Seriale

Ogólnie ja nie serialowy ale właśnie planuje coś zacząć.. O Skins dużo dobrego słyszałem więc pewnei się skuszę.
 
Seriale brytyjskie to jest magia. Oprócz wyżej wymienionych od siebie mogę dorzucić:

- Broadchurch

- Black Mirror

- The Take

- The Runaway

- The Prisoner

- Little Britain + Little Britain USA

- Extras

- Life's Too Short

- Psychoville

- Dead Set

- IT Crowd

BTW,

Pierwsze trzy odcinki The killling urywają dupsko - ten sezon zapowiada się lepiej od poprzednich, nie ma zbędnych ceregieli i pierdzielenia bułki przez bibułkę, historia wydaje się jeszcze ciekawsza bo mamy do czynienia z seryjnym mordercą. Dwie nowe postacie w osobach Bullet i skazańca Raya Sewarda dosłownie wymiatają, skojarzenie z The Wire wydają się na miejscu Czuję cholerną satysfakcję mogąc powrócić na ulice deszczowego Seattle, było wiele pisania, że ten sezon jest niepotrzebny, a po tych zaledwie trzech epizodach mogę śmiało stwierdzić, że The Killing powróciło jeszcze bardziej zajebiste niż mogłem tylko marzyć.
Dopiero teraz przypomniałem sobie jakie to uczucie gdy w ostatnich scenach odcinka załączają muzyczkę i zostawiają mnie z opuszczoną szenką. Graty dla scenarzystów, mam nadzieję, że oglądalność wreszcie się poprawi, a AMC pomyśli nad kontynuacją przygód Linden i Holdera.
 
To miałem na mysli, ale podtrzymuje opinie. 3 sezony dałem sie nabierac na to, że "zaraz cos definitywnego sie wydarzy", a tutaj moda na sukces z duzym budzetem, jednym karłem, mieczami i 3ema smokami...
 
TheChosen1, a co miało się wydarzyć? Nie wiem jakie seriale lubisz, ja tam z GOT jestem bardzo zadowolony.
 
Lubie kiedy seria ma jakiś motyw głowny, który się kończy wraz z sezonem vide Dexter, The Wire etc. Tutaj jest 10 watków i żaden nie zmierza do rozwiązania w rozsądnym czasie a ja zwyczajmnie nie mam całego zycia na seriale;)



Tylko mnie tutaj z łuku nie załatwcie!
 
Zdażyłem zauwazyć, że cały czas. Jak jeszcze znajoma mi powiedziała, że kolejne tomy ciągle są pisane to się wkurwiłem okrutnie...
 
Jestem wielkim fanem House M.D :-) Teraz - kiedy skończył się na TVP2 - robię małą przerwę od niego, którą wypełniłem The Walking Dead. Serial polecam dla fanów Lost, czy ogólnie klimatów postapokaliptycznych, osobiście film oceniam na 9/10, daje radę. :-)
 
osom!











Dzisiaj spróbowałem Bates Motel-faktycznie zapowiada się dobrze. Vera zajebista.
 
Wilfred powrócił. Wczoraj ukazały się dwa pierwsze odcinki. Muszę powiedzieć, że bawi i trzyma poziom wcześniejszych sezonów :)
 
jestem po 6 odcinkach 1 sezonu Gry o Tron no i panowie muszę wam powiedzieć, że .... tam się kurwa nic nie dzieje i póki co jestem rozczarowany i tylko cycki ratują ten serial. Ale jest nadzieja UWAGA SPOILER stary grubas pierdolną w kalendarz. odyniec 1-o król i ten małolat z irytującą mordą zasiadł na tronie i już dał popis KONIEC SPOILERA. No i żadna postać nie przypadła mi do gustu, żadnej nie polubiłem (chociaż karzeł ma zadatki na zabawnego gościa) za to kilka mnie irytuje ;) to tyle. liczę, że coś się tam rozkręci zanim zima przyjdzie. U nas nie u nich. Joł
 
Jaime Lannister wygląda trochę jak Ken i ni chu chu nie pasuje mi do klimatu zamków i mieczy. Wizerunkowo zalatuje jakąś komedią romantyczną. Joffrey Baratheon co za ryj :D Viserys Targaryen no ale mam nadzieje, że po tym co mu zrobił ten Khal już go w GoT nie zobaczę ;)
 
Joffreya to wszysy nienawidzą, także nie jesteś w tym osamotniony. Za Jaimim też nie przepadałem, ale albo pod koniec drugiego, albo w trzecim sezonie serialu jakoś tak bardziej go polubiłem. Zresztą jeżeli dotrwasz to będziesz wiedział o czym mówię. Miłego oglądania ;).

SPOILER DLA TYCH CO NIE WIDZIELI PIERWSZEGO SEZONU.
Co do Viserysa, to na początku myślałem, że będzie jednym z głównych złych i bardzo się zawiodłem widząc co zrobił mu Khal :(, bo mimo wkurzania mnie to jednak dobrze się zapowiadał moim zdaniem.
 
Cassie + Effy :-):-):-) Skins zawsze miały zajebiste trailery







Skinsowe imprezy z pierwszego sezonu niszczą system, aż łezka kręci się w oku jak widzi się tych bohaterów ponownie











Chris :-)
 
Jako AS (anonimowy serialoholik) cały czas wciągam nowe seriale całymi sezonami :)



Tym razem trafiłem House of Lies i od razu obejrzałem 2 sezony za jednym zamachem. Serial jest od stacji Showtime więc od razu wiadomo że produkcja jest b.dobra ale przez tematykę nie wszystkim może podejść:







W 2 sezonie odcinek z Mattem Damonem to majstersztyk :)
 
Serio? Dla mnie serial mega chujowy, i gdyby nie Kristen Bell, zrezygnowalbym z niego szybciutko, a tak pierwszy sezon jakos zmeczylem.



Ogolnie ni to smieszne, ni ciekawe, cycki (jak to u showtime) ratuja troche widoki, dialogi mega slabe, a poza Martym - brak dobrych postaci itd. A, ze nie skomentuje ich "pracy", bo mam wrazenie, ze bym sie tam odnalazl po gimnazjum, tak to mega slabo wyglada :-)







Ja osobiscie w ostatnich miesiacach ogladalem; Hannibala, Bates Motel, Homeland, Banshee i Community. Wszyskie na 7-8 / 10. Mysle, ze spokojnie mozna ogladnac.
 
Hannibal jest momentami zbyt brutalny. Myślałem, że po Hopkinsie nikt nie będzie w stanie sprostać roli Hannibala, ale myliłem się, chociaż brakuje mi momentami elementu niepoczytalności u głównego bohatera, "wściekłych oczu". ;)
 
Bo ten Hannibal to jeszcze nie jest bestia w klatce, która nie musi się kryć ze swoimi zapędami, a szanowany intelektualista - manipulator, który gdzieś na boku szlachtuje sobie ludzi :)



Dla mnie Hannibal nie jest zbyt brutalny, czego się obawiałem, bo nie lubię wszelakich wstawek gore itp. Właściwie poza może dwoma miejscami (jakieś zdjęcie jak dyskutowali o Chescośtam Ripperze) i akcją a la japoński horror (żeby nie spoilerować) nic mnie tu nie ruszyło w takim sensie, za to LEKKI SPOJLER (przerwa, żeby spuścić wzrok) totem z ludzi : O.







Moim zdaniem okolice 7.5/10
 
Back
Top