SŁODZIAK???

mmajster

Oplot Challenge
Welterweight
156637_178026982215867_100000257006881_535991_481793_n.jpg




Witam!! ostatnio trafilem na dosyc ciekawy(?) profil na facebooku.



http://www.facebook.com/SlodziakOfficialFanpage



MAM TYLKO PYTANIE - CZY PRAWDĄ JEST TO IŻ OWY SŁODZIAK TO RZECZNIK PRASOWY KSW - TEN OD WYWIADóW Z ZAWODNIKAMI ITD???



Bo jakos po charakterze strony i wpisach ciezko uwierzyc. :-)
 
Też nie wiem, aczkolwiek ten grubcio, na pewno jest mocno związany z KSW, bo na gali w Torwarze kręcił sie wokół K&L ja przyslowiowy bąk. A i gonił kupców spod Torwaru, którzy próbowali wcisnąć szalik PL bez porozumienia z KSW. Ale czy to jest Przybysz....?? Wątpię. Ale niech ktoś z redakcji potwierdzi
 
Przybysz to zdrowo popierdolony hipokryta , niedawno w jednym z wywiadów na temat muzyki powiedział:

Czy moje gusta mocno odbiegają? Bardzo mocno! Nie słucham • realistów, hobby turystów • , tych, co śpiewają o tym, że są na melanżu. To komercyjne gówno dla głupich, różowych małolatek, co już po pierwszym takcie strzelają sobie z palca, a w gaciach mają hektolitry kiślu. Poza tym jakbym chciał słuchać disco polo to sięgnąłbym po klasykę, coś w stylu Bayer Full i • Majteczki w kropeczki • lub Boys • Jesteś szalona • .


http://rapiszon.pl/index.php?c=wywiad&module=details&id=17



a teraz szaleje z Pewexem na imprezach :-)
 
Skąd on się wziął w tym KSW? To jakaś znana postać na rynku?



Ps . Nadal nie mogę uwierzyć ,że to ten Przybysz (oczywiście sprawdziłem na sieci - i to faktycznie on):-)
 
Masakra...moim zdaniem taki rzecznik szkodzi wizerunkowi organizacji, ale to zapewne kumpel Martina i Kawulskiego, dlatego dalej tam jest.
 
Zaraz i tak wykorzysta ten temat, żeby napisać jak to nienawidzi hejterów i jak to ma na wszystko wyje*ane jak znam życie, no i, że generalnie mu zazdrościmy :D
 
aha, myslałem, ze może pracownik KSW na takim stanowisku to jakas powazniejsza osoba :-) ale coz, hhehhee



btw; skad sie wzięło to zdjecie w moim poscie na gorze?
 
Jest czego zazdrościć, popatrzcie na foty! :-)



Z Rapiszona: (poszukiwania takiego skarbu nie powinny mieć miejsca w klubach) :-)

R.: Poszukiwaczem skarbu?



A.P.: Tak, od świtu do zmierzchu poszukuję tej jednej jedynej, ale jak na razie słabo mi to się udaje.
 
Przybysz pracował kiedyś w jakimś portalu albo gazecie i nie wiem nie bijcie jeśli się mylę ale chyba w przeglądzie sportowym, jakoś tam się zapoznał z K&L, którzy to zrobili go swoim "rzecznikiem prasowym".
 
Przegląd Sportowy to za wysokie progi dla Słodziaka.

Jak to się stało, że trafiłem do Federacji KSW? Maćka Kawulskiego i Martina Lewandowskiego poznałem kilka lat temu. Wtedy pracowałem w tygodniku sportowym o nazwie • Mazowiecki Sport Express • . Z racji, że w tamtym okresie czasu gale odbywały się w restauracji Wook i w hali Torwaru pisałem o nowym, szybko rozwijającym się sporcie, o MMA , a także o imprezie, która była coraz głośniejszym wydarzeniem, czyli o • Konfrontacji Sztuk Walki • .



Z biegiem czasu nawiązywaliśmy coraz to lepszą więź na linii organizator • dziennikarz. W pewnym momencie odszedłem z gazety, lecz zwróciłem się do chłopaków z zapytaniem o możliwość prowadzenia strony Konfrontacja.com. Zgodzili się i tak to się zaczęło. Z czasem liczba zadań, czy też obowiązków wzrastała, co przerodziło się w pełnienie przeze mnie funkcji, którą mam do teraz.


http://cohones.mmarocks.pl/topic/rapiszon-rozmawia-z-arturem-przybyszem-z-ksw
 
Nie wiem co mi się nagrało z tym Przeglądem sportowym, przeprosiny należą się głównie Escobarowi, że z Przybysza zrobiłem mu kolegę z pracy ;p
 
,,A jeśli ktoś z nasz szydzi, wypowiada się o nas źle to niech idzie się wypałować''



Ujął to dosadniej kaczka :-)



ten gość pracuje na dwa etaty :-)



pimps_playas_hustlas_xlarge.jpeg
 
Dobra, już namierzylem. http://www.wiocha.pl/279185,Wieprzak_mysli_ze_jest_fajny



Nieźle ktoś pocisnął. :-)
 
Adis ale gdzie to pociśniecie ? Rozumiem ,że niejaki Słodziak pocisnął samego siebie ubiorem ale co dalej ? :p
 
Back
Top