że lubisz, bo spodobał Ci się pierwszy odcinek to śmiało. W moim odczuciu pierwsze miejsce na liście ulubionych seriali ;).
 
Kiedyś czytałem kilka książek o zjawiskach paranormalnych, oglądałem jakichś "odstraszaczy duchów" i mi się to podobało. Tutaj też była właśnie kobieta w bieli. Jak wszystkie odcinki będą w takim klimacie to świetnie.



Zobaczymy czy serial pobije Dextera i kilka innych seriali. Nie wiem czy warto je porównywać, ale obejrzę ;)
 
Supernatural jest po prostu super. Jakoś w drugim sezonie zmienia się z procedurala w fabułe wieloodcinkowa.
 
Ja przez tego procedurala, nie dałem rady przetrawić pierwszego sezonu Supernatural i raczej nie zanosi się na zmianę. Uwielbiam fantasy s-f i wszelkie zjawiska paranormalne, a serial mi nie podszedł. Nie wiem o co chodzi xD
 
To obejrzyj następne sezony, dla mnie każdy był zajebisty, chociaż wpadka z Lewiatanami taka sobie... z dupy. Ale ostatni sezon ładnie zamiótł, a następne pięknie się zapowiadają. :)
 
Miałem to samo Gambit-a potem polubiłem braci Winchesterów-serial jest spoko ogolnie-niestety w 2och ostatnich sezonach zrobili z glownego watku jakis nieudolny mix Dogmy z Constantine i sie popsulo. Do ostatniego sezonu bede musiał zasiasc ponownie bo nie zdzierzylem
 
herrflick, może i tak, ale ostatni odcinek i zwieńczenie sezonu naprawdę otwiera wiele ciekawych rozwiązań fabularnych, obejrzyj, a sam się przekonasz. :)
 
Supernatural? Mój ulubuiony serial. Obejrzałem juz różnorakie, wszelakie, siakie i owakie, ale bardziej wciągającego nie spotkałem. Nawet książkę z bestiariuszem zamówiłem. :-)



Czekając na nowy sezon Homeland tłukę Chucka. Bajeczka, ale przyjemna. Występuje syndrom następnego odcinka, więc polecam tym, którzy jakimś cudem nie oglądali.
 
Tia, pewnie pokazali cały sezon w tym zwiastunie, a przez resztę czasu będą siedzieć i ględzić xD
 
chucknorrisgays.jpg




Nie. :(
 
Nie? Ja odnoszę wrażenie, że po za samą kopułą, nazwiskami i niektórymi funkcjami, to jest sporo powywracane, w szczegółności jeśli chodzi o głównych bohaterów.
 
Dzięki.



Może w takim razie rzucę okiem, bo książka na tyle mi się nie podobała, żeby jej wierne odtworzenie śledzić.
 
Trzeci sezon The Killing miażdzy suty, obecnie najlepszy emitowany serial i zdecydowanie najlepsza rzecz jaka trafiła się w tym roku :-)
 
Gra o tron z każdym odcinkiem jest coraz bardziej wciągająca, dobrze,że zacząłem oglądać :-)



P.S. Tyrion jest najlepszą postacią z całego serialu, ale Joffrey strasznie mnie wkurza, mam nadzieję,że go zabiją (jebany psychol)
 
Nie mów o tym, jaką masz nadzieje, bo zaraz Ci ktoś powie jak będzie :D wywołujesz wilka z lasu, więc znowu muszę sie powstrzymać przed wejściem w ten temat przez najbliższe 2 dni :D
 
Back
Top