Seriale

Nie wiem co ma w sobie ta laska co gra Ygritte, ale zajebiście mi się podoba. I ten jej akcent jeszcze.
 
Ja tam lofciam Goździk już od czasów Skinsów, no ale na Emilkę i Missandei też fajnie się patrzy



Osobny akapit należy się tej Pani xD



tumblr_mar8pvnobV1ql2t3wo1_500.gif
 
Właśnie zacząłem oglądać najnowszy odcinek Hannibala. Mają wyobraźnię skurwysyny z pomysłami na morderstwa, trzeba im to przyznać. :D
 
Sprawa tradycyjnie już zmarnowana przez...no dobra, nie będę spoilerował, ale właściwie to co w każdym odcinku, choć sam pomysł tak death metalowy, że od razu mi się spodobało. Natomiast relacje WIll - Hannibal - córcia i odpały Grahama bardzo okej.
 
Faktycznie lepiej by chyba było, gdyby był jeden wątek przez całą serię, ale aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. Za to co się dzieje między tą trójką, w szczególności pod koniec tego odcinka to istne cudo jak dla mnie. Aktorsko ostatnie 5 minut tego odcinka miażdżyło po prostu. Wymiany spojrzeń, na zmianę, między Abigail, Hannibalem i Willem. Rozmowy Hannibala z resztą "trójcy". Mam nadzieję, że powstanie drugi sezon.


Ciekawa sprawa swoją drogą. Bo po pierwszych odcinkach to Bates Motel dużo bardziej mi się podobał. Przy Hannibalu trzymał mnie głównie Mikkelsen. Pod koniec za to sytuacja zupełnie się odwróciła i to BM zaczyna mnie nudzić.
 
Przed chwilą skończyłem oglądać 1 sezon Bates Motel, muszę przyznać, że pierwsze odcinki dość średnie, ale tak jak mówiliście rozkręciło się. Co do finału, spodziewałem się trochę innego rozwiązania akcji. Dostrzegam spory potencjał na fajne rozwiązania w drugiej serii.



W sumie nie mam co oglądać do września, więc słucham waszych propozycji co do jakiegoś wciągającego serialu :)
 
Właśnie skończyłem oglądać Breaking Bad i jestem niesamowicie zachwycony tym serialem. Niespodziewałem się czegoś tak dobrego. Kurde nie wiem czy doczekam do lata na kolejne odcinki zwłaszcza po ostatniej scenie, w któtej Hank siedzi na "kiblu" i ... :-)



Mega produkcja !!!
 
Nie wiem czy było o tym serialu, ale niedawno skończyłem go oglądać. Mowa o "Dexterze", bardzo polecam :) Oglądał już ktoś?



MI najbardziej się podobał sezon z "potrójnym". Teraz czekamy na "początek końca". :D
 
właśnie kiedy nowy sezon breaking bad? dexter ruszy pewnie pod koniec września/października.
 
dzięki. Co do dextera, to z tego co pamiętam nowe sezony pojawiały się przeważnie jesienią. no nic i szybciej tym lepiej.
 
Tak, Dexter będzie pierwszego lipca.



CIekawe czym nas zaskoczą (albo i nie) w finale i jak chcą zakończyć ten kozackiserial ;D
 
- Michael, I can't believe you came.
- That's what she said.That's what she said
Wczoraj skończyłem oglądać ostatni sezon The Office. Może i do tej pory miałem wątpliwości, ale teraz już nie mam - The Office US to najlepszy serial jaki dane mi było obejrzeć. Ostatnie trzy odcinki były piękne. Już nie oglądało się ich jako zwykły odcinek, tylko ze świadomością, że to ostatnie minuty z tymi bohaterami. Nie ukrywam, że się wzruszyłem w kilku momentach. Coś pięknego, wątpię czy kiedykolwiek trafię jeszcze na serial w którym tak zżyję się z bohaterami ... Właśnie zaczynam oglądać od nowa xD
 
To samo miałem z Entouragem :) identyczne podejście i reakcja :) A co do Dextera to marzy mi się, że skoro to finał finałów ktoś go zabił albo wylądował na krześle elektrycznym o ile w Miami jest kara śmierci :D To byłoby liryczne pierdolnięcie :D
 
Jesli mialbym zgadywac to Dexter gdzies ucieknie, ja mam nadzieje, ze go nie zabija. Jesli chodzi o przywiazanie do postaci i takie wzruszenie na koniec serialu to podobnie jak Mojso do tej pory chyba tylko Entourage wywolalo u mnie takie emocje, aczkolwiek jak Sopranos siedzieli w tym malym barze tez mi bylo zal, ze to juz koniec.
 
No tak, ale działa na mnie ta muzyczka z trailera masakrycznie :) i jeszcze ten Final Season ech......
 
Hannibal otrzymal zamowienie na drugi 13 odcinkowy sezon.



Info dla Gambita :-)
 
Co do Dextera, to zwiastuny na prawdę są fajne i nie mogę się doczekać. Ciekawi mnie postać tej psycholog, czy kogoś tam. Czyżby odkryła sekret Morgana? Kązdy nowy trailer i coraz bardziej się nakręcam.



Nie podoba mi sie pomysł z ucieczką. Już mogliby go zabić (w jakis efektowny sposób), ale ucieczka mi się nie widzi. Jestem ciekaw co zrobią.
 
Hej, pomoże ktoś oglądający Hannibala? Mam takie pytanie, obejrzałem sobie pierwszy odcinek tego serialu i dosyć nudny się dla mnie wydał, czy następne są ciekawsze? Spróbować czy szukać jakiegoś innego serialu, bo wszystkie odcinki są w podobnym klimacie?
 
Ja też mam podobne pytanie odnośnie Teorii Wielkiego Podrywu. Obejrzałem kilka odcinków pierwszego sezonu, i były takie sobie. Kolejne odcink/sezony też są podobne, czy moze dzieje się tam coś "więcej"? Jak na komedię to początkowe odcinki mnie nie bawiły, dalej się coś zmieni?
 
Tzn czego oczekujesz od BBT? Mi tam się podoba ten geekowski humor i nawiązania do popkultury i gier video. No i jak nie irytuje Cię Szeldon to na pewno rozbawi Cię nie raz. Później się zmienia wiele i pojawiają się wątki bardziej sercowe niż geekowskie. No i zawsze jak odcinek nudny to można popatrzeć na Penny :)
 
no Kaley jest mega, tez mi sie podoba, 'dziewczyna z sasiedztwa' jak to u amerykancow na taka urode mowia, ale ma cos w sobie fajnego.



TBBT dla mnie mega serial, z kazdym sezonem sie rozkreca, dla mnie nie bylo slabego jakiegos.
 
No właśnie zacząłem oglądać ze względu na Penny. Ogółem spodobał mi się ten serial, ale czegoś mi w nim brakuje, dlatego właśnie takie było moje pytanie. Jak na razie, nikt mnie tam nie irytuje, będę oglądał dalej :) Dzięki
 
Back
Top