Seriale

Fresh ściągnij mamie Lie to me, tylko potem nie dziw się, że już nic jej nie wkręcisz ;)



Z innej paki: jest tu obok mnie jakiś fan Strike Back? Własnie skończyłem trzeci sezon. Qrewsko genialny!



images
 
The Killing mówicie że się rozkręci? Bo jestem po 2 pierwszych odcinkach pierwzego sezonu i narazie jakoś nie ruszyło mnie.
 
Oglądał ktoś już pierwszy odcinek 8 sezonu Dextera?



Jak dla mnie zaczyna się naprawdę bardzo ciekawie , oby z czasem nie zszedł na dziady, jak sezon 7 ( w którym kombinatorstwo i idiotyczne pomysły twórców zniechęciły mnie trochę do oglądania serialu). Ale bądźmy dobrej nadziei.
 
A ja się zabieram za Grę o Tron i zabrać jakoś nie mogę. Serio jest to taki wykurwisty serial :-)?
 
Ja właśnie jestem po dwóch odcinkach Gry o Tron i mogę powiedzieć że rzeczywiście jest cholernie dobry. Zobaczę jak akcja potoczy się dalej, ale do tej pory jestem pod wrażeniem.
 
Jestem po 2 odcinku drugiego sezonu i póki co czuję lekkie rozczarowanie. Wszędzie ta podnieta przy GoT i chyba za dużo się spodziewałem. No ale dość często jak na serial są cycki więc jak to Cię nie przekona to już chyba nic ;)
 
Mojso, jak po dwóch odcinkach The Killing Cię nie ruszyło, to chyba warto odpuścić. Dla mnie jeden z najlepszych serialów kryminalnych ostatnich lat, ale co kto lubi ...
 
The Killing mówicie że się rozkręci? Bo jestem po 2 pierwszych odcinkach pierwzego sezonu i narazie jakoś nie ruszyło mnie.








Przejrzyj wcześniejsze strony, to samo pisałem, rozkręcił się, zainteresował mnie, nie mogę się doczekać kolejnego odcinka, a to już dzisiaj po pracy :) Mowa o 3 sezonie, 1 wciągnął mnie od razu.








A ja się zabieram za Grę o Tron i zabrać jakoś nie mogę. Serio jest to taki wykurwisty serial
wink.gif
?


Zależy co kto lubi, ale wg mnie naprawdę warto.
 
Generalnie lektor ssie w każdym filmie / serialu. Nie wiem jak można oglądać cokolwiek z lektorem / dubbingiem (to już w ogóle gehenna). Raz, że chcąc nie chcąc przyswajamy angielski. Dwa - kiedyś obejrzałem na Canal + odcienk serialu Przyjaciele (który znam praktycznie na pamięć) i był z dubbingiem. Połowy tekstów nie tłumaczyli a całość brzmiała komicznie. I wcale nie śmiesznie. Tylko angielski, ewentualnie angielski + napisy. W innym wypadku dużo tracimy z filmu / serialu.



Napiprojekt to dobra opcja.
 
Dla mnie najlepsza (i w zasadzie jedyna opcja) to oryginał + angielskie napisy. Polskie napisy to jednak ryzyko denerwujących błędów w tłumaczeniu a oglądając zupełnie oryginalną wersję bez napisów to czasem ryzyko nie załapania wszystkich niuansów.
 
a oglądając zupełnie oryginalną wersję bez napisów to czasem ryzyko nie załapania wszystkich niuansów.






Szczególnie przy House lub Bones, bo tam na dziwne choroby umierali ;)
 
Popieram heilerisa. Przy zestawie angielski + angielskie napisy można najłatwiej przyswajać język.
 
Przyswajać język, ale i przy okazji tracić połowę z sensu serialu, jeżeli się nie zna języka bardzo dobrze.
 
Jedyna warta uwagi scena z pierwszego odcinka Dextera



http://3.bp.blogspot.com/-p8bLAFuUtyI/UdFgEIIcSJI/AAAAAAAAfsE/mEIHi-RLFfY/s840/anigif.gif
 
Pierdolisz kolego. Dexter wymiata, soundtrack, zdjęcia i ten tekst otwierający kilka pierwszych sezonów Dextera



"tonight's the night"
 
Dexter - pierwsze dwa seozny świetne. Kolejne kiepskie na przemian z przeciętnymi. Obejrzę ostatni z racji tego, że wypada zobaczyć zakończenie ...
 
@Grzechu



choidzi mi o pierwszy odcinek osómego sezonu xD Tak jak wspomniał Hang, to już nie ten poziom i oglądam podobnie jak HIMYM tylko po to, żeby zobaczyć zakończenie ...
 
Nie spoileruj kurwa, jeszcze nie widziałem 08x01, najpierw flirt potem seriale ;)



Co do reszty :-)
 
A czwarty sezon Dextera i jego zakończenie jest przeciętne? Eee....


Podobał mi się jeszcze szósty sezon tego serialu ze względu na motyw religijno-apokaliptyczny.
 
Ja obejrzałem dwa pierwsze sezony i były dla mnie genialne. Więcej nie oglądałem bo te dwa pierwsze sezony tworzyły moim zdaniem zakmniętą całość i nie miałem ochoty wracać do tego bohatera i zakłócać jego wizerunek wypracowany po tych dwóch seriach.
 
Dla mnie najlepsza (i w zasadzie jedyna opcja) to oryginał + angielskie napisy.


W pełni się zgadzam, do tego filmy poza komediami staram się ruszać bez żadnych napisów (przy serialach jednak wolę mieć napisy, sam nie wiem do końca czemu) i faktycznie odbiór języka poprawił się niesamowicie.
 
Dexter jest jak pizza nawet kiedy sezon/odcinek nie jest najlepszy to i tak jest bardzo dobry :)
 
Back
Top