Seriale

@Halny



Ten serial na dobre się od szóstego odcinka zaczyna. Przedtem jest przyzwoicie, ale szału nie ma.
 
Suits po pierwszym sezonie bylo w top 5 moich ulubionych seriali, niestety w drugiej serii przesadzili ostro z patosem i mocno obnizili loty, ale nadal uwazam, ze jest to bardzo przyjemny serial.



Co do BBT to poczatkowo nie czulem klimatu w ogole, ale z nudy sprawily, ze nie zrezygnowalem z niego i nawet moze byc. Jednak w moim osobistym rankingu sitcomow ustepuje mocno JPWM, Friends i Two man and a half.



Z komediowych polecam Modern Family- serial miazdzy system.
 
Suits=Rachel.







Meghan-Markle-11.jpg
 
Hannibal otrzymal zamowienie na drugi 13 odcinkowy sezon.


Info dla Gambita :-)


Jestem bardzo zaskoczony decyzją NBC zwłaszcza, że z tego co się orientuje to oglądalność Hannibala malała z każdym odcinkiem. Ja tak właściwie liczyłem na cancela i "przechwyt" przez kablówkę, a tak powróżę trochę z fusów i wydaje mi się, że drugi sezon będzie finałowym, czy z zamkniętą historią? Oby. No cóż, biję się w pierś i zabieram za cały sezon xD



BTW, pierwsza scena z trzeciego sezonu The Killing - kocham ten serial



http://www.ign.com/videos/2013/05/29/the-killing-show-exclusive-season-3-opening-scene
 
Nowy odcinek Gry o Tron pozamiatał. Jak cały sezon był mega nudny, to teraz się zdenerwowałem,że musze czekać tydzień na kolejny odcinek :D
 
Odnośnie GoT w końcu coś się ruszyło, chociaż niekoniecznie tego oczekiwałem. Ciekawe co będzie za tydzień.
 
Znowu w porównaniu do znacznie brutalniejszego opisu Czerwonego Wesela w książce ekranizacja pozostawiła wiele do życzenia. W sumie dziwne bo po kim jak po kim ale po HBO nie spodziewałem się zrobienia mniej krwawego wydarzenia niż w oryginale.
 
Możliwy SPOILER !!!







No fakt, możliwe, że z tego "przyszywania" niezbyt wizualnie dobra postać im wychodziła więc zrezygnowali z tej opcji xD Nie ma co, w książce przy takich sytuacjach efekt "opadniętej szczęki" jest zdecydowanie większy, no i wiele razy ciepałem książką o ściany i podłogę pokoju, wynika to chyba z tego, ze bardziej przywiązujemy się do bohaterów.



Wrteszcie jest The Killing, najbardziej obok BB oczekiwany serial tego roku :-)
 
Kurwa, książki nie czytałem, ale widziałem co się stanie. I tak skopało mi mózg. Moja ulubiona postać :-)
 
Ja z serialem czekam, aż dojdę w czytaniu dalej niż do "Starcia królów", ale to wszystkie opinie nakręcają mocno apetyt.
 




Kilka tekstów z twittera xD



https://twitter.com/RedWeddingTears

GAME OF THRONES I HATE THAT SHOW I HATE IT I HATE IT SO MUCH I JUST- ;______________; I HATE EVERYTHING



FUCK YOU HBO HOW COULD YOU DO THAT TO THEM I AM CANCELING MY HBO SUBSCRIPTION



Fuck Game of Throne, Fuck HBO, Fuck Flow, Fuck cable



GAME OF THRONES WHAT THE FUCK??! NO NO NOOOO. I'VE BEEN CRYING FOR AN HOUR NOW.



Game of Thrones last night-gut wrenching, shocking, HEART BREAKING, TRAGIC-had to watch it twice I couldn't believe my eyes.



i hope satan comes to walder frey and lord bolton while they're asleep and drag them to hell
 
Mimo iz przeczytalem ksiazki serial ogladam z duza przyjemnoscia. Czekalem na ten odcinek niecierpliwie, glownie ze wzgledu na oczekiwana reakcje amerykanskich widzow. Znowu beda grozic bojkotem serialu, tak jak po scieciu Eddarda :)
 
Tywin Lannister ubiera się w damskie ciuszki :-)



https://www.youtube.com/watch?v=TbwroS0YP54
 
Zwala z tych reakcji :-)



https://www.youtube.com/watch?v=bMiTOtBjcYw



Choc moja mina jak czytalem ksiazke pewnie tez dziwna byla :-)
 
Tak widzę że dużoooo się pisze i mówi o Grze o Tron. Warto objerzeć?



Aktualnie oglądam TBBT, ale temat Gry o Tron mnie zaciekawił. Spoilerów nie znam, więc się Was pytam, warto? ;d
 
Dobre video. Wasze kobity też tak drą ryja podczas oglądania seriali ? Faceci luz - siedzą i oglądają, a baby jak zwykle piski ...
 
Fajna ruda i ma PS3 - śmiało można się wprowadzić xD



Kolejny sezon to już będzie totalny rozpierdol, a ewentualne następne dadzą cancela :-)
 
@ Up, jeżeli nawet nie zacząłem oglądać, nie znam postaci, nie wiem co i jak, to trudno mi będzie skapować nawet najprostszy spoiler ;d
 
Z GOT jest jak z próbą obejrzenia gali tydzień po wydarzeniu. Nie ma chuja, żeby nie wpaść na spoiler.


Doswiadczylem juz tego w trakcie ogladania trzeciego czy czwartego odcinka pierwszego sezonu, i byl to jeden z glownych powodow dla ktorych odrazu siegnalem po ksiazki.
 
Warto oglądać, jeden z droższych seriali jakie wyprodukowano. (Nie pamiętam czy Boardwalk empire było droższe czy GOT)
 
Back
Top